Jump to content

olo11

Użytkownik
 • Content Count

  267
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

107 Wspaniały

About olo11

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Trójmiasto
 • Auto
  Był OBK2.0D MY12, jest OBK 3.6R MY18

Recent Profile Visitors

604 profile views
 1. Zgłoś się do użytkownika bombelllooo z tego wątku,może już ma software do 2020 ale jest z tym ciężko. Poza dodatkowym przeciwmgielnym z tyłu, w OBKMY18 nic nie przerabiałem,swiatła są asymetryczne,a wszystkie kierunki są pomarańczowe (włącznie z lusterkami) Przy okazji badania tech.po montażu haka, diagnosta zapytał tylko czy kierunki w lusterkach działają i tyle. Jeżeli bedę miał problemy w przyszłości z przeglądem tech. lub drogówką to bedę przerabiał. Najważniesze dla mnie jest to że swiatła są prawidłowo ustawione i nie oślepiają. Decyzję o przeróbce,która prosta
 2. olo11

  E-Boxer

  Brawo Ty,czyli sukces! Też mnie to zdziwiło,ale pomogło. Najważniejsze że działa.
 3. olo11

  E-Boxer

  Tak wygląda,może jest jeszcze osobno bezp. AUDIO ( u mnie był w skrzynce w komorze silnika ) Sprawdź dobrze w swojej instrukcji,bo OBK to nie Forester Więc nie mam pewności.
 4. olo11

  E-Boxer

  Zacząć od bezpiecznika,u mnie pomogło,gość na detailingu rozładował mi akumulator i po naładowaniu i uruchomieniu silnika,było identycznie,system multimedialny włączony ,ale ani pół decybela z głośników. Fakt ,że OBK a nie FOR ale warto zerknąć. Nowy bezpiecznik i wszystko wróciło do życia ( stary wyglądał na dobry )
 5. A to już jesteśmy w strefie Euro,czy coś mnie ominęło? ( poza cennikami w Euro ) Broń Panie Boże
 6. Raczej spodziewałbym się podobnej ceny jak w przypadku ostatniego "rzutu" H6 w 2012 czyli circa 200-220 kpln za nowy model OBK MY21 Co nie zmienia faktu ,że kupę biletów NBP trzeba szykować
 7. A obrysówki powodują że kierunkowskazy nie działają,bo nie kumam. Aż tak przeszkadzają?
 8. Zdecydowanie hamuje awaryjnie bez aktywnego tempomatu, potwierdzone doświadczalnie, zagapiłem się i za wolno hamowałem dojeżdżajac do poprzedzającego pojazdu. System zareagował i dohamował sam z sygnalizacją na wyświetlaczu. OBK MY18 US/CAN Zauważyłem ,że czasami EyeSight jest zbyt nerwowy i wchodzi do akcji zbyt wcześnie np. poprzedzający samochod skręca w prawo i hamuje jednocześnie,jest jescze sporo miejsca, auto już sklada się w zakręcie a Eyesight się aktywuje,poczym po ułamku sekundy wszystko wraca do normy. @UciekajZaMiasto.pl podjeć do ASO niech sprawdzą system.
 9. Straż pożarna,jak i inne służby uprzywilejowane powinne taranować zastawiajace przejazd samochody,to powinno być zapisane w ustawie PoRD. W przypadku ratowania ludzkiego życia i zdrowia nie ma czasu na zabawę pt.Jak my tam wyjedziemy? Czy poszukamy właściciela żeby przeparkował auto? W/w sytuacja do takich może nie należała,ale gdyby był pożar w mieszkaniu... Kilka takich akcji i może ludzie by zrozumieli ,że zastawianie dojazdów to chamstwo i kompletny brak wyobraźni i przewidywania.
 10. No i właśnie dlatego też zrobiłem to nieszczęsne przeciwmgielne,żeby mi tyłka nie zwracali na przeglądzie. Z doświadczenia życiowego przydaje się naprawdę sporadycznie,ale skoro musi być to jest. Nic bardziej nie działa na nerwy jak jadący w nocy z przodu samochód we mgle,która nie jest Smoleńska i walący tą czerwoną żarową po gałach.
 11. No bo faktycznie to tyle światło przeciwmgielne jest barrrrdzo potrzebne.Nie jeżdżę we mgle w której widoczność spada do 50m,bo tak ma być zgodnie z przepisami żeby je włączyć
 12. olo11

  Outback z rynku USA

  Co do tego to pełna zgoda,nie ma co porównywać zawieszeń EU z US,bo to nigdy nie będzie to samo. Ogólnie bardzo fajne auto,dopiero teraz doceniam automat,szczególnie w mieście
 13. olo11

  Outback z rynku USA

  To chyba raczej nasze subiektywne odczucia,moja kobita twierdzi ,że buja bardziej niż MY12 EU Jak dla mnie nie ma dramatu,jest raczej nastawione na komfort i spokojną jazdę,no i cisza w środku w porównaniu do poprzednika(SBD)
×
×
 • Create New...