Jump to content

thomson0073

Użytkownik
 • Content Count

  1713
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by thomson0073

 1. Szukaj w kraju i za granicą, może się coś trafi. I przeanalizuj jaki swap chcesz zrobić, czy to ma być H6 czy 2,5T. Ja bym wybrał 2,5T... Ewentualnie zawsze możesz kupić rozbitka z 2,0 wolnossącym i wszystko przełożyć, wtedy masz bezawaryjny silnik.
 2. I wystarczy zajrzeć w temat auta @Bonless żeby zobaczyć, że chłop wie o czym mówi.
 3. Guziczki też czarne? Jak zrobić, żeby nie zamalować symboli na nich?
 4. Wrzucę swoje luźne spostrzeżenia. Czy się ktoś spina czy nie, to nie mnie to oceniać, tym bardziej nie będę się zagłębiać w pękające zady... Ale widzę, że czasami zamiast dopingować kolegów którzy z naszego punktu widzenia mają "idiotyczne plany" na budowę swoich aut to się ich dołuje. Wiadomo, że nie zawsze wszystko się opłaca, baaa, czasami bilans zysków i strat to dwa przeciwstawne sobie wektory, ale mówcie co chcecie - ja przynajmniej tak mam - cieszy mnie jak te dziwne plany się udają, nie wspomnę już o właścicielach tych aut, którzy to pewnie sikają ze szczęścia. Ja n
 5. Zwiał mi gdzieś Twój wątek z nielegala....
 6. Pozdrowki dla kolegi z Levorga mijanego na trasie Wadowice- Zator, wczoraj ok. 13.00. Było machane.
 7. Zależy chyba od warunków. Ja, moja żona, tata, siostra jeździmy na Nokianach i jest super. Na śniegu, na mokrym, na błocie pośniegowym dają radę. Pod sporą górę która aktualnie non stop jest pokryta śniegiem dają radę. W moim Legasiu kolejny komplet na zimę raczej też będzie Nokian.
 8. Panowie tak z ciekawości, jakie macie ładowanie turbo na seryjnej mapie? W sensie ile barów powinno dmuchać?
 9. TurboWorks, w granicach 7 stów.
 10. Podpiąć pod OBD. Ja bym obstawił jeszcze czujniki położenia wałków rozrządu - jak jest któryś walnięty, to nie odpali. I jeszcze ewentualnie czujnik położenia wału.
 11. A to ja też wrzucę Legaś nr 1. I sprzedałem go w takim stanie: I Legaś nr 2, z prawdziwym kurnikiem. Po zakupie: Aktualnie: Reasumując, do obu Subaru dołożyłem kupę szmalu, na oba nieraz przezywałem ale i tak bym kupił je jeszcze raz.
 12. Teraz już mogę oficjalnie! Chłodnica na pokładzie.
 13. Gdyby ktoś miał wątpliwości dotyczące wymiany chłodnicy w 2.5 turbo na większą. Porównanie do OEM.
 14. Doszła! Dzięki @Bonless za kontakt do kierownika co to załatwił! W przyszłym tygodniu montaż!
 15. Dębica Frigo SUV2. Ewentualnie trochę droższe: Yokohama BluEarth Winter V905. Ale i tak musisz się nastawić na wydatek rzędu 400-500zł/1szt.
 16. Ale moja jest dobra, zmieniam na większą.
 17. Możesz wrzucić Będzie dla potomnych.
 18. Mam znajomego, który pracuje w firmie, która tym się zajmuje. Regenerują katalizatory, sprawdzają ich stan, czyszczą itd. Proces wygląda tak, że wkładasz kata do odpowiedniej maszyny, zalewa się go odpowiednią chemią i płuka. Procedura trwa do momentu, aż wypływająca woda i chemia będą czyste. Do tego wyszło kilka małych nieszczelności, które od razu naprawili. Ja to zrobiłem profilaktycznie. Zapewne, będę za jakiś czas zmieniał na sportowego kata. Czekam teraz na chłodnicę, później pompa paliwa i kat, finalnie jakiś remap by się przydał.
 19. @Mateusz22 miał chyba podobny problem, z tego co kojarzę to krzaczył czujnik biegu jałowego.
 20. @aplam13 Ty Kolego dalej masz kwiatki poślubne do odebrania
 21. Mówią, że od takich sprzątaczek żony się psują, często ta sama dolegliwość... Obraz jest, dźwięku nie ma...
×
×
 • Create New...