Jump to content

aflinta

Moderator
 • Content Count

  16284
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

aflinta last won the day on January 28

aflinta had the most liked content!

Community Reputation

1806 Wspaniały

About aflinta

 • Rank
  ..:: Moderator ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  XV II

Recent Profile Visitors

2150 profile views
 1. Część aut z pięknem nie ma zbyt wiele wspólnego, choć bez wątpienia są dobrymi samochodami. Ale czego się spodziewać po niemieckiej gazecie
 2. Jak za Tobą nie śpi dziecko w foteliku to dasz radę przynajmniej fotel położyć (Sprawdzić czy nie ksiądz)
 3. Na przednim fotelu to raczej drzemka jak padasz gdzieś w trasie. Jak ma to służyć jako namiot to powinno się udać po złożeniu tylnej kanapy i zniwelowaniu nierówności podłogi na styku z bagażnikiem + jakiś materac. Tak spali czasem na Subariadach w starych Foresterach, które od XV większe nie są. Oczywiście bagaże wtedy do boxa na dach idą.
 4. A jak z emisją stoi?
 5. Można użyć jako matrycy i samemu zrobić odlew
 6. Możesz sobie kupić: https://jdm-car-parts.com/products/subaru-star-emblem
 7. O tym może poczytać tutaj:
 8. aflinta

  Co zamiast XV???

  Bo rowerzyście kierunkowskaz wyprzedzającego auta do niczego nie jest potrzebny, za to muzyka płynąca z silnika M5 może poprawić nastrój
 9. Nie przeczę temu, natomiast jak szybko pada akumulator zależy od jego stanu - być może wystarczyło go podładować by raz na te pięć dni auto dało się odpalić. Legacy bez ISR wytrzymywał prawie miesiąc na tym samym leciwym akumulatorze. W każdym aucie jest schowane w innym miejscu - trzeba zgłosić się do ASO/Keratronika i tam udzielą informacji a za opłatą zdemontują.
 10. Na miernictwie taki pomiar nadaje się zazwyczaj do kosza. Szczególnie w kontekście Twojej poprzedniej wypowiedzi: Dla mnie to różnica jest ośmiokrotna, albo coś zostało źle zmierzone Moje stare Legacy miało ISR, auto ostatni rok nie jeździło prawie wcale, odpalałem je raz na dwa tygodnie podjeżdżałem z miejsca parkingowego pod garaż (100m) i zapinałem do prostownika. Mimo kilkuletniego akumulatora nie było problemu by raz na dwa tygodnie odpalił. Po 3-4 tygodniach rzeczywiście miał już problem.
 11. aflinta

  Co zamiast XV???

  Ale transmisja TV miała być dla klienta - czyli nagrywany jest pracownik a nie klient O ile jest w ogóle nagrywany a nie jest to tylko przekaz na żywo bez zapisu. Wywieszka o kamerach na hali powinna wystarczyć - w końcu monitoring zakładów pracy to nic nadzwyczajnego, nawet w tak porąbanych czas jak nadinterpretacje RODO.
 12. aflinta

  Co zamiast XV???

  Nie będzie, bo nie masz napisane kto majstruje przy aucie, jak się nazywa, gdzie mieszka.... inaczej ludzie po ulicy musieli by z zakrytymi twarzami chodzić.
 13. @BeQuiet też używasz Internet Explorera?
×
×
 • Create New...