Jump to content

thomson0073

Użytkownik
 • Content Count

  1443
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

thomson0073 last won the day on June 11

thomson0073 had the most liked content!

Community Reputation

1058 Wspaniały

2 Followers

About thomson0073

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  KWA/KOS
 • Auto

  Jest: Legacy IV GT
  Było: Legacy III BE/BH

Recent Profile Visitors

1956 profile views
 1. Hoho się widzę forumowa szydera kolegom odpaliła. Nie wiem jak będzie, nie odpowiem, Legaś jedzie do Pana doktora, chyba sonda się kończy...
 2. Dzięki! Tak właśnie podjerzewam, że sonda się kończy, temu na zimnym poszarpuje delikatnie pomiędzy 2 a 3 tyś. obrotów... będzie trzeba wymienić, zobaczę też przy okazji czy przepływki nie wymienić. Co ciekawe błąd widoczny jest tylko na wolnych obrotach i dziadkowej jeździe. Jak dałem mu w palnik, to nie było problemu.
 3. Cześć, Wywaliło mi dzisiaj P2096, myślałem, że to od felernego paliwa, zatankowałem później na sprawdzonej stacji i dołożyłem dodatek do paliwa STP, problem wisi w kompie jako niezidentyfikowany. Myślicie że to sonda zaczyna nawalać? Czy kat się kończy? Miał ktoś taki problem?
 4. Eeee tam niby tesla niby na prąd ale ten co @trzymek pokazał i tak oszczędności w LPG szuka.
 5. Chciałbym ale nie ma szans... Muszę do firmy do Bielska jechać...
 6. Syn @Dr Zybertowicz: Tata weź lekarstwo.. @Dr Zybertowicz i jego lekarstwo:
 7. Oj tam oj tam. ja mam o każdym bardzo dobrą opinię! Heineken 0,00 na zlocie rozwiąże sprawę foszków.
 8. Będzie temat do szydery, @trzymek pewnie ręce zaciera. Ale to nic i tak było zarąbiście. Dzięki za fotki! @Dr Zybertowicz patrz jakie mamy foto @Dj Brabus dzięki za fotki. W końcu się poznaliśmy face to face! Miałem wrażenie jakbyśmy się znali już dłuższy czas.
 9. Panowie ja też dziękuję za dzisiejsze spotkanie. Bardzo fajnie było Was poznać na żywo, naprawdę super było. @Ericsson kozak fotki! Btw. Dobrze że na filmie i zdjęciach nie czuć "przyngła"
 10. Pykasz tempomat i lecisz. Lepiej dojechać pół godziny później, niż 50 lat za wcześnie... Ale żeby nie było, że święty jestem... sam nieraz przegiąłem ale jakoś tak w ostatnich dwóch latach nabrałem więcej pokory do prędkości...
 11. To bądźcie wcześniej, zrobimy pogaduchy jak młodzi nabożeństwo będą mieli, a jak będą wychodzić, to jak ich nie pobulgoczemy (bo nie zawsze się da, autobunia czy tam 2.5T z UPG) to chociaż obtrąbimy (W klaksonie UPG mi nie padnie). taka ot sugestia z mojej strony.
 12. Panieeee, zrobisz Pan drina we Subarce z małżonką, to stres minie. Myśmy u @Mateusz22 chlapnęli małe coś tam i nie tak się pierwszy taniec tańcowało.
×
×
 • Create New...