Jump to content

thomson0073

Użytkownik
 • Content Count

  1286
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About thomson0073

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  KWA/KOS
 • Auto

  Jest: Legacy IV GT
  Było: Legacy III BE/BH

Recent Profile Visitors

1494 profile views
 1. Jaaa Cieeee ale to wychodzi... Legaś na "przyngło" jedzie, nie wiem czy się wyrobimy...
 2. Więc lepiej odjechać? Czasami udzielnie komuś pomocy przez te kilka minut zanim dotrą odpowiednie służby, może oznaczać "być, albo nie być", dla osoby uczestniczącej w wypadku.
 3. Czołem! Koledzy i koleżanki, zna ktoś może to Legacy https://www.olx.pl/oferta/subaru-legacy-iv-kombi-2-0r-lift-2006r-165km-ben-gaz-symmetrical-4wd-CID5-IDCwUDL.html#c9f4fc6d08;promoted, bo to z Waszych regionów. Mój dobry Kolega takiego szuka, a nie chcemy jechać w ciemno z drugiego końca Polski. Za OT przepraszam.
 4. I chyba już kończyć nie powinieneś... Serio strzelałbyś bo ktoś ma głośne auto... ? Co do "wyrcącego" Subaru to może jak wydech ma więcej dziur niż 10 letnie skarpety, wtedy OK, rozumiem irytację. Znam sporo ludzi, nawet tych starszych i wierz mi każdy który ze mną jechał ex-Legasiem (nie był cichy) z wiekiem powyżej 60 się zachwycał. Baaa, nawet mojej babci się podobało. Nie twierdzę, że fajne jest budzenie sąsiadów o 5.30 rano. Ale z drugiej strony patrząc, rzadko się zdarza, żeby ktoś mający Subaru, startując wcześnie rano do pracy zaraz po odpaleniu je odcinał. Pozdrówki! Ja mam u siebie 2x Prodrive i jestem mega zadowolony, słychać bulgot a w trasie głowy nie urywa.
 5. Pozdrawiam załogę oświniaczonego Forka z dziś z A4, było migane awaryjkami i długimi. Gdzieś między Wieliczką a Brzeskiem.
 6. Jak będziesz potrzebował pomocy to wal na PW.
 7. Jak dolutujesz rezystor 1kilo Ohm, to będzie działał jako zabezpieczenie, w poprzednim Subaru tak zrobiłem zaraz po jego zakupie i z tego co kojarzę to diody świecą do dziś, czyli jakieś 4 lata.
 8. Fajniutka! Tylko tylna blenda powinna być chyba z napisem "Legacy"
 9. Też w ostatnim momencie... Ale byłem pewien, że to Pan Dyrektor! (bo przecież drugiej takiej Wiśni nie ma w okolicy). Se słodzą chłopaki
 10. Niecałe dwa lata temu... ehh... Sam dyrektor mi filmik przyniósł, bo się mu podobało... received_1869127429853327.mp4
 11. To jest racja 140 zł to żaden koszt. Ale wiecie co jest najlepsze - satysfakcja, że ogarnąłeś jakiś temat sam. Na te chwilę są rzeczy, które sam podłubałem i śmigają. Poskładanie przodu, grilla, diagnoza serii błędów. Wyzwania, czasami mega wkurzające ale ta satysfakcja.
 12. Myślałem, tylko jak to zrobić, ale dobrze?
×
×
 • Create New...