Jump to content

pumex1

Junior Admin
 • Content Count

  8678
 • Joined

 • Days Won

  31

pumex1 last won the day on March 15

pumex1 had the most liked content!

Community Reputation

1463 Wspaniały

1 Follower

About pumex1

 • Rank
  ..:: Moderator ::..
 • Birthday 01/15/1972

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Leśnikowa Turboszynszyla XT MY 2014 i Impreza GT Black Star MY 2000
 • Zainteresowania
  zimne jasne z pianką - najchetniej na łajbie albo w górach... ;)

Recent Profile Visitors

2173 profile views
 1. Niektórym jak mówię, że GT-ek jest pięęęęękny to pukają się palcem po głowie Wszystko jest względne - ale Alfa, Ferrari., Aston czy Bugatti są naprawdę niezłe. Druga sprawa, - ujęcie - Aston tutaj słabo wygląda. Ale tutaj? Lambo Ursus? Z chęcią taki "ciągnik" przytulę
 2. https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/15-najpiekniejszych-aut-jakie-mozna-kupic/1bkcr07
 3. Czasem na forum jest @Leszek Paziewski - z firmy Elco Exim, która współpracuje z SIP jako oficjalny partner. Może warto go bezpośrednio zapytać.
 4. Informacja od Mamy Oskara.
 5. Pozdrowienia dla kierownika oświniaczonego srebrnego Forka - czekającego na wjazd na myjnię - na stacji Circle K, Warszawa, Conrada.
 6. Drodzy Forumowicze, jest mi niezmiernie przykro przekazać tą smutną informację. Oskar zmarł dzisiaj nad ranem. Kondolencje dla Rodziny. RIP Oskar... [*]
 7. Bardzo fajnie, że chcesz pomagać bo tak trzeba ja postawiłem na moją małą lokalną społeczność -i dzięki temu zadziałaliśmy szybko. Pi razy drzwi policzyłem ile ludzie zadeklarowali i wyłożyłem z własnych. A jak spłynie kasa i będzie nadwyżka (na co liczę), to się kupi pewnie jeszcze jakąś kawę, herbatę, wodę i zamówi dodatkowe ciepłe posiłki.
 8. Wiele tych inicjatyw ruszyło bardzo gwałtownie, spontanicznie i równolegle. Nam zależało, żeby ta przysłowiowa pizza dotarła od razu i zachęciła innych do działania i to się dzieje!
 9. No i mały drobiazg poszedł. Udało się zmobilizować mieszkańców osiedla Działajmy!
 10. Zapraszamy z takimi pytaniami na portale aukcyjne. Zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś - to forum należy do Subaru Import Polska i sieci dealerskiej. Jeżeli szukasz pomocy poza siecią importera i ASO, to przykro mi, ale nie ten adres.
 11. Drodzy, Plejady Plejadami... ale chciałbym coś zaproponować. Sytuacja wirusowa się rozkręca, wiec każdy z nas zapewne dba o siebie i swoją rodzinę. Ale są też obok nas lekarze i pielęgniarki, którzy ciężko pracują, żeby ratować chorych. Może zróbmy w naszych lokalnych społecznościach jakąś małą zbiórkę i zamówmy im pizzę, czy inne jedzenie, kawę, herbatę, wodę, soki - z dostawą do najbliższego szpitala, który walczy z wirusem? Jest nas wielu i możemy wykonać fajny gest solidarności z nimi. Co sądzicie o takim pomyśle? Nie chodzi o wielkie kwoty, a o wsparcie tych, którzy własnych rodzin nie widzieli od wielu godzin, bo pomagają innym i ryzykują własnym zdrowiem. Zadzwoniłem przed chwilą do Szpitala Bielańskiego w Warszawie na SOR. Zapanowała cisza w słuchawce i po chwili.... "To pierwszy taki telefon. Nie wiem co powiedzieć, ale na pewno nikt tutaj jedzeniem nie pogardzi". To tylko pokazuje, że trzeba ich wesprzeć.
 12. do GT-ka przytuliłem z Paybacka Xblitz 600 - BT głośnomówiący. Przydaje się
 13. zwłaszcza, że pierwsza ofiara śmiertelna to Wielkopolska. @Dyrekcja musi mieć na uwadze nasze bezpieczeństwo. Nie tylko te na drodze ale też i związane z tym co się aktualnie dzieje w związku z koronawirusem. Wyobraźcie sobie, że wpadamy po raz kolejny na świetne Plejady. Okazuje się, że doszło na nich do zarażenia. W efekcie ktoś zarażony trafia do szpitala i spełnia się ten najczarniejszy scenariusz.... Nie zazdroszczę decyzji, która ma być podjęta, bo jest zerojedynkowa i każdy z wyborów niesie za sobą trudne konsekwencje. Dlatego niezależnie od tego czy "w lewo czy w prawo" - uważam, że Dyrekcji należy się w tym mocne wsparcie i zrozumienie dla decyzji - jakakolwiek by nie była. To duża odpowiedzialność i bardzo trudny wybór.
 14. na 0:44 masz znak pokazujący układ drogi ( z zaznaczeniem wysepki). Kawałek później oznaczenie przejścia dla pieszych.
 15. I dla odmiany, polska motoryzacja https://spidersweb.pl/autoblog/fiat-125p-pickup-silnik-wankla/amp/
×
×
 • Create New...