Jump to content

thomson0073

Użytkownik
 • Content Count

  1083
 • Joined

 • Last visited

About thomson0073

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  KWA/KOS
 • Auto

  Jest: Legacy IV GT
  Było: Legacy III BE/BH

Recent Profile Visitors

1180 profile views
 1. Chłopaki a tego 2-ego to o której i gdzie?
 2. Chłopacy, mam partię fotek z "odprowadzenia" mnie do sali weselnej. Mogę wrzucić? Mamy wspólne zdjęcie.
 3. Niestety ale to prawda, ktoś kto łamie w tak radykalny sposób przepisy i najwyższe obostrzenia ma gdzieś, nie będzie się przejmować brakiem prawka.
 4. Ja miałem w EX-Legasiu takie komplety. LATO: WRXowe 17" ET55, opona: 205/50/R17 ZIMA: Speedline 15" ET42, opona: 195/65/R15. Przy zimowych felgach, nowych amorach, nowych sprężynach, pełnym pokładzie i pełnym baku na zakrętach lubiło delikatnie otrzeć. Ale to naprawdę musiałem szybciej jechać i zakręt musiał być konkretniejszy. Najbezpieczniej jest zaczynać od ET45, wtedy felga ładnie się chowa w nadkole i nie trze, chociaż niektórzy robią rolowanie nadkoli, wtedy to i ET30 się mieści. Ale koledzy też dobrze radzą z obadaniem tylnego zawiasu, jak amor jest wylany a sprężyna spracowana, to strach jeździć... Znam przypadek, gdzie strzeliła sprężyna, siła była tak duża, że opona i felga ameliniowa poszłyyyyy... Sprężyna się w nie wbiła jak w masło. U mnie przy nietrafionych 17" z ET35 tak to wyglądało.... Wystawało ok. 1cm.
 5. To jest racja. Prawo prawem, ale z drugiej strony lepiej działać w myśl zasady "ograniczonego zaufania" i nie wpadać na skrzyżowanie z myślą: "bo mogę". Czasami się ktoś zagapi, zamyśli i dochodzi do tragedii.
 6. Jak chcesz dobrze, to nie będzie najtaniej. Jak chcesz tani to nie będzie dobrze... Niestety... Z tego co kojarzę u siebie: 1. ok. 150pln, 2. ok. 120pln, 3. ok. 400pln, ze sprężynami ok. 800pln, 4. zestaw bez koła zamachowego ok. 1300pln, z kołem zamachowym nowym ok. 2500pln, 5. nie wiem 6. ok. 600pln. Co do kodów części, najlepiej zadzwonić do dobrego sklepu motoryzacyjnego, dobiorą wszystko po nr VIN i będziesz miał pewność, że jest wszystko OK. Za same części wyjdzie kwota w okolicach 4500pln...
 7. Oj tam przestańcie Moja kobieta sama zasugerowała zakup LGT.
 8. Cześć, wydaje mi się, że jeżeli sprzęgło nie ślizga ani nie czujesz szarpnięć przy gaszeniu silnika to nie ma sensu się z tym bawić i narażać na niepotrzebne koszta. Jeśli chcesz wymienić sprzęgło z dwumasy na sztywne koło zamachowe, to raczej nastaw się na koszta bliskie 2k pln. Niestety... Co do zawieszenia, rób najlepiej na OEM, najdłużej pojeździ.
 9. Chłopaki chciałbym Wam serdecznie podziękować za to, że byliście z nami w tym ważnym dla nas dniu! Jak tylko pojawi się filmik z drona to wrzucę na forum. No i przy tym serdeczne podziękowania dla moje przyjaciela @Mateusz22 za użyczenie swojego STI do zawieziena nas na wesele i przetransportowania kolejnych flach dla przybyłych kolegów (już przy sali weselnej), my mieliśmy niestety bardzo napięty plan... mam nadzieję, że nam wybaczcie. Taka fotka, przed wyjazdem do Pani Młodej. Do zobaczenia na zlotach!
 10. Zmienię jak tylko dostanę tablice. Oo, jak to działa?
 11. 8 lat kawał czasu. Gratulacje dla nowego nabywcy. A dla@juras K wyrazy współczucia Chłopaki spokojnie! Uspokajam! Chill! Legaś ma się dobrze. Fotka ze starszym bratem dla Was.
 12. Sorry za off topa, ale ta przyczepa ze zdjęcia jest czadowa! Nie wolisz z przyczepą na Chorwację?
×
×
 • Create New...