pumex1

Junior Admin
 • Zawartość

  7836
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O pumex1

 • Ranga
  ..:: Moderator ::..
 • Urodziny 15.01.1972

Contact Methods

 • GG
  42655

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Leśnikowa Turboszynszyla XT MY 2014 i... zuuuuoooo... czyli Skooooda ;)
 • Zainteresowania
  zimne jasne z pianką - najchetniej na łajbie albo w górach... ;)

Ostatnio na profilu byli

911 wyświetleń profilu
 1. Może nie do końca precyzyjnie się zapytałem - ale chodziło mi właśnie o to dopasowanie sprzętu z ramkami dziękuję - już mam komplet informacji
 2. @beben mam znajomego, który w tamtych rejonach kiedyś szkolił. 10 STi prosto z SIP pojechało do lawetach do Laponii. -pod szkolenia na lodzie. Nie wiem czy jeszcze tym się zajmuje, bo ma szeroki zakres tematów, ale mogę podpytać.
 3. @Leszek Paziewski - to jeszcze pytanie - która wersja "rozmiarowa" pasuje do Forestera 2014? 6,1; 6,2 czy 7,0?
 4. @Leszek Paziewski - bardzo dziękuję za odpowiedź. Mam dodatkowe pytanie - kwestia nawigacji, która w urządzeniach fabrycznych ma pewne.... opóźnienie w stosunku do rzeczywistości Z tego co widzę, to Kenwood korzysta z Garmina. Mowa jest o 3 letniej darmowej aktualizacji. Jak często w tym okresie się ona odbywa?
 5. Pojawił się na forum przedstawiciel oficjalnego importera Kenwooda, z którym SIP współpracuje ->
 6. Mam zapytanie dotyczące wymiany seryjnego audio (HK) na stację medialną Kenwood. Chodzi o model z serii DNX, DDX lub DMX - do Forestera 2014. Ponieważ między innymi te modele są polecane przez SIP - choćby na Plejadach, to mam następujące pytania: 1. Czy stacje medialne pasują na zasadzie "plug&play" czy wymagają przeróbek instalacji elektrycznej/audio? 2. Czy pasują bezproblemowo w miejsce seryjnych sprzętów? 3. Czy kamera cofania integruje się 1:1? 4. Czy sterowanie z kierownicy zachowuje pełną funkcjonalność? (chodzi również o obsługę telefonu BT). 5. Czy ewentualna wymiana jest możliwa w ASO, czy raczej polecacie warsztat z autoryzacją Kenwood? Dziękuję z góry za odpowiedź.
 7. z moich uwag: mamy tak de facto 2 rodzaje tras: a/ z napinką b/ bez napinki. Pomijam podkategorie w stylu: - najlepsza załoga urodzona 29 lutego - załoga, która najdłużej wstrzymała oddech podczas próby związanej z przejazdem przez kałużę - załoga, która ma największy porządek w bagażniku. - itp. itd. Oczywiście jest to żart, ale zauważam, od lat że następuje rozrost kategorii, jak moczarki kanadyjskiej (kto ma rybki ten wie ). Rozrost taki, że nagroda idzie za co tylko się da. Ostatnio nawet za taniec z oponami Aczkolwiek Panie pewnie były zachwycone A dalej - w każdej kategorii 3 miejsca, z odmianą przez wszystkie przypadki i rodzaje. Powoduje to, że wieczorna impreza to od jakiegoś czasu zaczyna się o północy albo i później. Moim prywatnym zdaniem można spokojnie pomyśleć o jakimś skróceniu tej rewii - bo zaczyna się to dewaluować. Oczywiście to jest zabawa (przynajmniej mam nadzieję, że w części turystycznej), ale lekkie uproszczenie tego wszystkiego spowodowałoby, że wyniki może byłyby szybciej, nagrody bardziej odczuwalne i impreza wieczorna nie polegała na niekończącym się wyczytywaniu.
 8. po tych Plejadach @swierszczu zabroniła mi nawet o tym myśleć
 9. Zachodnie Sudety czasem zwane są "Polską Doliną Loary" - ze względu na ilość zamków
 10. Książ był na 5 Zlocie
 11. Przy okazji - dowiedziałem się ciekawej rzeczy od organizatora. Zamek Czocha nie był zainteresowany grupowym ogarnięciem zwiedzania przez Plejadowiczów. Bo długi weekend, bo i tak ludzie się pojawią.... itp, itd. Szkoda.
 12. @Urabus a to wystarczy pod ręką benzyna ekstrakcyjna i po kleju śladu nie ma. W każdym razie zawsze na ciepło było łatwiej odkleić. Ale każdy ma swoją technikę
 13. wymiana całych drzwi w ASO A tak poważnie - schodzi dość łatwo. A jeśli będzie opór materii, to wystaw na słońce zejdzie na pewno bez lakieru. Nawet dla trasy tur-ter deszcz okazał się zabójczy na próbach jazda po mokrej glinie powodowała, że o ile wcześniejsze czasy na próbie były 2x:xx, to od momentu jak popadało - od razu czasy zaczynały się od czwórki albo nawet wyżej. Samochody wręcz pływały po śliskim podłożu - jak po lodzie. No ale taki urok tej zabawy
 14. jestem gotów rozważyć tę propozycję....
 15. aaaa... ja to jeszcze tylko chciałbym poznać namiary na firmę cateringową. Bigos był po prostu genialny!