Jump to content

pumex1

Junior Admin
 • Content Count

  8369
 • Joined

1 Follower

About pumex1

 • Rank
  ..:: Moderator ::..
 • Birthday 01/15/1972

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Leśnikowa Turboszynszyla XT MY 2014 i Impreza GT Black Star MY 2000
 • Zainteresowania
  zimne jasne z pianką - najchetniej na łajbie albo w górach... ;)

Recent Profile Visitors

1812 profile views
 1. Masz rację - przeniosłem.
 2. W sumie o motoryzacji... o BMW X5... i o nieodpowiedzialności https://www.salon24.pl/u/magazyn/972707,kamil-durczok-spowodowal-wypadek-po-pijanemu-mial-az-2-6-promila
 3. https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/koniec-z-wyprzedzaniem-sie-ciezarowek-na-polskich-drogach/t1j7rd1 W przypadku tranzytu TIRów przez Polskę, jestem za hasłem "TIRy na tory".
 4. A wiesz, że na to nie zwróciłem uwagi? Trafna ocena. Czyli kierownik autobusu się wpakował za daleko, przecinając drogę Forkowi.
 5. Żeby świeżynki nie stresować, tak jak pisze @Herostrates - to forum importera i dealerów, więc polecamy te miejsca Najlepiej będzie, żebyś wpadł na jakieś lokalne spotkanie - znajdziesz info w dziale "Spotkania". I przyjemności z użytkowania Subaru (mam nadzieję, że już niedługo). A temat już zamykam.
 6. Dla mnie to wygląda na to miejsce.
 7. Teraz ciekawe - czy autobus miał zielone do skrętu, czy nie było wydzielonej sygnalizacji do skrętu? A może to Forek przedobrzył? Bo na moje oko szedł nieco więcej niż 50 Może się mylę - ale to chyba to skrzyżowanie?
 8. Artur słowa 4 i 5 odpowiadają na Twoje pytanie Ruch drogowy Rozdział 1 Zasady ogólne Art. 3. 1. Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani zachować ostrożność albo gdy ustawa tego wymaga – szczególną ostrożność, unikać wszelkiego działania, które mogłoby spowodować zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku ruchu drogowego, ruch ten utrudnić albo w związku z ruchem zakłócić spokój lub porządek publiczny oraz narazić kogokolwiek na szkodę. Przez działanie rozumie się również zaniechanie.
 9. Nie, skończyło się tylko na zgłoszeniu. Nie było z mojej strony chęci do kontynuowania znajomości
 10. Tak jak napisałem - telefon na 112 i była bardzo gwałtowna reakcja. Jak podyktowałem rejestrację to widać, że już ją znali, bo o nic nie dopytywali, tylko w tle słyszałem jak leci info do patrolu autostradowego.
 11. Myślę, że póki nie mam starczej demencji piszę przejrzyście. Cieszę się, że przekaz dotarł.
 12. Czyli pokazujesz jakie masz rozumienie tematu. Przykre.
 13. Tak, jadę prawym, zmieniam na lewy przy ok. 140 i zaczynam wyprzedzać TIRy. Z tyłu dolatuje na pełnej bombie terenówka na ruskiej rejestracji. Przyśpiesza, miga światłami, typowe road rage. Jak zjeżdzam na prawy samochód zrównuje się ze mną i koleś na prawym pokazuje mi pistolet. Mam opisać bardziej obrazowo, czy sarkazmu już wystarczy?
 14. Naprawdę? Szczerze mówiąc jestem zaskoczony, bo byłem przekonany, że z powodów poboru opłat zmieniono status z A na S. Dobrze wiedzieć. Niepotrzebnie zatem jeżdzę tam 120-130. Dzięki za uświadomienie
×
×
 • Create New...