Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Kiwi 4ester napisał:

Cześć czołem.

Zbliża się druga niedziela miesiąca, więc wszystkich zapraszam na spota pod Krokus na godzinę 16:00. Może tym razem na pięterko sobie wjedziemy? :)

 

@Robster @Tutek @thomson0073 @Waldek Woźny @> raven @Michał Krupa @KubaXT  @Sławo  @Kamyl @adish24 @jkarp @spiderq @_Peter_ @LosioDriver @MasteROOT @palmall @przemekka @R4RE @Sebastian32 @tarus @Tokio34 @trzymek @andrzej0811 @blejzu @coocer @Dj Brabus @Dr Zybertowicz @ech @elmot @Elpi @Ericsson @Kiwi 4ester @aplam13  @Yato004 @Justi @subariola @SaRiM87 @Besti @Gaijin@1uq @mawrot @Gabin

My odpadamy :(

Kuzynka nie przewidziała kalendarza spotowego i trzeba iść na chrzciny...

  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tutek napisał:

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że nie trzeba chrzcić. Ważne żeby porządnie opić.

Nie moje dziecko, więc nie ja decyduje :biglol:

 

Dla mnie wgl głupotą jest chrzest nieświadomego dziecka, ale każdy robi co uważa za słuszne :)

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć i czołem. Z racji tego, że od jakiegoś czasu spędzam więcej czasu w Krakowie, to wkręciłem się w inicjatywę "Zupa dla Ukrainy" (albo pracuję na magazynie w Składzie Solnym, albo jeżdżę z zupą i słoikami po mieście). Akcja zupełnie oddolna, ale dzięki zaangażowaniu ludzi z całego Krakowa, którzy gotują zupę oraz wolontariuszy, którzy tę zupę zbierają i dystrybuują, całość ma naprawdę spory rozmach.

Tutaj ich profil na FB: Zupa dla Ukrainy Kraków | Facebook
A teraz do sedna. Gdyby ktoś dysponował chęciami i czasem, to może pomóc jako kierowca, bo potrzeby transportowe nie maleją. W tym celu można dołączyć do wyżej wzmiankowanej grupy na FB albo poprosić o dodanie do "grupy transportowej" na WhatsAppie.

 

subaru_z_zupa.thumb.jpg.95e7b877228c959dcc353a3cb2cb654e.jpg

 

zupa_dla_ukrainy.thumb.jpg.a8a9a4e84c749ad5e2c42f03e40f5c3e.jpg

 

Przy okazji dodam, że krakowska Straż Miejska jest bardzo pomocna, uprzejma i uśmiechnięta, kiedy potrzebna jest pomoc z przenoszeniem kartonów z zupą z bagażnika. W roli "dobrych policjantów" sprawdzają się chyba lepiej niż w roli wystawiaczy mandatów :)

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, conradek napisał:

Znacie jakieś miejsca do ślizgania kiedy popada śniegu? Chciałbym być przygotowany w razie W :P 

 

ze swojej strony polecam Kauflanda, dawne Tesco na Wielickiej :D ale dziś rano już czorno było

Podjedź pod sanktuarium JP2. Tam jak nasypie to nie solą :) teraz się wybierasz?

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, conradek napisał:

Znacie jakieś miejsca do ślizgania kiedy popada śniegu? Chciałbym być przygotowany w razie W :P 

 

ze swojej strony polecam Kauflanda, dawne Tesco na Wielickiej :D ale dziś rano już czorno było

W mieście nie ma nic lepszego (z wyjątkiem jak ktoś ma dostęp do terenu prywatnego). Lepiej późną porą wyjechać na wioski, drogi rzadziej odśnieżane i zdecydowanie mniejszy ruch, mniejszy problem.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kiwi 4ester napisał:

Podjedź pod sanktuarium JP2. Tam jak nasypie to nie solą :) teraz się wybierasz?

Ok, jest info ;) niee rano miałem chwilę wolnego skoro świt, 5-6 bo później już się zjezdzają ludzie do sklepu :D

 

 

2 minuty temu, Ericsson napisał:

W mieście nie ma nic lepszego (z wyjątkiem jak ktoś ma dostęp do terenu prywatnego). Lepiej późną porą wyjechać na wioski, drogi rzadziej odśnieżane i zdecydowanie mniejszy ruch, mniejszy problem.

Ok, na drogi to sie cykam ^_^ parkingi to ogarniam na razie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, conradek napisał:

Ok, jest info ;) niee rano miałem chwilę wolnego skoro świt, 5-6 bo później już się zjezdzają ludzie do sklepu :D


Zeszłej zimy ktoś z forumowiczów był pod sanktuarium JPII. Nie pamiętam kto, ale pamiętam że 10 minut wystarczyło na oficjalne zakończenie jazdy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ericsson napisał:


Zeszłej zimy ktoś z forumowiczów był pod sanktuarium JPII. Nie pamiętam kto, ale pamiętam że 10 minut wystarczyło na oficjalne zakończenie jazdy ;) 

Bo to się wpada, kilka szybkich bączków i wypada. Wiadomo, że to za mało, ale lepsze coś niż nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ericsson napisał:

Zeszłej zimy ktoś z forumowiczów był pod sanktuarum JPII. Nie pamiętam kto, ale pamiętam że 10 minut wystarczyło na oficjalne zakończenie jazdy ;) 

 

Po sanktuarium jeździ się wg tajemnic różańca, 10 bączków i przerwa ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Byleby w krawężnik nie przydzwonić, bo wtedy już nawet paciorek nie pomoże :biglol:

Ja kiedyś zahaczyłem, a że było już późno i ciśnienie w oponie było to wróciłem do domu jak gdyby niby nic. Rano zobaczyłem że felga była wgnieciona i pęknięta wzdłuż rantu na długości 1/4 obwodu. Jechało się normalnie, gupi to ma szczęście :biglol: Dobrze jest mieć założone takie felgi, których po prostu nie żal i jakiś zapas na wypadek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2022 o 08:17, conradek napisał:

Znacie jakieś miejsca do ślizgania kiedy popada śniegu? Chciałbym być przygotowany w razie W :P 

 

ze swojej strony polecam Kauflanda, dawne Tesco na Wielickiej :D ale dziś rano już czorno było

Tesco na Wielickiej odradzam... tyle ludzi tam jeździ, że zaraz policja :cry:

 

Ogólnie w samym mieście to niewiele jest... Ale polecam Ojców :P

Nawet jak policja wpada to sprawdza tylko czy ma się prawko i każe się dobrze bawić (tak było w przypadku 2 zatrzymań gdy lataliśmy bmw tzw "gruzem"), Forkiem jeszcze na policję nie trafiliśmy :)

 

Za to wczoraj duża część placu była tylko nasza :biglol: przy takim śniegu wszystkie ośki kręciły się po płaskim, a ta część co jest pod górkę to tylko Forek dał radę wylatywać bokiem pod górę :wub: ośki nawet normalnie podjechać nie dawały rady (jak juz się ktoś wygrzebał to drugi raz nie wracał) :biglol:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesco na Wielickiej odradzam... tyle ludzi tam jeździ, że zaraz policja :cry:
 
Ogólnie w samym mieście to niewiele jest... Ale polecam Ojców 
Nawet jak policja wpada to sprawdza tylko czy ma się prawko i każe się dobrze bawić (tak było w przypadku 2 zatrzymań gdy lataliśmy bmw tzw "gruzem"), Forkiem jeszcze na policję nie trafiliśmy
 
Za to wczoraj duża część placu była tylko nasza :biglol: przy takim śniegu wszystkie ośki kręciły się po płaskim, a ta część co jest pod górkę to tylko Forek dał radę wylatywać bokiem pod górę :wub: ośki nawet normalnie podjechać nie dawały rady (jak juz się ktoś wygrzebał to drugi raz nie wracał) :biglol:
Od zamku ojcowskiego w górę? Czy inne jeszcze miejsce? Też lubiłem tak jeździć zwłaszcza po zmroku jak prawie nikogo nie ma

Wysłane z mojego M2010J19SY przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...