pumex1

Junior Admin
 • Zawartość

  7761
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O pumex1

 • Ranga
  ..:: Moderator ::..
 • Urodziny 15.01.1972

Contact Methods

 • GG
  42655

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Leśnikowa Turboszynszyla XT MY 2014 i... zuuuuoooo... czyli Skooooda ;)
 • Zainteresowania
  zimne jasne z pianką - najchetniej na łajbie albo w górach... ;)

Ostatnio na profilu byli

811 wyświetleń profilu
 1. Wiem, że Kenwood pewnie też z Chin jest, ale jakoś do marki mam większe zaufanie niż do 'no-name" Wiem, że teraz to jeden pies, ale doświadczenie mimo wszystko ma znaczenie. Swoją drogą Harman Kardon to już własność Samsunga.
 2. Rozumiem, że świnka jest już oficjalnie "pobłogosławiona" jako znak firmowy?
 3. przy okazji - czy zamontowanie "obcego" sprzętu wiąże się z montowaniem jakichś złożonych przejściówek? i czy kierownica obsługuje takiego Kenwooda 1:1 - jak sprzęt fabryczny?
 4. a to też może być. Maglownica to też przypadłość Subaraków
 5. no sorry, ale nie wierzę, że jakaś fuszera Ci wyszła zawsze jest full profi
 6. może pozbieraj kasę na konto, a naklejki wrzuć do serwisu na zlocie?
 7. @beben dobry człowieku jak zwykle robisz robote! niech Ci etylina tanią będzie Wersja 1 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze CZARNE z flagami na błotniki 1. Maciek/Maciek 2. Andremil/Szwagier 3. radix99/Lucy 4. Adrian/Andrzej 5. marivip / Paula Wersja 2 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki 1. Bęben/Kasia 2. ratinal/Kami 3. Natalia/Golfstrom/Gosia 4. pumex1/świerszczu Wersja 3 - BIAŁE nicki z flagami na szybę BEZ mniejszych na błotniki 1.Madziara/Ama 2.Jawert/Ewa 3.Buchu/Filip 4.Piotr/Hania/Alicja 5.Sambor/Beata Wersja biały Kosmit - tylko mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki 1. 2. Wersja czarny Kosmit - tylko mniejsze CZARNE z flagami na błotniki 1. 2.
 8. niestety AM od dawna ma problem z wytyczaniem trasy alternatywnej. Potrafi kilometrami marudzić "zawróć, zawróć, zawróć", pomimo że trasa jest lepsza. Ale jeśli chodzi po ranking, to wypada i tak lepiej niż TomTom. Nie wiem jak jest z Garminem - bo nigdy nie korzystałem. A z tego co widzę Kenwood ma fajne stacje właśnie z tą nawigacją i 3 letnią darmową aktualizacją. http://allegro.pl/kenwood-dnx4150bt-nawigacja-3lata-aktualizacjimap-i6784819175.html
 9. Silnik ma zwyczajnie numer. I oznaczenie kodowe modelu. Poszukaj pod maską i porównaj z tabliczką znamionową. Wtedy będzie jasne.
 10. Typ silnika masz wybity na bloku. Np tak jak tutaj: A na tabliczce znamionowej masz podane dane silnika No i oczywiście VIN. Wszystko poskładane razem powie Ci z czym masz do czynienia.
 11. Automapa i Navi Expert mają fajne opcje kupowania licencji na wybrany okres. W sumie cena roczna to około 1/10 ceny aktualizacji fabrycznej nawigacji.... A w tych programach aktualizacje są darmowe i 4-6 w roku.Niestety problem nawigacji fabrycznej to bolączka nie tylko Subaru. Taka nieszczęsna polityka współpracy producentów samochodów z producentami softu
 12. czyli działanie ES będzie inne w USA,a inne w Europie?
 13. Mam duże pakiety danych na zagraniczny roaming, więc nie będzie bolało. Poza tym wystarczy co 200 km krótki postój na Macu czy KFC i darmowe WiFi i wtedy można wgrać aktualizację
 14. Zaczynam myśleć, żeby to paskudztwo wywalić. Niestety, ale chory układ producenta map z producentami sprzętu zwyczajnie polega na tym, że tracą rynek i starają się wycisnąć ile się da zanim upadną. Zamiast zmienić profil, wolą chore strzyżenie zmuszonych do zakupu użytkowników. To chora polityka i bardzo krótkowzroczna. Bo gdybym mógł kupić sprzęt bez tego gówna, to bym nawet dopłacił. W obecnych czasach takie działanie to samobójstwo. W życiu nie zapłacę prawie 1,000 PLN za aktualizację, która jest na dzień dobry 12 miesięcy wstecz "aktualna". Wolę uchwyt, Google Maps. Zwłaszcza, że od 15.06.2017 znika roaming w Unii.