Jump to content

aflinta

Moderator
 • Content Count

  15249
 • Joined

 • Last visited

About aflinta

 • Rank
  ..:: Moderator ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  Legacy II Turbo, XV II

Recent Profile Visitors

1558 profile views
 1. aflinta

  Kubica w F1

  Szklaneczka jest w drugiej ręce i nie zmieściła się kadrze
 2. Tak z ciekawości, co trzeba zrobić by ukręcić wał?
 3. Zacznij od przekaźnika kierunkowskazów - zlokalizujesz szukając charakterystycznego „cykania” gdzieś pod kolumną kierownicy (może). Może się „skleił”.
 4. Tak, wymienić na nowe.
 5. Ja bym ten tekst na Twoim miejscu wkleił w stopkę - oszczędzi Ci to zbędnych czynności przy powielaniu go po kilka razy w miesiącu
 6. To zupełnie inne auta są pod tym względem Zrobiłem ponad 20kkm, różnych ograniczników prędkości jest sporo w mojej okolicy - żadnych dźwięków z zawieszenia. Raz coś załomotało.... ale to były dwie hulajnogi dzieciaków w bagażniku
 7. Przeczytałem kilka postów wstecz by znaleźć początek wycieczek... Niestety z luzowaniem majtek to post Twojego autorstwa. Nie rozumiem skąd taka reakcja? Nie zauważyłem, by ktoś wcześniej Cię zaatakował. Wskaż proszę ten post, bo może jest w innym wątku?
 8. @Robert Lenart jedź do mechanika. A jak wrócisz to włącz słownik w przeglądarce i podziel się informacją co było problemem.
 9. Czytam że zdumieniem Twoje ostatnie wypowiedzi, i pozwolę sobie zaapelować do Ciebie Twoimi własnymi słowami:
 10. Bezpieczeństwa, filozofia Subaru na EU przewiduje docelowo wszystkie auta z systemem Eyesight, a ten działa tylko ze skrzynią automatyczną. Automat jest na tyle dobry, że ja bym za ręczną skrzynią nie tęsknił. Można przecież kupić auto od innego producenta.... Ma wrócić pod koniec roku jako e-Boxer.
 11. Czy nowe XV nie przychodzą na Bridgestone letnich lub Pirelli zimowych?
 12. aflinta

  CVT - awarie

  Nic nie zmienia i winy Twojej też w tym nie ma. Po prostu zmieniła się polityka koncernu w zakresie częstotliwości zmiany oleju w skrzyniach CVT, więcej można znaleźć na amerykańskich forach.
 13. Pozdrawiam bo widziałem czerwoną świnkę na lusterku - zaparkowany w C.H. Zakopianka obok mojego XV
 14. aflinta

  CVT - awarie

  Obecnie sugeruje się wymianę oleju po 60kkm lub nawet 45kkm...
×
×
 • Create New...