Jump to content

Bonless

Użytkownik
 • Content Count

  146
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Bonless

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Legacy GT

Recent Profile Visitors

185 profile views
 1. Żeby było to w pełni funkcjonalne to potrzeba radio z panelem AC do sterowania dwustrefowego, moduł sterujący do dwóch stref i do tego całą obudowę nagrzewnicy z podwójnymi klapami i silniczkami sterującymi. Generalnie trzeba rozpruć całą deskę i to co pod nią żeby przerobić z jednostrefowej na dwustrefową.
 2. Fajnie siadło. Możesz zdradzić ile kosztowały te sprężyny i gdzie można je kupić? Widzę że lip też już zamontowałeś. Dobrze to wszystko wygląda
 3. Bonless

  Audio w subaru

  To nie są zwrotnice tylko pretworniki sygnału wysoko napięciowego na niskonapięciowy. Jeżeli radio, które chcesz zamontować nie ma wyjść RCA to je zostaw i podepnij pod wyjscia głośnikowe. Jeżeli ma RCA to je wywal i chinche podepnij bezpośrednio do radia.
 4. Odkąd kupiłem Legacy, serwisuje je u niego
 5. Po awatarze domyślałem się, że to Ty kupiłeś jego auto. Jak zobaczyłem spoilery to już byłem na 100% pewien
 6. Chyba wiem od kogo masz ten zestaw Był zamawiany razem z moimi dokładkami i spoilerem do mojego Legacy
 7. Pozdro dla @Infra spotkanego dzisiaj w Radzyminie. Była kiwka z czarnego Legacy
 8. Bardziej chodzi o to że na niższym profilu opona mniej się "kładzie" w zakrętach co wpływa na bardziej precyzyjne prowadzenie. Mi seryjne zawieszenie w LGT nie specjalnie pasowało, mimo że nie było zużyte to auto nie prowadziło się tak jak bym chciał. Miałem wrażenie że było nastawione bardziej na komfort niż precyzję. Chyba jednak musisz się przejechać innym autem żeby podjąć świadomą decyzję, bo przez internet ciężko jest przekazać wrażenia z jazdy Do tego każdy ma inne preferencje. Ja np. mam Bilsteina, sprężyny H&R i felgi 18" i jestem mega zadowolony bo lubię "twardsze" auta Pewnie nie każdemu by taki zestaw odpowiadał.
 9. Jakie masz pierwsze wrażenia po montażu?
 10. Ten Whiteline to jest dedykowany do LGT czy jest od jakiegoś innego Subaraka?
 11. Bonless

  Audio w subaru

  Mam pewne wątpliwości czy seryjne radio da radę tym głośnikom, raczej bym je widział podpięte pod zewnętrzny wzmacniacz. Może rozważ zestaw Proa Simlex.
 12. Sorry za offtop ale może byś wrzucił do któregoś z tematów więcej fotek swojego Blitzena
 13. Witam, W poszukiwaniu informacji na temat zmiany jednostek z imperialnych na metryczne natknąłem się na bardzo ciekawy film. Gość ma dorobiony układ, współpracujący z europejskim wyświetlaczem, który przelicza impulsy na jednostki metryczne. Znalazłem też temat na amerykańskim forum: https://legacygt.com/forums/showthread.php/trip-meter-hacking-thread-79982.html W tym temacie jest też jakiś schemat: TripMeter_031608.pdf Problem polega na tym, że nie znam się na elektronice i nie bardzo wiem jak takie coś stworzyć. Jak bym wiedział co mam z czym połączyć to bym sobie taki układ polutował ale chyba nie jest to aż takie proste. Co myślicie? Jest ktoś w stanie pomóc z tym tematem?
×
×
 • Create New...