Jump to content

Amnes

Użytkownik
 • Posts

  394
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Legacy BL9
 • Zainteresowania
  Disko Polo

Recent Profile Visitors

973 profile views

Amnes's Achievements

..:: Bywalec :..

..:: Bywalec :.. (3/13)

383

Reputation

 1. Pora publicznie posypać głowę popiołem. Wczorajszego ranka około 8 jechałem na pobliską myjnię bezdotykową. Pusta droga, kombinacja kilku fajnych zakrętów, asfalt generalnie suchy. Ale zimny i zimne opony... Przejechałem przez drobną kałużę 4 kołami i za 100m w zakręcie uciekł mi tył. Zacząłem tańczyć i w końcu uderzyłem w krawężnik prawym tylnym kołem. Niezbyt mocno, nic nie czuć żeby się zgięło, wóz się ustabilizował po tym fakcie. Wstyd mi za głupkowanie na drodze w warunkach, które wiedziałem, że nie powiniennem był tego robić. Trzeba będzie zmienić koła, sprawdzić te, i odwiedzić Pana Sylwka. No wstyd.
 2. Również obstawiam odbłyśnik. Można samemu wykręcić, oddać na regenerację, zamontować + nowe żarówki i cieszyć się jazdą.
 3. Możesz zdradzić jak masz umocowaną tablicę z tyłu? Jeżeli taśma - konkretnie jaka?
 4. @abecer może jeszcze nie ma 3ciego kompletu tych samych felg, uderz do niego.
 5. Pomyślałby kto, że żona menżowi będzie buty z szafy podbierać? No to najwyżej drugi komplet będziesz musiał sobie kupić. W sumie taki problem to nie problem, siano się znajdzie.
 6. Byle żona nie nie kapła i bendzie git.
 7. 8J Albo 8.5 raczej, juz nie pamietam.
 8. Jakie to gusta potrafią być różne.
 9. Szybkie pytanie: Oglądamy z kumplem różne Legacy IV/Outbacki III 2,5 automaty i w jednym na komputerku po odpaleniu silnika wyskakiwało coś takiego: Naciskanie DISP nic nie dawało, po naciśnięciu BRIGHT wszystko wracało do normy i naciskając DISP można było już normalnie przełączać pomiędzy spalaniem, godziną i temperaturą. Ktoś wie co to? Tak długo jak jeżdżę swoim mi się coś takiego nie pokazało. Wóz ogólnie wyglądał na świeży i zadbany, ale co to jest to nie wiem.
 10. Też kupiłem kobyłki + podnośnik typu bałwanek i zabawy z podnoszeniem i tak jest ciut za dużo jak np. na wymianę oleju. Dostałem od kumpla dechy z więźby dachowej które pociapię spalinówą tak, że wjechawszy na 4 takie wóz podniesie się z 8cm i gotowe do większości prac. Gdybym nie miał tych dech, zrobiłbym coś takiego. Wg. mnie rozwiązanie lepsze od tych spawanych najazdów, pewniejsze, koła nie będą podskakiwać po kątownikach no i można zrobić samemu idealnie pod swój wóz wziąwszy pod rozwagę obniżenie, dokładki i inne takie takie.
 11. @thomson0073 Gad demyt żeś se znalazł dołek do parkowania? Mam wrażenie, że 19" i tak kupisz prędzej niż później bo by tu siadło leweracyjnie!
 12. No ładnie wyglada to zrobione. Ciekawi mnie co to jest to czarne coś. Najlepiej, jakby to był jakiś wosk. Lepi się? Jeżeli mogę spytać ile taka robota cię ma kosztować?
 13. Podoba mi się ten temat.
 14. Momo jest ze skóry, zwykła jest z plastikowej "skóry", ma grubsze, bardziej wyczuwalne szwy/łączenia.
×
×
 • Create New...