Jump to content

thomson0073

Użytkownik
 • Content Count

  1171
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by thomson0073

 1. Niebieski Legaś od @Gaceq robi robotę. Widziałem na żywo, przepiękny "pazurnik". "Pazurnik" bo widać, że szybki wóz udający cywila. Dozbierać troszkę kaski i za jakiś czas zrobić przekładkę, chyba, że przywykniesz do prawej strony.
 2. Mało prawdopodobne z tą wodą wewnątrz kata. Chyba, że jego obudowa wygląda jak durszlak. U mnie w ex-Legasiu jak wyskakiwał błąd sondy, to pierwsze rewizja wtyczki, która praktycznie z każdym razem miała w sobie syf, oczywiście wcześniej odłączenie klem akumulatora. Wykręcałem też sondę, obczyszczałem ja i delikatnie rozszerzyłem otwory przez które spaliny wlatują do jej środka. Przy takiej operacji warto zakupić nową miedzianą "uszczelkę" sondy albo wyczyścić te która jest, od razu mówię - żadną benzyną, rozcieńczalnikiem ani druciakiem. Miedzianą podkładkę/uszczelkę należy rozgrzać do koloru białego (najlepiej palnikiem) i wrzucić do zimnej wody. Wyciągnąć z wody i gotowe - powinna się zrobić elastyczna. Skręcić wszystko do kupy, spiąć klemy i sprawdzić co się dzieje.
 3. Chciałbym być ale ok. godziny 20 planuje być na przejściu granicznym w Żylinie.
 4. Panowie pozdrowionka ze słonecznej Chorwacji dla Was!
 5. My razem z Subarką dotarliśmy do Kuciste w Chorwacji.
 6. Potwierdzam, w Legasiu mam 2x Prodrive. Słychać boxera i w trasie głowy nie urywa.
 7. U mnie w poprzednim Legasiu po trasie ok. 350km, bez jakiegoś mocnego pałowania delikatnie naplułem na tłumik końcowy - zaskwierczało tylko i wyparowało.
 8. Zapamiętał nawet błędy niezidentyfikowane, a nie wychwycił ich komp i program (Nie wiem jaki, kumpel sprawdzał)
 9. Zakupiłem sobie ELM327 za 27zl na aledrogo i z telefonu z programu "piston" sobie sprawdzam. Jak będziesz w okolicach Wadowic to możesz podjechać, postaram się pomóc. Chociaż polecam zakupić takie urządzenie, bo majątku nie kosztuje a zawsze ma się go od zaraz.
 10. Pozdro dla kierownika czarnej Tribecki spotkanej wczoraj w Wadowicach. Było machane.
 11. Teoretycznie powinno się odłączyć tempomat. Sprawdź sobie czy przy hamulcu masz 2 kostki. Jedna 2-pinowa, druga identyczna tylko 4-pinowa (powinna być wpięta w czujnik hamulca). Jeżeli są obie, to nie powinieneś mieć problemu z wyrzuceniem tempomatu. Tak przynajmniej jest w Forku SH. BTW. Nie lepiej poszukać jakiejś dobre kiery MOMO?
 12. Odgrzeję troszkę kotleta. Jaki system (android) instalowaliście do swoich Nexus'ów, żeby to było funkcjonalne z autem i nie zjadało tak szybko baterii?
 13. heheh, reakcja młodego dobra. Skupiony, że aż nie słyszy.
 14. Właśnie odczytałem ten sam błąd P0436 Układ czujnika ciśnienia - przerwa w obwodzie albo wysokie napięcie. To się chyba wymienia. Zobaczymy czy wyskoczy przy następnym tankowaniu. W sumie zdarzyło się chyba 2 razy, że pomimo paliwa w baku wskazówka opadła do zera i powolutku się podnosiła... Ale nie ukrywam, że to mało komfortowe.
 15. Mykam dziś podpiąć go pod kompa. Błąd chyba powinien zapisać się jako historyczny.
 16. Cześć, mam nietypowy problem z moim LGT, otóż jak zaświeci się rezerwa a auto pokazuje jeszcze 50 mil do końca paliwa to od razu załącza się check engine i miga cruise. Po zatankowaniu i uruchomieniu silnika problem za pierwszym razem zniknął, dzisiaj była powtórka z rozrywki. Z tym, że musiałem wyłączyć i załączyć auto i za 4 razem było wszystko OK. Mieliście taki problem?
 17. Prawdopodobnie, któryś ze wcześniejszych właścicieli zrobił konwersję na sztywne koło zamachowe, sporo osób to robi. Jeżeli dotychczas jeździło i było OK, to po co wkładać mniej trwałą dwumase. W poprzednim Legacy robiłem konwersję z dwumasy na jednomas i wszystko śmigało aż miło. Nie dość, że taniej to i trwalsze.
 18. Panowie wybaczcie mi ale nie przybędę 20-ego, zostałem już wcześniej zaproszony. Ale o wszystkim zamelduję.
×
×
 • Create New...