Jump to content

Bonless

Użytkownik
 • Content Count

  319
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Bonless last won the day on January 12 2020

Bonless had the most liked content!

Community Reputation

472 Wspaniały

3 Followers

About Bonless

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Legacy GT

Recent Profile Visitors

661 profile views
 1. Zamontowałem składane lusterka i kolumnę kierowniczą z regulacją odległości z polifta 20210115_163442.mp4
 2. Na kobyłkach najłatwiej sprawdzić kręcąc jednym tylnym kołem ręką. Jak drugie koło będzie się kręcić się w przeciwną stronę to jest otwarty dyfer, jak w tą samą to ma LSD.
 3. Sprawdź czy masz LSD w tylnym dyfrze. Nie wiem jak w H6 ale u mnie w GT z 5EAT jest.
 4. Trzeba dołożyć kabelki bo wiązka nie jest dostosowana. Więcej będę mógł napisać jak już zamontuję, pewnie wrzucę jakieś zdjęcia z montażu do tematu mojego auta.
 5. Kupiłem stab Whiteline i elektrycznie składane lustra do Legaca
 6. Racja, kupiłem je za naprawdę śmieszne pieniądze
 7. Może bardziej jako ciekawostka bo to nie felgi do Subaru ale kupiłem jakiś czas temu zbliżone wzorem felgi do mojego Civica. Kosei K1 TS, odlewane 17x7 o wadze 6,9kg Jako ciekawostka to mają po dwa wentyle na felgę (nie bardzo wiem po co), kapsel składany z pierścieniem centrującym i wkładany od środka. Tu już pomalowane na gunmetal i na aucie
 8. Bardzo ładne. Jakie parametry mają?
 9. Trzeba kupić i przekręcić Nie jest to skomplikawana operacja. W moim temacie wrzuciłem zdjecia z montażu.
 10. Może i wydają ale są na mniejszą tarczę. Do tego biorąc pod uwagę ceny w jakich chodzą to bym wolał Brembo z Peugeota.
 11. Najlepszy efekt będzie na zacisku Brembo z STI i tarczy 326mm tylko cena też będzie najwyższa. Ewentualnie jak ma być trochę taniej to możesz tak jak ja założyć Brembo z Peugeot-a na adapterze i też tarcze 326mm. W Twoim wypadku jak auta jeździ na różne zloty i ma wyglądać to brałbym pod uwagę tylko te opcje. Jak to jest za drogo to jeszcze bym rozważył tarcze 316mm i zaciski z H6/2,5GT. Mniejszych raczej nie ma sensu.
 12. Jak zmieniać to na Brembo i tarcze 326mm
 13. Wzmacniacz jest zasilany z radia odpowiednim przewodem. Pionier powinien mieć wyjście do zasilania wzmacniacza antenowego. Trzeba sprawdzić czy ten przewód jest podłączony w odpowiednie miejsce.
 14. A próbowałeś pociągnąć do siebie? Podeślij zdjęcie kolumny od spodu tam gdzie jest wajcha.
 15. A ty nie masz regulacji? Myślałem, że wszystkie polifty miały. Ja niedługo będę się bawił żeby założyć regulowaną kolumnę u siebie.
×
×
 • Create New...