Jump to content

kamul

Użytkownik
 • Content Count

  362
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About kamul

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Legacy MY07 2.0 Wagon
 • Zainteresowania
  testowanie, car audio

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pozdrawiam czarne STI na złotych felgach, zaparkowane obecnie pod "Zebrą"
 2. Tu chyba ktoś coś pisał na temat Polmostrowa
 3. Odbiegam nieco od tematu, ale porównywałeś sobie inne auto z tą skrzynią? Szarpanie według mojego rozumienia nie może występować, ale nie mniej każdy ma inne odczucia. Pewnie warto by też mieć opinię jakiegoś serwisu, być może także innego aso jeśli już się procesujesz, może to też jakoś ułatwia ścieżkę (jak oficjalny serwis stwierdzi, że faktycznie auto było niesprawne a wady nie dało się zobaczyć od razu na miejscu np. wlewanie jakichś motodoktorów itp).
 4. A kiedy zmieniany był olej w skrzyni? I kiedy zmieniany był płyn? Generalnie może się okazać, że zmiana jednego i drugiego rozwiąże te problemy chyba, że coś więcej tam się dzieje? Nie wiem jak w H6 ale jeśli jest tam też 4eat to nie jest to mega płynna skzynia, aczkoliwek szarpania jakiegoś szczególnego u siebie nie czuję, to po dynamicznej zmianie oleju z płukaniem (wg instrukcji co 60kkm) zmiana ta odbywa się płynniej.
 5. kamul

  Glosniki Legacy IV

  Proponuję posłuchać Proa Simplex. Pod radiem dość miłe głośniki
 6. kamul

  Glosniki Legacy IV

  Może za słabo odtłuszczone było. Nie mniej warto używać jeszcze rolki do dociśnięcia. Wymagają to za dużo powiedziane I tak najlepiej podjechać do sklepu i posłuchać na miejscu, nie mniej nie raz można po prostu popróbować, a dużo taniej jednak wychodzi z używkami. Chyba,że od razu się wie co się chce
 7. kamul

  Glosniki Legacy IV

  Fajna zabawa, polecam opalarkę Polecam zamiast tego wynalazku, blachę ze szrotu Tempo fajniej brzmi można nie raz wyrwać używkę w normalnych pieniądzach. Nie przesadzaj z ilością maty bo drzwi polecą na zawiasie, warto też zadbać o dobre "zgranie" klamki bo później może brzdękać przy dobrze zrobionych drzwiach daje się to we znaki.
 8. Pozdrawiam niebieskiego forka mijanego jakieś 20 minut temu na mokotowskiej. Machalem na przejściu
 9. Najpierw zamień żarniki miejscami i zobacz jak ze startowaniem i barwą.
 10. Za dużo "świnek" tu nie widzę, ale tą dość często, a że fajna aura do zdjęcia to i poszło
 11. Co prawda w zupełnie innym aucie (nawet nie subaru ) ale przy identycznych objawach skończyło się na wymianie któregoś czujnika ABS-u. I pomogło
 12. Pozdrawiam ze swojej codziennej trasy żłobek przystanek. Przy Modlińskiej
 13. A są jakieś różnice między b6 i tymi ze speca? Czy większe koła faktycznie "dają" lepszą precyzję prowadzenia - zawsze byłem pewien, że chodzi tylko o wygląd.
×
×
 • Create New...