Jump to content

Dj Brabus

Użytkownik 500
 • Posts

  1179
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Everything posted by Dj Brabus

 1. Pozdrawiam kierownika białej Imprezy, z którym sobie pomachaliśmy dziś pod szkołą na Osiedlu Kolorowym w Krakowie.
 2. Dokładnie tak. Pozdrawiam jeszcze raz! Przy okazji pozdrawiam właściciela Forka STI, z którym zamieniliśmy dwa słowa na dojeździe do Modlnicy - piękny sprzęt!
 3. Pozdrawiam właściciela czarnego Outbacka, z którym pomigaliśmy sobie w niedzielę na Rondzie Mogilskim w Krakowie.
 4. Pozdrowienia dla Kierownika srebrnego Legasia z kierownicą po niewłaściwej stronie, z którym mijaliśmy się wczoraj i kiwaliśmy w Modlnicy (KRK).
 5. @Kiwi 4ester to prawda, najwyższa pora nadrobić zaległości.
 6. Melduję się - dawajcie znać o której godzinie. Stęskniłem się za Wami...
 7. Sorry za nieobecność, kobiety wyciągnęły mnie do Zakopanego w ramach akcji "poszukajmy śniegu". Obiecuję poprawić się następnom razom.
 8. Wstyd Picasso od mamusi przyjeżdżać...
 9. Jakby ktoś pytał o Dj-a na najbliższym spocie (20?), to melduję, że Legaś odmówił posłuszeństwa i czeka na diagnozę. Kompetentny człowiek ma czas dopiero 21.12...
 10. Dawaj @Gaijin, każdy miłośnik Subaru (obecny, przyszły czy były) zawsze mile widziany na spocie.
 11. Pyknąłem sobie przez allegro, przynajmniej dane i kasa nie zginą w forumowym natłoku. Bardzo dobra robota @Adventure184, pozdrawiam serdecznie!
 12. Oczywiście, bardzo dobry pomysł - ja niestety również za późno zobaczyłem info o spontan-spocie. A czapki Mikołajowe niegłupi pomysł - nawet niech będą zwykłe czerwone.
 13. Mam bardzo podobną ulubioną lokalizację w okolicach Kasiny Dolnej, ale to jednak nie tam...
 14. @Tutek a właśnie, tak jak @LosioDriver pisze - twarze dawno nie widziane (i auta), to człowiek zapomina... Nie to co srebrne Forestery!
 15. Nie było okazji pozdrowić osobiście, ale jeśli właściciel zagląda na nasze forum - ukłony ode mnie! Niedzielne popołudnie, Kraków, Nowa Huta...
 16. Pozdrawiam kierownika bliźniaczego Legacy Kombi na blaszkach SB, z którym pół godziny temu na ul. Opolskiej w Krakowie pogawędziliśmy sobie o tylnych światłach.
 17. Prawda, @Jusssta555 świetny secik zdjęciowy, a ta nasza ulubiona fotka to idzie chyba pod jakiś rekord pod względem serduszek (razem z moim 33 sztuki). Brawo dla Kierownika, no i co tu dużo gadać - dla fotografa!
 18. @lordqik jeśli chodzi o kluczyki i piloty, to polecam Leszka Sowińskiego na Malborskiej - współpracowałem z nim wiele lat, spec w swojej dziedzinie: http://www.kluczyk.krakow.pl/page7.html EDIT @lordqik natomiast w drugiej kwestii dałem cynk na fb grupę USA CARS Kraków, może ktoś się zgłosi, kto Ci pomoże. Jak coś, dam znać na PW.
 19. Przeglądając inny temat dowiedziałem się, że ten Forek to auto @Jurando:
 20. Pozdrawiam kierownika srebrno-błękitnej Imprezy, z którym sobie kiwaliśmy i mijaliśmy się dziś przed południem w Tomaszowicach k. Krakowa.
 21. Pozdrowienia dla całej ekipy @carfit oraz wszystkich, którzy zawożą tam swoje fury do roboty. Polecam, zdecydowanie.
 22. Pozdrawiam właściciela srebrnego Forka SG, z którym mijaliśmy się dziś przed południem na ul. Siewnej w Krakowie. A myślałem, że znam wszystkich właścicieli srebrnych Forków w Krakowie...
 23. Podbijam temat wraz z kolegą @Ireneusz Ruszczyk - u mnie również nie ma wtyczki pod kolumną kierowniczą (mimo tego, że mam polifta 2.0) i zapytam uprzejmie, czy znajdzie się ktoś, kto podjąłby się montażu tego gadżetu u mnie. Jestem z Krakowa, ale jak trzeba będzie, to zrobię sobie wycieczkę (może niekoniecznie na drugi koniec Polski).
×
×
 • Create New...