Jump to content

Amnes

Użytkownik
 • Content Count

  178
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Amnes

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Legacy BL9
 • Zainteresowania
  Disko Polo

Recent Profile Visitors

296 profile views
 1. Amnes

  Audio w subaru

  Szanuję montaż dobrych głośników i nieco wytłumienia. Bez chociażby dobrego radia nie ma jednak o czym gadać - na a najlepiej wzmak.
 2. Amnes

  Audio w subaru

  Moim zdaniem fabryczne radio ma za mało mocy, żeby obsłużyć lepsze (mocniejsze) woofery w drzwiach. Mam założony zestaw Focal Access A1 165 i woofery zniekształcają z powodu za małej mocy. U siebie będę montował niedługo PP86 na to konto + pewnie jakiś mały sub do bagażnika. Albo duży :).
 3. Kwartał z rozbitym tyłem przejeździłem. Belka z lewej strony trochę wdusiła pas tylny - stąd nierówna szpara od błotnika do klapy. Uzbroję nowy zderzak i powoli będę kierował się do blacharza na "poprawki lakiernicze" typu załatanie skorodowanego błotnika i takie tam. Dawca przyda się w sam raz. Na cukierek nie będę robił, ale trochę wygląd na pewno poprawię względem tego co było przed kolizją. CDN.
 4. Ori ori. przez 2 miechy dostawałem powiadomienia z olx i allegro o każdym grillu do legacy i w końcu się trafił. Jak poszperasz na FB to dizle często miały ten grila a dużo dizli jest rozbieranych na części - jak widać. swój za 3,5 stówy kupiłem. Na ebayu z Rosji i Japonii po 900-1000 schodzą...
 5. Kupiłem dla swojego bliźniaka, żeby mu było milej. Bliźniak nie ma silnika bo lubi się dzielić z innymi subarakami w potrzebie. Parę części odda :).
 6. Dlatego się wycina otwory lub nacina blachę i robi 'skrzela" Tylko nasi 'producenci' o tym zapominają Ale przecież to amelinium - drugi najlepszy przewodnik ciepła - profi materiau.
 7. Skąd ja to znam. Moje letko używane - za 360 cebulionów nie można wybrzydzać. Zamówiłem też ściągacze do sprężyn :D.
 8. Zdradź proszę skąd i za wiela takie fanty? Fajne som.
 9. Bo w życiu trzeba umieć się ustawić
 10. Wymieniłem akumulator na Boscha. Centra padła dramatycznie. Zaparkowałem pod sklepem, wsiadam, przekręcam klucz na rozruch - wszystko wysiadło na amen - jakiś przekaźnik odciął. Na szczęście wożę kable. Co ciekawe napięcie na aku normalne a jednak trupek - jakaś cela padła.
 11. Fura schowana do garażu w obawie przed gradem. Co istotne na zdjęciu to oświetlenie w garażu. Na razie jest 5 lampek 120cm ala świetlówka led. Brakuje jeszcze dwóch z przodu auta/garażu. Nie wiedziałem ile tego kupić/zamontować i stanęło na "dużo". Pozostało ogarnąć kable do rurek/puszek i instalacja będzie cymes. Następny krok to blacharka/lakier/konserwacja, potem szlif lakieru 1500/3000/6000 celem eliminacji skórki pomarańczy i finalnie polerka. Przy takim oświetleniu można działać dzień i noc i żaden defekt nie umknie a i myć będzie łatwiej. Jak lakier będzie gotowy to jeszcze gwint, bo po gwincie już do garażu nie da rady wjechać raczej
 12. Dizla kup. Albo dwa. Dziwią mnie niektóre komentarze w tym temacie ale lata mi to koło komina. Wstępne oględziny w ASO wykazały: osłona zderzaka, belka, pas tylny, lampa. Reszta się okaże. Błotnik zgodnie z moja opinią prawdopodobnie jest jednak przestawiony, czemu - do momentu rozbiórki nie będzie wiadomo -> pewnie pas go popchnął, po wymianie/naciągnięciu/odpuszczeniu wróci. Można go ręką nastawić tymczasowo - wróci na miejsce. Tak czy siak je się nie przejmuję, samochód nowy nie jest, nic wielkiego się nie wydarzyło, wkrótce będzie znów równie ładny co wcześniej.
 13. Ok kolego widzę, że wiesz lepiej bez oględzin.
×
×
 • Create New...