Jump to content

Tutek

Użytkownik
 • Content Count

  583
 • Joined

 • Last visited

About Tutek

 • Rank
  ..:: Profi ::..
 • Birthday 08/31/1987

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  Subaru Impreza GT MY00

Recent Profile Visitors

495 profile views
 1. Po tym rajdzie Makinen powinien zgodzić się na wszystkie żądania Tanaka i czym prędzej podpisać długoletnią umowę. Latvala tym rajdem mocno sobie utrudnił rozmowy o kontrakcie na przyszły sezon. Czekam jeszcze na jakiś kuriozalny wywiad kto nie podzielił się setupem i dlaczego 40-letni dzwonnik z Irlandii objeżdża go pomimo 3 razy mniejszego doświadczenia w Yarisie.
 2. Dolnośląski RSMP 1 Bouffier 2 Słobodzian 3 Płachytka 4 Chwist 5 Wróblewski 6 Kotarba 7 Brzeziński 8 Zbroja 9 Pryczek 10 Cieślak Ośka 1 Zbroja 2 Cieślak 3 Lewandowski
 3. Tym razem się nie spóźnię. WRC 1 Ogier 2 Tanak 3 Lappi 4 Neuville 5 Evans 6 Mikkelsen 7 Breen 8 JML 9 Meeke 10 Sunninen WRC2 1 Rovanpera 2 O. Solberg 3 P. Solberg
 4. Tutek

  Kubica w F1

  Najlepiej pokazuje to tabela z punktacją sezonu.
 5. Tutek

  Kubica w F1

  Problem jest głębszy i bardziej złożony moim zdaniem. Wszystko rozbija się o zarządzanie. Force India (czy jakkolwiek się teraz nazywają), Haas, czy nawet McLaren dysponują mniejszymi budżetami i zasobami, ale jednak nie mają takich problemów żeby chociażby zdążyć na testy i mieć zapas części. Claire nie nadaje się do zarządzania zespołem, ale wydaje mi się, że mimo wszystko nadal to Frank rządzi z tylnego siedzenia. Jak inaczej wytłumaczyć chociażby kuriozalną decyzję, żeby kupować od Mercedesa same silniki, a skrzynie biegów budować samemu? Wszystkie inne zespoły kupują cały układ napędowy (nieważne czy od czerwonych czy od srebrnych), tylko popularny Łilimans buduje własne skrzynie. Jaka to jest strata czasu, pieniędzy i energii, a zarazem granicząca z szaleństwem wiara, że w szopie w Grove można zbudować lepszą przekładnię niż globalny koncern ze Stuttgartu. Im dłużej o tym myślę, tym bardziej prawdopodobne wydaje mi się, że Claire tylko świeci twarzą, a Frank nadal decyduje.
 6. Tutek

  Kubica w F1

  Problem polega na tym, że to Vettel od początku nie respektował ustaleń. Miał się na starcie załapać na tunel aerodynamiczny Leclerca żeby wyprzedzić Hamiltona, a tym czasem wyprzedził również Leclerca. Potem Leclerc jechał w brudnym powietrzu, oszczędzał paliwo i opony. Nie jest powiedziane, że gdyby kolejność była odwrotna Charles nie odjechałby na 5 sekund. Seb od połowy 2018 nie prezentuje wysokiej formy, a dodatkowo nie gra zespołowo. Multi21, mówi to coś Państwu? Seb jest w dołku, nie trzyma ciśnienia i jeszcze bawi się w ignorowanie ustaleń zespołu. Przypominam tylko, że ostatni raz kiedy młodszy kolega objechał Seba w sezonie 2014 skończyło się zmianą zespołu.
 7. Tutek

  Kubica w F1

  Powiem więcej. To bardzo zła informacja dla całej Formuły 1. Dawno nie było w stawce drugiego takiego dzbana jak Grosjean.
 8. Chrystusie Jezusie. Rzeczywiście. Tam jest godzina do przodu. Patrzyłem na ewrc.cz, że pierwszy oes startuje o 20:08 i myślałem, że jestem w czasie.
 9. 1 Tanak 2 Mikkelsen 3 Ogier 4 Neuville 5 Sunninen 6 Meeke 7 Sordo 8 Lappi 9 Rovanpera 10 JML WRC 2 1 Rovanpera 2 Kopecky 3 Solberg
 10. Tutek

  Woda w bagażniku

  A zatem, poszedłem za radą @dirkdiggler i wlazłem do bagażnika z latarką. Żonę zatrudniłem w charakterze polewacza z wężem i oto wyniki dochodzenia. Woda dostaje się do wnęki koła miejscami zaznaczonymi na czerwono. Nie cieknie, raczej się sączy. Szukałem, patrzyłem, ale nie wypatrzyłem którędy woda może się tam dostać. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł którędy woda może się tam dostawać to niech da znać bo już już nie mam pomysłu.
 11. RSMP 1 Marczyk 2 Kasperczyk 3 Gabryś 4 Kotarba 5 Chwist 6 Kołtun 7 Wróblewski 8 Brzeziński 9 Płachytka 10 Lubiak 1 Zbroja 2 Lewandowski 3 Cieślak
 12. Tutek

  Woda w bagażniku

  Lampy mam uszczelnione masą butylową. Nawalone towaru sporo na blachę od zewnątrz jak i od środka. Do tego zabezpieczone wszystkie śruby.
 13. Tutek

  Woda w bagażniku

  Odkopuje temat bo mam sprawę dla CSI: Forum. Woda zbiera się we wnęce koła zapasowego. Lampy szczelne, spoiler szczelny, boczki i dywan suchiteńkie, wszystkie zaślepki i gumki za zderzakiem obecne i szczelne, nic powyżej dykty zakrywającej zapas nawet nie jest wilgotne. Co może być przyczyną? Gdzie jeszcze szukać?
×
×
 • Create New...