Jump to content

Dj Brabus

Użytkownik
 • Content Count

  1023
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Dj Brabus last won the day on June 21

Dj Brabus had the most liked content!

Community Reputation

982 Wspaniały

About Dj Brabus

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..
 • Birthday 10/18/1980

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  '06 Legacy 2.0R

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Taaa... @Tinuviel Ty masz przynajmniej Spec B - a co ja mam powiedzieć ze swoim 2.0R? P.S. W sensie, że nie ma się co pokazywać takimi cieniasami?
 2. To jakby co, jestem na szkoleniu wrappingowym 15-18.07 w godzinach 9:00-17:00 - zatem jakby wrocławskie grono chciało się zmobilizować (nie wiem - strzelam np. piątek 17.07), to chętnie Was poznam.
 3. Czy we Wrocławiu żyje w ogóle jakiś temat spotów? Wybieram się do Was w przyszłym tygodniu (15-18) i z chęcią poznałbym grupę Subaromaniaków z tych okolic. P.S. @Stefantastycznie widzę że odzew "na bogato", w Krakowie trzy tygodnie temu było tak na weselu naszego forumowicza:
 4. Piszę wcześniej, żeby ktoś miał szansę - za tydzień tj. 15.07 (środa) wczesnym rankiem robię trasę Kraków-Wrocław, powrót wieczorem 18.07 (sobota).
 5. @mechanik pojechałeś lepiej niż @dzikiwiesiek - odkop ponad 9-letni. Jak historia tematu pokazuje, to Panie tu rzadko zaglądają, ale z własnego doświadczenia (i forumowych znajomości bądź nieznajomości), to mogę powiedzieć tak: 1. @Aga [...tony spamu i chaosu...] [...dalej, dalej nic...] [...pustka...] 2. @Justi 3. @niezrównowaŻona 4. @Moniqa Więcej nie znam, nie kojarzę, nie spotkałem, ale ja to taki "świeżak" raczej, więc niech się ktoś wypowie bardziej w temacie, a najlepiej same Panie...
 6. W Krakowie to i w salonie Subaru można zaliczyć Street View.
 7. Pozdrawiam właścicieli srebrnego Forka i wiśniowej Imprezy Wagon mijanych dziś na trasie Kraków - Krzeszowice - Trzebinia. Chyba jednak nikt nie widział, że kiwam...
 8. @trzymek widziałem dziś tę Teslę pod kościołem na Dobrego Pasterza. Niestety, oglądając niektóre filmy na internecie można faktycznie stwierdzić - Tesla to HOR(r)OR...
 9. Pozdrawiam Kierownika błękitnego STI, z którym mijaliśmy się z godzinkę temu pod S-Pointem w Krakowie.
 10. @aplam13 cała przyjemność po naszej stronie, dziękujemy za zaproszenie, a spotkanie było rewelacyjne. A te bulgoty, to prawdopodobnie Adam (srebrna GC) i Przemek (niebieska GC), którzy przyjechali w połowie Mszy: (C) @Ericsson (C) @Ericsson Natomiast najgłośniejsza Impreza, która "darła" się jak wychodziliście z kościoła, to na pewno Adam i jego srebrna Impreza!
 11. Że ja Profesorem? Mogłoby być...
 12. Podziękowania... Po pierwsze dla Bartka @aplam13 - dzięki, że mogliśmy stać się częścią Twojej nowej drogi w życiu, jeszcze raz wszystkiego dla Was najlepszego no i daj znać na forum, że żyjesz. Po drugie - dla Was Panowie, jak zwykle był ogień, kupa śmiechu, luźnych żartów, czyli krótko to, co kocham na tym forum! Po trzecie - tak prywatnie dla @thomson0073, bardzo miło było wreszcie poznać i powiem Ci, że Legasia masz genialnego! P.S. Jakby faktycznie ktoś chciał rysunek ode mnie ( @trzymek), to zapraszam na PW - dla pospólstwa mam jeden cennik, dla dobrych znajomych drugi.
 13. Ja żartowałem z tą Plazą o 18:00...
 14. No to skrót informacji dla leniwych...
×
×
 • Create New...