Jump to content

Ericsson

Użytkownik
 • Posts

  206
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Ericsson

 1. Będę robił w ten weekend, jest jakaś szansa że się uda tam trafić
 2. @aplam13 Z chęcią pokażę ale jak zrobię jakieś sensowne fotki, albo na zlocie jak się złapiemy w końcu
 3. Dzięki Pany i jak zwykle do następnego
 4. Z góry przepraszam drogich adminów za double posta, jednak sprawa wymaga osobnego Spot dzisiaj o 17 na plazie @Robster @Tutek @thomson0073 @Waldek Woźny @> raven @Michał Krupa @KubaXT @Sławo @Kamyl @adish24 @jkarp @spiderq @_Peter_ @LosioDriver @MasteROOT @palmall @przemekka @R4RE @Sebastian32 @tarus @Tokio34 @trzymek @andrzej0811 @blejzu @coocer @Dj Brabus @Dr Zybertowicz @ech @elmot @Elpi @Ericsson @Kiwi 4ester @aplam13 @Yato004 @Justi @subariola @SaRiM87 @Besti @Gaijin I odkopując tematy forumowe przy okazji chciałbym przypomnieć jak to kiedyś wyglądało @Flipper (choć sam miałem może z 10 lat wtedy)
 5. Z przyjemnością pokażę, ale.. na zlocie Ogólnie z tego co rozmawialiśmy to chłopaki zrobili założenia, finansowo wyszło w zasadzie tak jak rynek dyktuje ceny, żeby nie powiedzieć drogo I faktycznie, spoiler z kitu który miałem łatali chyba z 5 razy, żeby najdrobniejszej dziurki w szpachli nie było Za dokładność trzeba ich docenić, no i przede wszystkim że oddajesz im samochód, ściągasz sobie problem z głowy, odbierasz zrobione. A to w moim przypadku było akurat nieocenione, bo 3/4 telefonów do lakiernika kończyła się sformułowaniem "pewnie że panu pomaluje, ale montuj se pan sam"
 6. Pochwalę się, niebieska dzisiaj wróciła od Maliny. Ekipa zrobiła robotę, jest kocur
 7. Ja bym się z chęcią pojawił, ale też niestety nie zgrywa mi się tajming na ten weekend. Jakbyście się jednak nie na ten, a na przyszły umówili to dajcie znać
 8. Ojca Dyrektora nie ma już od ponad miesiąca na forum ;(
 9. Proponuję dodać do nazwy jeszcze: Krakoska Grupa Subarowa na Polu w błocie i piachu albo na parkingu Bo obecna nazwa jest zdecydowanie za krótka A co do spocika chętny, dobry pomysł Pany @Tutek dzięki za info, ja termin dostałem na koniec września więc teraz cierpliwie czekam i nie jesteś pierwszą osobą która mówi że to spece od dobrej roboty, fama idzie w świat zobaczymy jak mnie policzą
 10. @Tutek twoja Impreza nie stoi przypadkiem u maliny lakiernika? Jak oceniasz robotę, drogo liczy?
 11. Ja też nie znam i w dodatku znam kogoś kto też nie zna, pozdrawiam!
 12. Skrócona forma listy, dla dobra nas wszystkich: @Robster @Tutek @thomson0073 @Waldek Woźny @> raven @Michał Krupa @KubaXT @Sławo @Kamyl @adish24 @jkarp @spiderq @_Peter_ @LosioDriver @MasteROOT @palmall @przemekka @R4RE @Sebastian32 @tarus @Tokio34 @trzymek @andrzej0811 @blejzu @coocer @Dj Brabus @Dr Zybertowicz @ech @elmot @Elpi @Ericsson @Kiwi 4ester @aplam13 @Yato004 @Justi @subariola To co, jutro plaza 18:00 definitywnie, czy było dzisiaj i zaspałem?;) I prośba, podlinkuj ktoś jakiś dobry człowiek grupę na telegramie bo nie mogę znaleźć
 13. Proponuję bardziej głosowanie emotkami pod postem, jakieś takie to mniej wymagające po prostu Np. Serce - Niedziela godz. 18, Strzałka w górę - Sobota godz. 18, Puchar - "Nie dam rady"
 14. Dzięki, z Miśkiewiczem rozmawiam już 3 miesiąc ale nie podołam po prostu przy spoilerze za 2,3k, wcześniej proponował 1750 ale podniósł bo stan zobaczył jak ściągnął z jpn. Spróbuję sam ściągnąć laminat ze słowacji bo wygląda jak ori, a cena jest dobra tylko jakość bliżej nieznana..
 15. Jestem jak najbardziej za, o ile w 2030 roku będziemy o tym pamiętać
 16. Jak wszyscy, to i ja się zapytam. Szukam lakiernika, oczywiście taniego i dobrego. Ma ktoś takiego może? Potrzebuje duże skrzydło zamontować i kilka dokładek, odwdzięczę się dobrym piwem oczywiście Z moim niestety próbuję się od września umówić, zawsze coś wypadnie a teraz to ma terminy do końca wakacji co mnie niestety nie urządza..
 17. Też bym wpadł z przyjemnością ale w tej cenie można już jakieś przyzwoite graty do imprezy kupić...
 18. Dzięki wszystkim za dzisiejszego spota, świetna atmosfera jak zwykle i do zobaczenia na następnym!
 19. Ja jestem za, tylko może padać ale raczej delikatnie. Jak będę miał imprezę jeżdżącą to wpadnę.
 20. Ericsson

  AWD czy FWD?

  @ewemarkam to nie jest temat wątku, ale skąd taki pomysł? Po prostu nikogo nie zamierzam robić w balona, bez ucieczek personalnych do twojej osoby. Opisywany przypadek jest nietypowy i albo coś z autem jest nie tak, albo subaru miało różne, sprzeczne patenty i zmylił mnie autor swoim postem. No właśnie powinno być odwrotnie. Napęd powinien być na cztery koła i żadna kontrolka nie powinna się palić, sprawdzę to przy najbliższej okazji. Gniazdo bezpiecznika FWD powinno być puste - wpinasz bezpiecznik bodajże 15a i masz FWD, wtedy powinna zapalić się kontrolka. Tylko zaznaczam, jeśli auto jeździ na FWD napędy nie pracują tak jak powinny i na dłuższą metę nie powinno tak się jeździć, bo coś padnie.
 21. Ericsson

  AWD czy FWD?

  Zacznijmy od tego, że taka jazda dla auta jest szkodliwa i nie powinno się tego stosować. To jest rozwiązanie awaryjne, do np. wjazdu na lawetę i w momencie kiedy jest bezpiecznik wyciągnięty działa tylko napęd na jedną oś. Napęd w domyśle jest stały na wszystkie koła i nie 4x4, tylko AWD.
 22. Jest na sprzedaż taki hawk obecnie, przełożony z 2.0r na 2.0wrx. Przeczytaj opis, zadzwoń do właściciela to się dowiesz z pierwszej ręki jakie problemy trzeba rozwiązać, na pewno pisał że jest problem z licznikiem i coś jeszcze.
 23. Miały, ale w zależności od wersji. Wszystko powinno dać się założyć, natomiast zderzak przedni był inny (dla silnika 1.6 na pewno), wersje wolnossące mogą nie mieć dokładek, spoilerów fabrycznie itp, ale cała blacha poza maską powinna być taka sama. Tutaj różnice były praktycznie tylko w mechanice, części wnętrza i drobnostkach.
 24. Ja to bym się cieszył, bo przynajmniej da się kupić, trochę na rynku ich jest. Szukam od jakiegoś czasu zadbanej imprezy GC bez turbo w sedanie, dostępność: BRAK
×
×
 • Create New...