Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Frekwencja piękna Bardzo fajnie było się zobaczyć Za to akcja z audi... Zacnie HwVideoEditor_2021_05_16_230449437.mp4 Myślę również, że "spot kopiec" zostaje otwarty Kto nie Forkiem wolnossa.... Ekhm... Znaczy się Czujcie się wszyscy zaproszeni na następnego Spota "na kopcu" w czerwcu. Kiedy? To się jeszcze ustali
 3. Mam nadzieję dołączyć "następną razą..." Dzisiejsze plany jak zwykle zweryfikowało życie...
 4. Today
 5. Kurcze, znowu przegapilem wyścig . Super się to wszystko układa, muszę sobie przypomnienie ustawić na następną rundę.
 6. Dzisiaj JDM Wrocław spota robił na Magnolii to sytuacja jak wyżej. Kilka było fajnych fur, ale plajdy oprócz mojej żadnej.
 7. No faktycznie, mega to wygląda. W takim razie liczę na pudło .
 8. Mnie to się marzy rozebrac auto do golasa i obspawac...nawet bez planów na jakiś upgrade zawiechy, tak dla poprawy sztywności.
 9. chojny

  Kubica w F1

  Petarda!! Zdecydowanie malowanie sezonu. Zobaczymy jak będzie „na żywo”.
 10. My również dziękujemy za spotkanie.
 11. skwaro

  Kubica w F1

  No to pozamiatali, najładniejsze malowanie w tym sezonie
 12. Skąd wziąłeś naklejki na zaciski? Szukam właśnie takich.
 13. Pozdrowienia dla @Premo, który wyprzedzał mnie dzisiaj na A4 po południu. Nie trąbiłem gdyż jechałem Fabią.
 14. Dzięki za miłego spota. Fajnie było w końcu się spotkać A tutaj jeszcze moje jedyne zdjęcie z akcji "osaczony"
 15. Nudno to się robi właśnie po tych ich kombinacjach ...nudno i skomplikowanie. Zdecywoanie prostsze i ciekawsze są dyscypliny gdzie istnieje duża dowolność ...wyścigi pod górkę albo time attack. Ale nie ma co narzekać, wyścigi długodystansowe zazwyczaj były ciekawe własnie dlatego, że jest dużo czasu by coś spaprać...ale i czas na to by się "odkuć". Za to właśnie lubię tą dyscyplinę.
 16. Odpalalem go wielokrotnie jak mialem na jazdy. Niestety start stop trzeba wylaczyc za kazdym razem w tablecie. Nie pamieta tez AVH jak poprzednia generacja ale podgrzewanie foteli (tylko przod) juz tak.
 17. Tu masz racje FIA musi mieszać bo by było za nudno Le Mans w tym sporcie nie jest traktowane jak gościnny występ oj na pewno nie. Dla 99% tamten wyścig jest ważniejszy niż sezon bo za wygraną tam wchodzi się do historii.
 18. IS200 TTE (z kompresorem), grubsze (serio bardzo grube) staby TTE, rozpórka przód tył, sztywniejsze/niższe sprężyny itd. Dobrze wiedzieć - dzięki za zwrócenie uwagi.
 19. Ja koncentruje sie na seri w której jeździ a nie wyścigu w ktorym wystąpią gościnnie ale wyglada to bardzo obiecująco. Robert mówił ze maja handicap ze nie mozna było używać pakietu na Le Mans bo tak to szanse by sie wyzerowały. Wspominał ze reszta zespołów przyjeżdża w 90% gotowa a oni musza sie uczyć i nowy pakiet wyzerowały by szanse. Mimo wszystko bez niego dali sobie radę wiec co by było gdyby był. Upokorzenie ?
 20. rosaskc

  Kubica w F1

  Wygląda kozacko. Liczyłem na takie malowanie, kiedy ogłosili, że w tym sezonie dołącza do McLarena Gulf. Po prezentacji na początku roku byłem zawiedziony, a teraz zobaczyłem, co chciałem ujrzeć. Piękny
 21. FIA wszystko potrafi tak komplikować ze zeby cokolwiek śledzić trzeba byc dosłownie ekspertem. Nie dziwie sie ze Nascar tak popularny. Włączasz telewizor w połowie wyścigu i od razu wiesz co sie dzieje
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...