Jump to content

Dj Brabus

Użytkownik
 • Content Count

  1161
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Dj Brabus last won the day on June 21

Dj Brabus had the most liked content!

Community Reputation

1106 Wspaniały

About Dj Brabus

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..
 • Birthday 10/18/1980

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  '06 Legacy 2.0R

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam bardzo podobną ulubioną lokalizację w okolicach Kasiny Dolnej, ale to jednak nie tam...
 2. @Tutek a właśnie, tak jak @LosioDriver pisze - twarze dawno nie widziane (i auta), to człowiek zapomina... Nie to co srebrne Forestery!
 3. Nie było okazji pozdrowić osobiście, ale jeśli właściciel zagląda na nasze forum - ukłony ode mnie! Niedzielne popołudnie, Kraków, Nowa Huta...
 4. Pozdrawiam kierownika bliźniaczego Legacy Kombi na blaszkach SB, z którym pół godziny temu na ul. Opolskiej w Krakowie pogawędziliśmy sobie o tylnych światłach.
 5. Prawda, @Jusssta555 świetny secik zdjęciowy, a ta nasza ulubiona fotka to idzie chyba pod jakiś rekord pod względem serduszek (razem z moim 33 sztuki). Brawo dla Kierownika, no i co tu dużo gadać - dla fotografa!
 6. @lordqik jeśli chodzi o kluczyki i piloty, to polecam Leszka Sowińskiego na Malborskiej - współpracowałem z nim wiele lat, spec w swojej dziedzinie: http://www.kluczyk.krakow.pl/page7.html EDIT @lordqik natomiast w drugiej kwestii dałem cynk na fb grupę USA CARS Kraków, może ktoś się zgłosi, kto Ci pomoże. Jak coś, dam znać na PW.
 7. Przeglądając inny temat dowiedziałem się, że ten Forek to auto @Jurando:
 8. Pozdrawiam kierownika srebrno-błękitnej Imprezy, z którym sobie kiwaliśmy i mijaliśmy się dziś przed południem w Tomaszowicach k. Krakowa.
 9. Pozdrowienia dla całej ekipy @carfit oraz wszystkich, którzy zawożą tam swoje fury do roboty. Polecam, zdecydowanie.
 10. Pozdrawiam właściciela srebrnego Forka SG, z którym mijaliśmy się dziś przed południem na ul. Siewnej w Krakowie. A myślałem, że znam wszystkich właścicieli srebrnych Forków w Krakowie...
 11. Podbijam temat wraz z kolegą @Ireneusz Ruszczyk - u mnie również nie ma wtyczki pod kolumną kierowniczą (mimo tego, że mam polifta 2.0) i zapytam uprzejmie, czy znajdzie się ktoś, kto podjąłby się montażu tego gadżetu u mnie. Jestem z Krakowa, ale jak trzeba będzie, to zrobię sobie wycieczkę (może niekoniecznie na drugi koniec Polski).
 12. Przypomniał se chłop, że pół roku temu ślub brał...
 13. @frisco pięknie Ci dziękuję.
 14. Szybkie pytanie - pacjent Legacy 2.0 165 KM 2006 rok. Od pewnego czasu auto zaczyna dławić się przy 2000-3000 obrotach (mam wrażenie, że nasila się to teraz w deszczowe dni), generalnie stało się jeszcze bardziej leniwe niż było. Nie mam LPG, żadne błędy nie wyskakują.
 15. Może nie własnoręcznie, bo oddałem auto w ręce fachowców, ale wymieniłem zaciski przednie (komplet z przewodami) oraz tarcze i klocki na obu osiach. Tylne zaciski były regenerowane w zeszłym roku przez poprzedniego właściciela.
×
×
 • Create New...