Jump to content

WRC fan

Użytkownik
 • Content Count

  12855
 • Joined

 • Last visited

About WRC fan

 • Rank
  WuRC
 • Birthday 09/24/1984

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Zainteresowania
  szerokie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. WRC fan

  Kubica w F1

  Na razie, wg słów Maćka Jermakowa*, to GR mówił, że w ogóle mają mieć bolid na 2020 - o konkurencyjności chyba nie wspominał *-"Nie pomaga w tym wszystkim choćby George, który stwierdził, że może postawić swój...dom na to, że Williams nie zawali przyszłorocznych testów. To tylko podkreśla w jakiej czarnej dziurze jest ten zespół. Ich kierowca nie mówi o "walce o punkty za rok", ale o PRZYWIEZIENIU SAMOCHODU NA TESTY. Wow."
 2. WRC fan

  Kubica w F1

  Szczerze to po takiej akcji to zastanawiam się czy oni dociągną do końca sezonu.
 3. WRC fan

  Kubica w F1

  Czyli klasyczne - na złość mamie odmrożę sobie uszy ;] Sponsorzy po takiej akcji na pewno będą walić do Grove drzwiami i oknami W obecnej formie to jest zespół do zaorania, pewnie za jakiś czas kupi ich Mazepin albo inny egzotyczny inwestor i będą się tak kulać w dole tabeli dopóki jakiemuś księgowemu w dużym koncernie nie wyjdzie w słupkach w Excelu, że danej firmie opłaca się wejść do F1. Tylko, że to może nastąpić równie dobrze za 10 lat.
 4. WRC fan

  Kubica w F1

  I tu już nawet nie chodzi o to, że trafiło to na RK. Jak zespół z taką historią może wycofać się z rywalizacji "bo nie było szans na punkty"?
 5. Przed wprowadzeniem hipercarów czeka nas jeszcze sezon 2019/2020, który na ten moment zapowiada się chudo :/
 6. Jestem tuuu No nie potrafię sobie odmówić przyjemności oglądnięcia całości, na to święto czeka się cały rok I powiem szczerze, że tegoroczne LM było ciekawsze niż nastawiałem się, że będzie. Co do Playera, to wiem, że trochę ludzi narzekało na brak transmisji na początku wyścigu.
 7. Czyli będzie można zobaczyć go w Polsce, bo wg Autosportu weźmie też udział w Gymkhana GRiD we wrześniu "Solberg's farewell tour will begin with July's Goodwood Festival of Speed, before moving onto the biggest hillclimb in Norway and Gymkhana GRiD in September." https://www.autosport.com/wrc/news/142663/solberg-retires-from-toplevel-motorsport
 8. WRC fan

  Kubica w F1

  No właśnie chyba nie ma. Ale zdecydowanie buduje taki wizerunek dodając do tego aureolę swojej zajebistości i nieomylności. Do tego absolutnie nie znosi żadnej krytyki.
 9. WRC fan

  Kubica w F1

  Tak. https://www.autosport.com/f1/news/135034/haas-blames-lack-of-practice-for-pit-blunders
 10. Dorzucamy widebody do LC i mamy nową Suprę https://www.motor1.com/news/306548/lexus-lc-widebody-is-devilishly-handsome/
 11. To było kwestią niedługiego czasu. Wszyscy ubolewający nad silnikiem BMW w nowej Suprze mogą odetchnąć Aftermarket 2020 Toyota Supra 2JZ Swap Kit Already In The Works
 12. Dokładnie. Ponadto widać, że końcówka ubiegłego sezonu go sporo nauczyła i nie ma zamiaru liczyć na pecha rywali, tylko zgarnia pełną pulę, bo przy takim pechu jak rok temu zawsze te 5 pkt może być na wagę zwycięstwa.
 13. WRC fan

  Kubica w F1

  Auto jest dalej w UK.
 14. WRC fan

  Kubica w F1

  Logo Orlenu ładnie wyeksponowane na kasku
×
×
 • Create New...