Jump to content

kamul

Użytkownik
 • Content Count

  391
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About kamul

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Legacy MY07 2.0 Wagon
 • Zainteresowania
  testowanie, car audio

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Super, dzięki uprzejme
 2. A możesz mi zrobić fotkę bagażnika z miarką (wątpię, żeby robili inne wymiary "dziury" na koło) ale może akurat.
 3. Ostatnio przy wjeździe do galerii nieco "ściąłem" zakręt i zahaczyłem oponą o krawężnik. Felga cała i prosta, ale opona na śmietnik. Wyjąłem dojazdówkę z bagażnika, odkręciłem koło, mierzę, ale... mam założone zaciski ze SpecB i nie ma szans, żeby weszła. Czy ktoś się orientuje jaka dojazdówka pasuje (za równo na koło jak i do bagażnika?). Temat ogarnął mi assistance (pozostał tylko ból zakupu nowego kompletu opon).
 4. Jeszcze nie, urlop. dzieci i trochę brak czasu, ale dalej ten mod jest w planach jak będzie to dorzucę tu i do siebie do tematu.
 5. @Kolocz najpierw zakręć do ASO, gdzie prawdopodobnie celniej zdiagnozują Ci usterkę i koszty z tym związane. A już gdzie będziesz naprawiał to twoja sprawa bo publicznie nie-ASO nikt nie poleci, ale może ktoś z okolic KRK coś tam zna i wyśle priv
 6. Ktoś się orientuje może czy te zaślepki od halogenów zdejmę "wyjmakami" do plastików, czy np. trzeba odkręcać zderzak itp?
 7. Ktoś wie może jaka jest wielkość oryginalnych halogenów (ma wyciągnięte lub po prostu mierzył)? Swoją drogą dość spora ilość żarówek led ma w swoich opisach brak homologacji. To, że typ żarówki pasuje pewnie nie załatwia jej "legalności".
 8. Pozdrawiam (dość często tu stoi )
 9. @WOJO dzięki za wniesienie czegoś nowego do tematu, przyznam, że takich odpowiedzi też się tu spodziewałem i każdy już sam zdecyduje co zechce zrobić. @ozarek osobiście jestem za dedykowanym rozwiązaniem i w swoim czasie pewnie na to właśnie padnie. @motofun wolałbym uniknąć takiego rozwiązania, głównie chodzi o dobrą widoczność w dzień ale i "oszczędność" ksenonów i odbłyśników/ Nie mniej 2 kolejne pytania: - czy rozmiarowo te Osram'y podejdą P&P wraz z mocowaniami w miejsce halogenów? - czy jest opcja wykorzystać obie funkcje tj. DLR w dzień a przy włączonych mijania DLR'y jako doświetlanie? Ewentualnie jak takie coś można by rozwiązać?
 10. Dzięki wielkie btw. najciemniej pod latarnią ale może komuś się jeszcze przyda: https://youtu.be/BVvypl4zMuc
 11. Chodzi mi od pewnego czasu myśl, żeby podłączyć światła dzienne. Najchętniej w miejsce przeciwmgłowych, żeby nie kombinować z dziurawieniem zderzaka (lubię jak coś wygląda jak fabryka). Znalazłem np. Osram LedDriving Fog 2w1 i myślę że to by było ok, ale jak to działa? Może ktoś ma takie rozwiązanie? Jak chciałbym żeby było: - po zapłonie ze wszystkimi światłami na OFF (na manetce) zapalają się tylko dzienne - po włączeniu świateł mijania/długich gasną światła dzienne Czy t faktycznie tak działa - może ktoś potwierdzić? (ewentualnie inne propozycje lamp?) I tu pytanie jak wtedy działają przeciwmgłowe? Tak samo się je odpala jak wcześniej, czy może to 2w1 działa jakoś na raz? Kolejna sprawa jak to się podłącza? Tylko wymiana lamp i za nimi jest jakiś moduł który steruje tym działaniem, czy to już zabawa raczej dla elektryka (nie chcę jakiegoś druciarstwa, więc im prościej tym lepiej).
 12. kamul

  Glosniki Legacy IV

  Myślę, że będzie ok tweeter idzie w fabryczne miejsce?
 13. Mod zrobiony, zobaczę na ile wystarczą te żarówki. Jak szybko padną to następne wjadą już Osram.
 14. kamul

  Glosniki Legacy IV

  Dość łądnie ,otwory czymś dodatkowo "zakryłeś" i co jest na zewnętrznej blasze? A jak wygląda boczek? Na zawiasie nie opadły?
 15. kamul

  Glosniki Legacy IV

  Te mniej znane produkty, często się dobrze bronią, a w innym "półświatku" są raczej bardzo dobrze znane Oczywiście polecam dobre zrobienie drzwi, ale to już wiesz
×
×
 • Create New...