Jump to content

spiderq

Użytkownik
 • Posts

  107
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  OBK III H6

Recent Profile Visitors

917 profile views

spiderq's Achievements

..:: Bywalec :..

..:: Bywalec :.. (3/13)

105

Reputation

 1. Ja mogę polecić gościa ale z miejscowości Klecza Dolna k. Wadowic. http://monex.webd.pl
 2. Założyłem komplet od ATE i mogę śmiało polecić
 3. Pozdrawiam kierownika Legacy spotkanego nad zalewem Chechło. Kopci Ci to okrutnie i lewa lampa świeci bardzo marnie.
 4. Wybór Subaru pewnie nieprzypadkowy, może drogi gruntowe też będą objeżdżać
 5. Buda ci drży czy słyszysz metaliczne dzwonienie? Jeżeli to drugie to proponuję sprawdzić stan osłon termicznych bo z biegiem czasu lubią "podzwonić"
 6. spiderq

  Wydech OBK III

  @Neutrino33 już je zmieniłem na inne bo chciałem coś trochę głośniejszego, tutaj jest nagranie jak grają w wyższych zakresach
 7. spiderq

  Wydech OBK III

  @Neutrino33 konkretnie mówię tutaj o tłumikach końcowych STI Genome. W zakresie obrotów do 2,2-2,3 tys. prawie ich nie słychać w środku, owszem powyżej czy pod obciążeniem tak, ale przy normalnej jeździe nie jest głośno w środku. Jeździłem z nimi na daily i w trasy, nigdy nikt nie narzekał że jest za głośno w środku.
 8. Racjonalność pomiaru w takim miejscu to jedno, a jego legalność to drugie. W tym przypadku moim zdaniem wina nie jest po jednej stronie. Policja nie powinna w ten sposób zatrzymywać pojazdu, ale może. Nagrywający mógł wcześniej rozpocząć hamowanie, bez znaczenia na to czy auto przed nim będzie zmieniać pas czy nie, mógł po prostu hamować widząc awaryjne hamowanie pojazdu przed nim. Jeżeli by w tym przypadku doszłoby do zderzenia to wina byłaby po jego stronie jako nie zachowanie dystansu od pojazdu poprzedzającego. Dopiero na drodze sądowej musiałaby zostać udowodniona ewidentna wina policjantki.
 9. Trochę jestem zaskoczony tak mocnym wynikiem, skoro to są wszystkie rynki włącznie z Chinami. W Polsce też nie jest aż tak mało nowych Outbacków, nawet zaryzykuje stwierdzenie, że prawie codziennie jakiegoś można spotkać. Szkoda mi trochę Peugeota, bo 508 jest naprawdę ładnym samochodem.
 10. spiderq

  Wydech OBK III

  Jeżeli chcesz bulgot to bez zmiany kolektora będzie ciężko. Jeżeli chcesz, aby było trochę głośniej to wymiana końcowych na przelotowe pomoże. Ja zmieniłem końcowe, w prawdzie w H6, i jestem bardzo zadowolony z efektu. Przy normalnej jeździe nie jest za głośno.
 11. Nadkola masz na normalne spinki, przygotuj się na to, że część nie będzie się nadawała do ponownego założenia. Może jakieś WD, bo jak jest w nich dużo piachu to ciężko idzie
 12. Jeżeli jest czas, ochota i $$ to każda zabawa jest dobra aczkolwiek skoro spaliny ok to nie widzę przeszkód żeby pozbyć się błędu przez zamontowanie tulejek
 13. Pozdrawiam właściciela/-kę Imprezy widzianej wczoraj na kampusie PK
 14. Ze zdjęcia mi to wygląda na seryjny, może to same nakładki na końcówki?
×
×
 • Create New...