Jump to content

Tutek

Użytkownik 500
 • Posts

  782
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Tutek last won the day on June 22 2018

Tutek had the most liked content!

About Tutek

 • Birthday 08/31/1987

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  Subaru Impreza GT MY00 & Forester SG 2.0 X 2007

Recent Profile Visitors

1113 profile views

Tutek's Achievements

..:: Profi ::..

..:: Profi ::.. (4/13)

536

Reputation

 1. Potwierdzam, sprawa przejęta przeze mnie.
 2. Ja mieszkam w Hucie. Pisz priv.
 3. Tutek

  Kubica w F1

  I cudem dowieźli 10 miejsce. Ciekawe gdzie skończyłby Lewis gdyby nie zjechał do boksów.
 4. Tak, poprzez zapięcie pasów.
 5. Tutek

  Kubica w F1

  No niestety regulamin jest napisany czarno na białym Wymieniają sam silnik więc +10 miejsc. Za cały power unit jest start z końca stawki. To dopiero byłby rasizm.
 6. Zostawion był koło tego Avensisa na pierwszym planie. Skoro na fotce nie ma to może był już na podnośniku.
 7. Nie widzę mojego na zdjęciu, a też dziś oddawałem więc liczę, że już go robią.
 8. W jaki sposób zdemontować halogeny przeciwmgielne w SG 2007 polift? Trzeba targać cały zderzak czy da się jakoś podejść od spodu? I przy okazji, czy wymieniał ktoś OEM przeciwmgielne na coś mocniejszego?
 9. A jesteś pewny, że nie zostało tam sprzęgło z SBD? Chyba widziałem ogłoszenie tego Lanosa i podziwiam Twoją odwagę, że się w to wpakowałeś bo po zdjęciach to wyglądało na grubą rzeźbę.
 10. Tutek

  Kubica w F1

  No właśnie to było jedno z bardziej rażących jak dla mnie przekłamań tego filmu. Bolid na 1996 był rzeczywiście klopsem, ale od kolejnego sezonu dysponował już co najmniej równorzędnym sprzętem. Gdyby go nie zdyskwalifikowali z sezonu 97 to przegrałby o 3 pkt, w 98 przegrał o 14 pkt, a w 99 Irvine, rzekomo słabszym bolidem przegrał z Hakkinenem o 2 punkty. Nie zgodzę się więc z teza, mocno forsowaną przez autorów filmu, że Schumacher przez 4 lata jeździł struclem i nagle forma ferrari wystrzeliła. Tak samo udawanie, że w 2000 walka o tytuł rozstrzygnęła się w ostatnim wyścigu jest mocno naciągana i pod tezę filmu. W rzeczywistości przecież Schumi zapewnił sobie tytuł na jeden wyścig przed końcem. Słabe było przemilczenie totalnej dominacji dzięki przewadze sprzętowej z Ferrari w latach 2000-04, kulisów odejścia ze Scuderii w 2006 roku i tego jakim Michael był przyjemniaczkiem na torze nawet dla własnego brata (Kanada 2001). Sytuacja z Villeneuvem wygładzona do granic możliwości, ale nie spodziewałem się nic innego po laurce. Przyznam szczerze natomiast, że ostatnie 20 minut chwyta za serce i daje do myślenia, zwłaszcza wypowiedzi żony i dzieci. Ogólnie nie oczekiwałem filmu takiego jak "Senna", nie oczekiwałem, że pokażą Michaela w aktualnym stanie, ani, że wprost powiedzą jaki jest jego stan, ale oczekiwałem w miarę obiektywnego i wciągającego dokumentu i moje oczekiwania zostały spełnione w połowie. Otrzymałem poprawnie zrealizowaną laurkę i nic więcej.
 11. Gość fajnie tłumaczy i pokazuje niewiele zabrakło żeby tył wyglądał o wiele lepiej. Przy okazji smaczki typu inny wydech i felgi z innym ET niż fabryczne powinny na tym aucie robić dużą robotę więc producenci aftermarketowych części w US of A zacierają pewnie ręce.
 12. Każdy posiadacz Subaru doskonale wie, jakim problemem jest korozja, zwłaszcza tylnych nadkoli. Nowa generacja eliminuje ten problem plastikowymi nakładkami, ale i tak Wam nie pasuje. Polakowi to jednak nie dogodzisz.
 13. Tutek

  Kubica w F1

  Nawet F1 wrzuciła na swój Instagram relację z wizyty LH na tym evencie. Na 6 z 7 zdjęć Lewis pozował z innymi przedstawicielami rasy uciskanej (afroamerykańskiej), co jeden to bardziej kuriozalnie ubrany. Całość wyglądała trochę jak dożynki w Wakandzie.
 14. Tutek

  Kubica w F1

  Hamilton narzekający na opony na 5 kółku to chyba nowy rekord. Bardzo dojrzała jazda Maxa, mam nadzieję, że do końca sezonu walka będzie równie zacięta. Co do Kubicy to my, laicy możemy dywagować, ale myślę, że jego jazda nie przeszłą niezauważona w padoku.
 15. Kolejne zabawy z lampami. Tym razem w Imprezie. Wleciały lampy USDM.
×
×
 • Create New...