Jump to content

Amnes

Użytkownik
 • Content Count

  365
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

362 Wspaniały

1 Follower

About Amnes

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Legacy BL9
 • Zainteresowania
  Disko Polo

Recent Profile Visitors

855 profile views
 1. Też kupiłem kobyłki + podnośnik typu bałwanek i zabawy z podnoszeniem i tak jest ciut za dużo jak np. na wymianę oleju. Dostałem od kumpla dechy z więźby dachowej które pociapię spalinówą tak, że wjechawszy na 4 takie wóz podniesie się z 8cm i gotowe do większości prac. Gdybym nie miał tych dech, zrobiłbym coś takiego. Wg. mnie rozwiązanie lepsze od tych spawanych najazdów, pewniejsze, koła nie będą podskakiwać po kątownikach no i można zrobić samemu idealnie pod swój wóz wziąwszy pod rozwagę obniżenie, dokładki i inne takie takie.
 2. @thomson0073 Gad demyt żeś se znalazł dołek do parkowania? Mam wrażenie, że 19" i tak kupisz prędzej niż później bo by tu siadło leweracyjnie!
 3. No ładnie wyglada to zrobione. Ciekawi mnie co to jest to czarne coś. Najlepiej, jakby to był jakiś wosk. Lepi się? Jeżeli mogę spytać ile taka robota cię ma kosztować?
 4. Podoba mi się ten temat.
 5. Momo jest ze skóry, zwykła jest z plastikowej "skóry", ma grubsze, bardziej wyczuwalne szwy/łączenia.
 6. Co to bańka z olejem wybuchła? Moim zdaniem ta konserwacja jest bez sensu. Kondensacja powstaje zasadniczo gdzie indziej niż na dużych płaszczyznach wewnątrz auta. Jeszcze zrozumiałbym na łączeniach blach, ale na lakierowanych płaszczyznach???
 7. Bardzo ładne Naklejeczek tylko brak. Ja tu kupowałem, polecam czarne błyszczące. nie odpada od myjki. Ceny rozsądne. https://www.decalson.com/shop/prodrive-wheel-spoke-decals/ https://www.decalson.com/shop/prodrive-gc-05f-wheel-spoke-decals/
 8. Na tej aukcji: https://allegro.pl/oferta/nakretki-kute-aluminiowe-tpi-subaru-nissan-suzuki-7157013780 W sumie już prawie dwa lata je mam, zamówione 14 maja 2019. Tym bardziej polecam. Nie ma ryzyka, że to jakieś podróbki.
 9. Od roku używam kutych aluminiowych nakrętek TPI i mogę polecić. Nic się z nimi nie dzieje złego.
 10. Wymieniłem rozpórkę Staffa na Beatrush. Spasowanie to przepaść. Staffa trzeba było zmuszać, dokręcać itd. a JDM po prostu pasuje. Do tego mycie silnika i jeszcze osłony aku i pompy abs? pod maskę wpadły.
 11. A masz dobrze zasilania podpięte? Radio zapamiętuje stacje radiowe?
 12. Też tam kiedyś parkowałem. Widocznie subaru lubią ten podjazd.
 13. @skwaro Szanuję wywód, trochę się bawiłem w adwokata diabła a trochę na poważnie. Dla jasności jestem posiadaczem 2 kompletów kutych felg made in Japan i 0 kompletów felg typu JR i innych tym podobnych. Wywódy obu stron rzeczowe i w uprzejmym tonie, normalnie nie jak na forum.
×
×
 • Create New...