skwaro

Użytkownik
 • Zawartość

  370
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O skwaro

 • Ranga
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Płeć
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Forester (prawie) S/Tb MY99, Forester 2.5XT MY04

Contact Methods

 • Website URL
  www.mottomoracing.pl
 1. Wyszukiwanie po adresie działa?
 2. Doładowanie jest takie samo w obu wersjach
 3. Dzięki, biorę się za testy EDIT: Nic z tego, nadal wyszukiwanie po adresie nie działa
 4. U mnie z mapami Volvo MMM jest taki sam efekt, podmieniałem loading.kwi na subarowy ale jest to samo. Kwi mam 0900. Edit: Przetestowałem MMM2 z podmienionym loading.kwi 0900 i mapa działa ale bez wyszukiwania po adresach. Może ktoś się podzielić loading.kwi 3300 do testów?
 5. Nie masz sterowania doładowaniem dlatego nie ładuje. Sprawdź czy podciśnienia dobrze podłączone i czy jest restryktor. Tu masz pokazane co i jak:
 6. Słaby pomysł taka krowa na pierwszy motocykl...
 7. Będę musiał przetestować, potrzebne są wszystkie 4 płyty czy wystarczy jedna z danym krajem?
 8. Podepnę się pod temat, czy jest może jakaś nowsza wersja map niż 2012 do Kenwooda 3300 z Forka XT MY04 (wersja z czytnikiem DVD w schowku)? Słyszałem że w tych z Volvo z 2014/15 nie działa wyszukiwanie po adresach. Prawda to? Czy może jest sposób żeby je zmusić do współpracy?
 9. Na stany lampy są symetryczne, nie mają doświetlania pobocza, odcięcie światła wygląda tak: _____ _____ Na Europę jest doświetlanie i odcięcie wygląda tak: ____/ _____/
 10. Pozdrowienia dla zielonego S-Turbo na WG spotkanego na DK17 w okolicach Trojanowa, dzięki za przepuszczenie ze srebrnego 2.5XT ;-)
 11. Ja w Shoei mam pinlocka i jeżdżę w nim i w nocy i w dzień, refleksów nie zauważyłem.
 12. A macie może taki grill do przedlifta? ;-)
 13. Zgadza się, to też bywa problemem :-)
 14. Też, ale najpierw samodiagnostykę klimy trzeba odpalić
 15. Tak, przewijał się temat uszkodzonego czujnika temperatury wewnętrznej, który często powoduje takie problemy :-) Ściągnij sobie manual serwisowy, jest w nim opisana procedura diagnostyki układu krok po kroku, będziesz wiedział co się zepsuło, najczęściej to wina czujnika temperatury. Ale pewność będziesz miał po zrobieniu diagnostyki.