Jump to content

thomson0073

Użytkownik
 • Content Count

  1352
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

thomson0073 last won the day on January 31

thomson0073 had the most liked content!

Community Reputation

775 Wspaniały

1 Follower

About thomson0073

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  KWA/KOS
 • Auto

  Jest: Legacy IV GT
  Było: Legacy III BE/BH

Recent Profile Visitors

1605 profile views
 1. Ok, najwyżej na orlenie oddam nerke
 2. Ale wstyd... też dopiero teraz tutaj zaglądnąłem... Przepraszam. A tutaj tyle braku w śledzeniu Twojego Legasia... Obiecuję, że wszystko przeczytam od A do Z. No i wrzucam do obserwacji.
 3. Jakby to powiedział mój poprzedni szefu: DO ZWOLNIENIA!
 4. Ty się Panie nową bryką pochwal Bo inaczej będzie pokuta.
 5. Rozważaj, rozważaj. Bryka warta nerki.
 6. Chcesz to cacko, jeśli można wiedzieć?
 7. Te chwilę w Subaru, kiedy jest się tak zadowolonym z posiadania tej marki, że zrzuca się film z wideorejestratora na pamiątkę, albo żeby wspomnieć te chwile "wow" z drogi. Też tak czasami robię. Chociaż mój ostatni film, nie należy do tych "przyjemnych" - sarenka...
 8. To może wiosenny spot będzie dobrym rozwiązaniem.
 9. U mnie był walnięty czujnik wałka rozrządu i najpierw błąd był jako niezdiagnozowany - nie świecił check - ale komp go widział. Co do odpalania, też miałem mega problem, kręcił, kręcił i dopiero odpalił, problem się pojawiał przy chłodniejszych dniach ale temperatura nie spadła poniżej 0*C. Mam nowy czujnik na pozbyciu, gdybyś szukał, oddam za połowę ceny. Opis problemu jest bardzo podobny jak do tego co był u mnie. Jak się auto nagrzeje, to odpalał bez zająknięcia, jak się wystudzało to był problem.
 10. Mam złote Brembo. Nie każda felga podejdzie. Najmniejsza felga jak się mieści to 17'' z Toyoty.
 11. Ja używam zwykłego OBD2 na BT, bez problemu powinieneś się połączyć i sprawdzić błędy. Co do rolki, najlepiej zobaczyć która, i wymienić. W poprzednim Legasiu jeździłem na różnych zestawach, ale bardzo sobie chwaliłem tarcze gładkie Brembo i klocki TRW. Nie warto bawić się w te tanie nacinane, nawiercane, bo prędzej czy później pękają. Co do wielosezonowych nie wypowiem się, mam komplet lato / zima. ASO - wbrew pozorom, może się okazać, że kupisz taniej niż na "aledrogo".
×
×
 • Create New...