Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Tu raczej rozchodzi się o możliwość załadunku po dach i uniemożliwienie ładunkowi wpadnięcie do przedziału pasażerskiego w razie nagłego hamowania.
 3. A co będziesz tam woził? Pasowałoby chyba jeszcze zabezpieczyć boczne okna przed stłuczeniem? Chyba, że to tak dla zwierzaka co by nosa kierowcy nie wściubiał.
 4. Today
 5. kokos

  E-Boxer

  W przypadku jazdy testowej nowym e-bokserem 5 km wystarczy . Jazda próbna trwa o 4 minuty za długo i rzeczywiście w tym wypadku plusem jest, że krótko...... Ma Pan zupełną rację co do jazdy testowej nowego Forestera .
 6. Aktywne, pasywne ... jak się nie wie co się robi za kierownicą to i tylno napędówka wypluje przodem z zakrętu. Haldex nie był projektowany pod latanie bokami. Czy da się to auto zmusić do tego żeby się uślizgnął bokiem ... oczywiście. Tak samo jak przednio napędową megankę czy clio. Evo ryło mi przodem jak na tym filmiku od @turdziGT, do czasu aż się nauczyłem co mam robić z rękami i nogami. Teraz i Clio bokami się w zakrętach ustawia na ciasnym torze kartingowym. RS3 kupiłbym za sam dźwięk silnika.
 7. Yesterday
 8. Andrzej Koper

  E-Boxer

  istotnie są takie osoby które wiedzą wszystko już po 5 km , czy po 5 minutach Z jasnością nie ma to nic wspólnego ale plusem jest , że krótko...…
 9. Cześć! jeszcze nie jestem szczesliwym (chociaz z tego co czytam to nie wszyscy tacy "szczesliwi" ) posiadaczem Subaru, ale marke znam, 3 znajomych ma odpowiednio 2x Forestera i 1x BRZ, wszystkie raczej bezproblemowe. Więc planuje po sprzedaniu mojego gruza zakup Imprezy, Najbardziej mimo wielu hejtów podoba mi się Lanos (GH). Mam nadzieje ze jeszce w tym roku dołącze do grona.
 10. Ja mam seryjny caly silnik w hawku wrx i na rozgrzanym oleju okolo 100 stopni mam ok 22-25 psi
 11. ludzie, którzy przeklinają są postrzegani jako bardziej wiarygodni
 12. Imprezę wcześniaków już rozpocząłem - właśnie piję tonik - ze względu na zawartość chininy. Dla większej wchłanialności (chininy) popijam gin-em. Żona (farmaceutka) mi kazała PS ale będę zdrowy jak Plejady się zaczną !!!!
 13. Dobra Panie i Panowie, da się. Reddit przyszedł z pomocą. Nawet w komentarzu jest napisane mniej więcej co trzeba zrobić aby takie fotele do Legacy zaadaptować. TUTAJ
 14. Od jakiego auta są te zaciski ?
 15. Michał W.

  E-Boxer

  Życie nie zawsze jest takie proste. Już tu ktoś pisał o wrażeniach z jazdy testowej, które uległy zmianie po dłuższym użytkowaniu własnego Forka.
 16. GREGG

  E-Boxer

  Miłość od pierwszego wejrzenia?
 17. rejsowiec

  SVX Alcyone

  Szkoda, że zero zdjęć wnętrza. Jeżeli zgodnie z opisem i wnętrze w stanie adekwatnym do przebiegu to brać nie marudzić bo tanio. "Ulepy" na mobile czy autoscout oscylują wokół tej kwoty.
 18. miksu

  Wrx 2015+

  Akurat w WRXie 2.0 DIT AFR poniżej 11 to standard nawet na zwykłej mapie... Seryjnie chyba AFR przy pełnym bucie i wyższych obrotach spada do 10.20-40 . mi na mapie pod 98 AFR spada do 10.4 https://datazap.me/u/pawel/hamowniawykres-stage-1-98-okt?log=0&data=3-10-30&trim=0&tmin=0.02&tmax=16.83 Moc wyrzucona na hamowni 278 KM, moment 408 Nm Klikając na legendę można włączać poszczególne wykresy.
 19. kokos

  E-Boxer

  Wszystko jasne jest już po pierwszych 5 km
 20. Zawsze mnie zastanawiał montaż takiej kratki, na jakiej zasadzie się odbywa? Otworów montażowych nie ma w tamtych okolicach.
 21. Fajna Ankieta @Aga Ja mam pierwsze Subaru i pewnie zostanie do końca swojego żywota ze mną Co do odp.5 bo jest wszechstronna marka I każdy znajdzie coś dla siebie
 22. Panowie i Panie z 17 strony, podziwiam za optymizm ^^
 23. Od czegoś trzeba zacząć
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...