Jump to content

WRC fan

Użytkownik
 • Content Count

  12921
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by WRC fan

 1. Nie zapominajcie o Kaprzyku w LMP3 Eurointernational #11.
 2. A nie mówiłem, że WRT umie w endurance, mimo braku doświadczenia w LMP2
 3. Krążą ploteczki o ciekawym zawodniku z Polski na Safari w czerwcu
 4. Coś nie mają szczęścia te Hyundaie. Podobnie było z przedlifotwym i30N jak wchodził na rynek, mojemu znajomemu przesuwali odbiór chyba ze trzy razy, aż się na nich wypiął i skończyło się na Cuprze.
 5. Głównym tematem najnowszego odcinka naszego podcastu jest kontrowersyjna zmiana przepisów LMP2, ale nie zabraknie także przeglądu endurancowych newsów
 6. Jest już kolejny odcinek naszego gadania o endurance. Podsumowujemy Sebring 12h, prezentację Alpine A480 i zastanawiamy się nad kierunkiem w którym powinny pójść klasy GT. Glickenhausa też nie zabrakło
 7. Yyy, nope - najlepszy wynik Skody na Safari to trzecie miejsce w Schwarza w 2001. Nota bene było to jedyne podium Skody w erze WRC.
 8. Nie, ale to nie znaczy że się nie pojawi, bo miejsca na logotypy nie brakuje
 9. No to mamy potwierdzenie, że Kubica idzie all in w endurance. W sobotę wystartuje w wyścigu 4h wyścigu z serii NLS, wszystko po to żeby dostać permit na start w Nurburgring 24h To nie jedyne dobre wieści, bo w tym samym wyścigu pojedzie Kuba Giermaziak Dwóch Polaków w N24, będzie czad. Zastanawia mnie jedynie jak Kubica rozwiąże problem pokrywania się terminów N24 i rundy ELMS na Le Castalet.
 10. Była nawet wersja limitowana Justy Keke Rosberg Design
 11. Na Spotify wjechał kolejny odcinek podcastu o endurance. Tym razem m.in. omawiamy skład WRT, listę zgłoszeń na LeMans, big news o powrocie Ferrari, zastanawiamy się kto z wielkich możę jeszcze dołączyć do WEC i tradycyjnie jaramy się Glickenhausem Zapraszam.
 12. To efekty mojego zbieractwa zdjęciowego z dawnych lat Mam jeszcze kilka zdjęć Twojego WRX'a i STi.
 13. Golf R idzie jak A45S, kosmos.
 14. I nie tylko (czasem sam się dziwie co ja jeszcze mam na dysku ) @Harvester ściskam kciuki za ERC
 15. W 2016 w Meksyku jechali 80 km OS. 50 km na Korsyce też się niedawno trafiały.
 16. Żeby do tego doszło, to niestety najpierw musielibyśmy zobaczyć nowe Lancie na ulicy, a na to się nie zanosi. Lancia jest trupem, zresztą z Fiatem powoli dzieje się to samo.
 17. Jeszcze bardziej się poprzestawiało. Sezon zaczynamy na Spa.
×
×
 • Create New...