Jump to content

Dj Brabus

Użytkownik
 • Content Count

  1174
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Dj Brabus last won the day on June 21 2020

Dj Brabus had the most liked content!

Community Reputation

1126 Wspaniały

About Dj Brabus

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..
 • Birthday 10/18/1980

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  '06 Legacy 2.0R

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Kiwi 4ester to prawda, najwyższa pora nadrobić zaległości.
 2. Melduję się - dawajcie znać o której godzinie. Stęskniłem się za Wami...
 3. Sorry za nieobecność, kobiety wyciągnęły mnie do Zakopanego w ramach akcji "poszukajmy śniegu". Obiecuję poprawić się następnom razom.
 4. Wstyd Picasso od mamusi przyjeżdżać...
 5. Jakby ktoś pytał o Dj-a na najbliższym spocie (20?), to melduję, że Legaś odmówił posłuszeństwa i czeka na diagnozę. Kompetentny człowiek ma czas dopiero 21.12...
 6. Dawaj @Gaijin, każdy miłośnik Subaru (obecny, przyszły czy były) zawsze mile widziany na spocie.
 7. Pyknąłem sobie przez allegro, przynajmniej dane i kasa nie zginą w forumowym natłoku. Bardzo dobra robota @Adventure184, pozdrawiam serdecznie!
 8. Oczywiście, bardzo dobry pomysł - ja niestety również za późno zobaczyłem info o spontan-spocie. A czapki Mikołajowe niegłupi pomysł - nawet niech będą zwykłe czerwone.
 9. Mam bardzo podobną ulubioną lokalizację w okolicach Kasiny Dolnej, ale to jednak nie tam...
 10. @Tutek a właśnie, tak jak @LosioDriver pisze - twarze dawno nie widziane (i auta), to człowiek zapomina... Nie to co srebrne Forestery!
 11. Nie było okazji pozdrowić osobiście, ale jeśli właściciel zagląda na nasze forum - ukłony ode mnie! Niedzielne popołudnie, Kraków, Nowa Huta...
 12. Pozdrawiam kierownika bliźniaczego Legacy Kombi na blaszkach SB, z którym pół godziny temu na ul. Opolskiej w Krakowie pogawędziliśmy sobie o tylnych światłach.
 13. Prawda, @Jusssta555 świetny secik zdjęciowy, a ta nasza ulubiona fotka to idzie chyba pod jakiś rekord pod względem serduszek (razem z moim 33 sztuki). Brawo dla Kierownika, no i co tu dużo gadać - dla fotografa!
 14. @lordqik jeśli chodzi o kluczyki i piloty, to polecam Leszka Sowińskiego na Malborskiej - współpracowałem z nim wiele lat, spec w swojej dziedzinie: http://www.kluczyk.krakow.pl/page7.html EDIT @lordqik natomiast w drugiej kwestii dałem cynk na fb grupę USA CARS Kraków, może ktoś się zgłosi, kto Ci pomoże. Jak coś, dam znać na PW.
×
×
 • Create New...