Jump to content

Vercy

Użytkownik
 • Content Count

  750
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

136 Wspaniały

About Vercy

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Lwówek Śląski
 • Auto
  Subaru Legacy III Gruzin
  Ex - Leśny Dziadek 2.0 Turbo (SF)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to lista; 1. Sprzedałem Legacy 2. Kupiłem Jeepa 3. Postawiłem Jeepa na wymianę kompa 4. Dowiedziałem się że zrobią mi drogę 5. Zacząłem knuć jak wkręcić @janekbe w zakup jakiegoś subaraka do śmigania w rajdach terenowych 6. Janek zaczął knuć jak wkręcić mnie w śmiganie na torze w jakimś Subaraku
 2. U nas są cztery kategorie dróg - staramy się żeby były czarne - utrzymanie białe (przejedzie pług żeby się dobrze i równo ubiło) - z tabliczką nie odśnieżamy - takie na których na tabliczkę szkoda im pieniędzy Ja jestem oficjalnie tą drugą kategorią. Nieoficjalnie ta czwarta.
 3. Igłę wkładasz w dysze na masce, się wtedy obracają, pamiętaj ustawić tak żeby była odrobinę wyżej niż trzeba bo pęd powietrza w czasie jazdy przesunie w dół
 4. Zaliczyłem pierwszą wklejkę w życiu. Oficjalnie droga do mnie to droga powiatowa. Oficjalnie to gmina ją odśnieża. Oficjalnie to poważnie powtarzają.
 5. ale regulowałeś dysze?
 6. Szukania nowego auta dzień 25. Żonie nie podoba się JGC WK Mi nie podoba się opcja zakupu Kugi Żonie lata oko Mi lata oko to takie niezobowiązujące pytanie zadam, sprzedaje ktoś jakiegoś obka niedrogiego?
 7. to jest zawsze bardzo źle; uboga mieszanka = wyjarane gniazda zaworowe + generalnie rob ci kobzę po cąłości, Gaz gorszej jakości nie ma prawa spowodować takiego komunikatu. Musisz jechać na dostrojenie.
 8. Kup sobie radio z wysuwanym ekranem a to zamontuj albo obhandluj @kriskristoffers bo jemu to zapasuje do dziadka
 9. Patrząc na to jak idzie szukanie nowego auta..... To chyba kurrrr jednak skończy się na nowym gruzie.... ale tym razem.w obk.... Tak na serio to się okazuje że prawie nie ma wyboru aut dla mojej postury, prawie wszystko nie ma regulacji dwuosiowej .... A jeszcze żeby to 4x4 było :/
 10. Przekazałem Gruzina kupcowi. Będą z chłopaka ludzie i być może dołączy do nas na forum.
 11. Nie wiem dokładnie jak to wyglądało. Ale Tribeca ma dwa rodzaje przodów. Ten który wygląda jak impreza hawk na sterydach, i drugi który jest bardziej podobny do Forka SH. I żaden nie jest atrakcyjny
 12. Nie nacieszyłeś się długo gackiem. Szkoda, auto naprawdę fajne. Może gdyby to był OBK to by został. A tak jedyne auto które jest mojego rozmiaru to Tribeca. Nawet nie będę udawał że mi się podoba. Tak samo nowsze Forestery. Zupełnie bez duszy, SUV jak każdy inny.
 13. Wytaplałem się błocie i śniegu do kupca. Ostatnie Subaru w rodzinie sprzedane.
 14. Nie będę mówił co myślę o takich ludziach. Dość się ich nawyciągałem z rowów. Większości na zdrowie to nie wyszło. Czasem innym uczestnikom ruchu. Ostatnio koło moich rodziców facet zabił młode małżeństwo. Jechał Sorento 4x4. Na letnich.
 15. Zatargałem gruza do mechanika na serwis hamulców. Jakoś dojechałem. Drogie wszędzie białe.
×
×
 • Create New...