Jump to content

Dj Brabus

Użytkownik
 • Content Count

  606
 • Joined

 • Last visited

About Dj Brabus

 • Rank
  ..:: Profi ::..
 • Birthday 10/18/1980

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  '99 Outback 2.5 AT

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To zagłębie Subaraków było w tych okolicach w sobotę. Koło której godziny jeździłeś? Bo ja do Czułowa leciałem koło południa.
 2. Pozdrawiam Kierownika srebrnego Buga z niebieskimi napisami Subaru, z którym pędziliśmy sobie wczoraj koło południa w okolicach Balic, Morawicy do Czułowa (Małopolska).
 3. Do tego ramka na tablicę "Made In Japan" A w ogóle to chyba Audi A4 albo A6 jest...
 4. Goniłem po Dobrego Pasterza, ale nie dogoniłem...
 5. Przyznać się, czyjego Forka dziś goniłem?
 6. A u mnie dzisiaj Outback za Outbackiem
 7. Pozdrawiam kierownika Legacy II Kombi spotkanego wczoraj po. 17:00 na ul. Powstańców w Krakowie - kiwałem, ale zauważył w ostatniej chwili.
 8. Ale to tak serio? Impreza zamiast Foresterka?
 9. @Darecki ale Ty masz jeszcze tę generację, co ja (99-03)? Czyli wnętrze pewnie takie jak poniżej. Pytanie - masz teraz jakieś radio? Otwór na 1DIN czy na 2DIN? Tak czy inaczej instalację masz jak najbardziej standardową i można włożyć do tego auta wszytko.
 10. @olencjo - to Autoryzowany dealer Subaru, mają nawet swój wątek na forum i przedstawiciela: @Sobiesław Zasada Automotive WK https://forum.subaru.pl/forum/71-zasada-rzeszów/ Dzwoń i pytaj co i jak, takie firmy przekrętów nie robią.
 11. Specjalnych zapisów nie trzeba, jak ustalą konkretne miejsce startowe (na razie to "Zamek Ogrodzieniec"), to mogę tu wrzucić info. Poza tym martwię się właśnie tym "zamkiem", bo z doświadczenia wiem, że tam jest zawsze tłum, a parkingi wokół zamku są płatne i trzeba kombinować jakieś inne miejsce, żeby się większą grupą spotkać.
 12. Na bogato! Czym malowałeś? Ja kupowałem specjalny pisak, ale napisy nie wytrzymały nawet miesiąca... Poza tym jaki masz rozmiar opon? Z przodu wygląda to hardkorowo, nie trze o zderzak przy skręcie?
 13. @przemekka to musisz zapisać się do grupy Subaru Klub Polska - ten planowany wypad, z tego co widzę, będzie bardzo lajtowy.
 14. @Syn Adama wszystkie chyba Legacy/Outbacki mają tę przypadłość, bo co zrobię i dokręcę, to u mnie znowu zaczyna dzwonić i rezonować...
 15. A wracając do tematu spotkań krakowskich: https://www.facebook.com/groups/513238618880999/permalink/1286169824921204/ Za 2 tygodnie planowane luźne zwiedzanie podkrakowskich zamków. "Wożenie się" przewidziane bardziej dla posiadaczy Forków niż Imprez. @aplam13 @andrzej0811 @blejzu @coocer @Dj Brabus @Dr Zybertowicz @ech @elmot @Elpi @Ericsson @LosioDriver @MasteROOT @palmall @przemekka @R4RE @radek311989 @Sebastian32 @tarus @Tokio34 @trzymek @Tutek @thomson0073 @Waldek Woźny
×
×
 • Create New...