Jump to content

thomson0073

Użytkownik
 • Content Count

  1542
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Everything posted by thomson0073

 1. Wymieniona przy generalnym serwisie klimy. W maju.
 2. Tak na surowo? W sensie jak będę przekręcał pokrętłem to będę widział jego prace?
 3. Naprawialne to jest? W którym miejscu są te silniczki? Gdzieś za schowkiem?
 4. Czołem, Panowie gdzie może leżeć problem? Forek SH, przy włączonym nagrzewaniu z nawiewów kierowcy leci ciepłe powietrze ale po stronie pasażera zimne. Auto nie ma klimatronika.
 5. Odebrałem Legasia. Detailing, wyciąganie wgniot i ceramika. Jestem zadowolony, jak na 15 letni lakier!
 6. Zdecydowałem na wosk, ma coś nowego i fajnego. No i korekta oczywiście. Też lubię przy aucie coś porobić, doszedłem do wniosku, że wosk zawsze sobie mogę sam uzupełniać. Tym bardziej, że mam jeszcze pełny pojemniczek Fusso. Jak efekty będą słabe to oddam raz jeszcze na ceramike.
 7. Pany oddaje dziś auto na detailing. Po wgniotkach od gradu podobno już nie ma śladu, teraz korekta lakieru, naprawa ubytków i na koniec powłoka ochronna. I tutaj mam zgryz... Mam do wyboru jakiś super wosk (nowość jakaś), albo ceramikę. Co radzicie?
 8. A dopadłem za śmieszną kasę skrzynie blaupunkta ze wzmacniaczem. Na moje potrzeby to powinno wystarczyć Wiem, że można radio przerobić i wstawić coś lepszego niż OEM, ale akurat to mi się podoba i w konfiguracji z tabletem fajnie się komponuje wszystko.
 9. No to czaję W miarę prosty temat. To by było zbyt łatwe
 10. Możesz coś więcej powiedzieć? Konwerter wpina się w sygnał od głośników? Sub jest osobny w sensie wzmacniacz i sub osobny.
 11. Panowie mam pytanie. Da się założyć subwoofer do ori radia? (LEGACY 4) Radio polift.
 12. Panowie mam pytanie. Da się założyć subwoofer do ori radia?
 13. @BeQuiet pochwal się maszynką
 14. Pozdrowki z Chorwacji. Jeszcze 2 dni...
 15. W Chorwacji - Mala Duba. Grad był może przez 3 minuty. Dobrze że poleciałem z kumplem przykryć auto, bo szyby bym miał w elementach - tylko dynia i plecy bolały. Subarka z tego co patrzyłem na inne gabloty, wygląda najlepiej. Taka wgniota największa...
 16. Chłopaki macie kogoś od wgniotek po gradzie... wczoraj przez 2 minuty tu była masakra... dobrze że auto kocami nakrywaliśmy..
 17. Mała Duba - Chorwacja. :-) A tutaj plaża Dubaj
 18. Chłopaki nie ma tu bunkrów ale też jest zarąbiście. pozdrówki!
 19. Dzięki. Sprawdziłem w boju. Na Chorwację z tym pojechałem, zarąbiście działa, navi, muza, wsio pięknie. Z aktualizacjami racja - raz się włączyły gdzieś na Węgrzech
 20. Sprawdź sobie przewody od sygnału ILL, one odpowiadają za podświetlenie. Kolega @Bonless mi z tym pomógł bo u mnie nie świecił klimatronika i akurat one nie łączyły.
 21. Tak, posiłkowałem Twoim postem. W sumie gdyby nie Ty, @lechuorzech, @Bonless i @WOJO to byłbym w czarnej D. Z tym, że ja zrobiłem troszkę inaczej AUX, nie dałem gniazda żeńskiego, tylko bezpośrednio wpiąłem się kabelkiem, zawsze to jakieś mniejsze opory sygnałowe. Jeśli chodzi o segregację z pinami - użyłem kabelków od PC, są takie "żeńsko-męskie" - akurat na te kostki i88 rewelka! Opiszę na dniach dokładnie co i jak zrobiłem Podsumowanie takie.
 22. Ogarnięte! Jest radio, tablet, sterowanie z kierownicy i AUX. Ale mam kolejne pytanie. Dlaczego nie działa podświetlenie guziczków od klimatronika?
×
×
 • Create New...