pumex1

Junior Admin
 • Zawartość

  7781
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O pumex1

 • Ranga
  ..:: Moderator ::..
 • Urodziny 15.01.1972

Contact Methods

 • GG
  42655

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Leśnikowa Turboszynszyla XT MY 2014 i... zuuuuoooo... czyli Skooooda ;)
 • Zainteresowania
  zimne jasne z pianką - najchetniej na łajbie albo w górach... ;)

Ostatnio na profilu byli

854 wyświetleń profilu
 1. obserwuj temperaturę. Może uszczelka pod głowicą przepuszczać.
 2. Chyba po tej ostatniej akcji ze skrzyżowaniem, postanowiono przyjrzeć się bliżej, co w Stolicy na drogach się wyrabia
 3. o to to tutaj się podpiszę "obiema ręcyma". Trasa jest z podniesioną prędkością do 80km/h i zwyczajnie jest to kuszenie losu. A ścieżka rowerowa równa, asfaltowa i nie ma tłumaczeń.
 4. Swoją drogą zastanawiająca jest ilość dalszych interpretacji i własnej, dość odmiennej oceny pierwszeństwa w tym przypadku... Celują również do tych napędzających się od dołu. I zazwyczaj żniwa tam są obfite.
 5. a 300 metrów dalej, to jedno z ulubionych miejsc dla policji z suszarką. Chyba kiedyś trzeba się zatrzymać i zapytać jaki limit mają ustawiony
 6. w sumie spotkań parę było - zazwyczaj mniej lub bardziej miłych Ale generalniew większości bez napinki i "po ludzku". Natomiast jednego niemiłego nie zapomnę. 24 grudnia. Warszawa. Boczna, równoległa do głównej trzypasmówki droga - długości około 500 metrów, omijająca korek przed rondem. A na niej, idiotycznie oznaczony odcinek 20-30 metrów drogi jednokierunkowej. Dalej już normalna dwukierunkowa. Zanim się zorientowałem, stałem w gronie 10 innych samochodów, a "pan waaaadza" taśmowo wypełniał druczki, żeby wyrobić się z budżetem. Mówię mu - "panie, są święta, bądź pan człowiekiem". Głowa z twarzą jak z Terminatora obróciła się do mnie i wysyczała "jestem urzędnikiem, a nie człowiekiem". 500 złotych i 10 punktów. Wysiadając odpowiedziałem "a później się dziwicie, że was ludzie nie lubią...."
 7. Możesz ludziom tłumaczyć. Ale co z tego.... Tutaj cytat z dyskusji na ten temat w grupie "polskie-drogi": Wszystko fajnie, tylko że w przyrodzie występują dwa rodzaje tego typu skrzyżowań: a) takie o jakim mowa w programie i takie, gdzie prawoskręt nie jest objęty w ogóle sygnalizacją. W drugim przypadku, jeśli są znaki poziomie i pionowe, to skręcający w prawo na 100% musi ustąpić, bo ma tylko znaki....problem w tym, że czasem skrzyżowania są duże i nie do końca ogarnialne w całości wzrokiem, że ci skręcający w lewo nie muszą widziec czy skręcający w prawo mają sygnalizator czy nie i wtedy nie są pewni jak się zachowć. I potem się można zdziwić
 8. W ramach uzupełnienia tematu, który był jakiś czas temu gorący
 9. Wiem, że Kenwood pewnie też z Chin jest, ale jakoś do marki mam większe zaufanie niż do 'no-name" Wiem, że teraz to jeden pies, ale doświadczenie mimo wszystko ma znaczenie. Swoją drogą Harman Kardon to już własność Samsunga.
 10. Rozumiem, że świnka jest już oficjalnie "pobłogosławiona" jako znak firmowy?
 11. przy okazji - czy zamontowanie "obcego" sprzętu wiąże się z montowaniem jakichś złożonych przejściówek? i czy kierownica obsługuje takiego Kenwooda 1:1 - jak sprzęt fabryczny?
 12. a to też może być. Maglownica to też przypadłość Subaraków
 13. no sorry, ale nie wierzę, że jakaś fuszera Ci wyszła zawsze jest full profi
 14. może pozbieraj kasę na konto, a naklejki wrzuć do serwisu na zlocie?
 15. @beben dobry człowieku jak zwykle robisz robote! niech Ci etylina tanią będzie Wersja 1 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze CZARNE z flagami na błotniki 1. Maciek/Maciek 2. Andremil/Szwagier 3. radix99/Lucy 4. Adrian/Andrzej 5. marivip / Paula Wersja 2 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki 1. Bęben/Kasia 2. ratinal/Kami 3. Natalia/Golfstrom/Gosia 4. pumex1/świerszczu Wersja 3 - BIAŁE nicki z flagami na szybę BEZ mniejszych na błotniki 1.Madziara/Ama 2.Jawert/Ewa 3.Buchu/Filip 4.Piotr/Hania/Alicja 5.Sambor/Beata Wersja biały Kosmit - tylko mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki 1. 2. Wersja czarny Kosmit - tylko mniejsze CZARNE z flagami na błotniki 1. 2.