Jump to content

Vercy

Użytkownik
 • Content Count

  469
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

64 Wspaniały

About Vercy

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Lwówek Śląski
 • Auto
  Leśny Dziadek 2.0 Turbo (SF)
  S-max 2.0 Duratorq

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mozliwe, rozmawiałem z kilkoma osobami które miały 2" i było ok, u mnie przy 45mm już nie jest okej. Zależy co motane pewnie, albo czym.
 2. drogo dość, z tego co ja szukałem, alu CNC na wymiar ~200plnów
 3. jestem ze Lwówka. Tutaj za Ciechana dostaje się w mordę. Za wszelkie powiązanie z bucem z wąsem zresztą też. Nawet tutejsza prawica sobie z nim fotki nie trzaśnie, publicznie ręki mu też nie poda. Z powodów światopoglądowych też zresztą bym nie kupił, ale to osobna historia. Co do smaków to się nie wypowiadam.
 4. Przewód podciśnienia do hamulców, ten z zgrubieniem, wiecie gdzie to kupić i wiela kosztuje?
 5. Co prawda SF jest niewymieniony, ale jeden z komentujących podaje możliwy fix, tj dolutować się do antenki bezpośrednio na płytce sterownika dla wersji bez kabelka przy wiązce. Definitywnie upvote dla kolegi.
 6. http://opposedforces.com/parts/forester/en_s10/type_8/body_equipment_interior/key_kit_and_key_lock/
 7. Ja mam kółeczku, zwykły ori. Nie montowałem u siebie.
 8. Zamontuj sobie uniwersalny. Do tego dorzucić mruganie światłami przy zamykaniu i otwieraniu auta i po kłopocie. Cena porównywalna do dorobienia klucza do auta (albo i taniej bo ostatnio dorabiałem za 120zł a nowa centrala z dwoma kluczami z pilotem <100
 9. są jeszcze krótsze niż ori; Jak liczyłem jakie mają być to wyszło tak: SF z liftem 40-50mm Przód (prosty) Długość całkowita [mm]: 135 Rozstaw [mm]: 105 Średnica wewnętrzna [mm]: 10,2 Średnica wewnętrzna [mm]: 8,3 Średnica zewnętrzna [mm]: 36,0 Średnica zewnętrzna [mm]: 27,6 Tył (w kształcie C) Długość całkowita [mm]: 178 Rozstaw [mm]: 140 Średnica wewnętrzna [mm]: 10,5 Średnica zewnętrzna [mm]: 38,0 Szerokość [mm]: 34 Wysokość [mm]: 82 Tak jest przynajmniej proporcjonalnie do SG; nie wiem czy nie powinno być więcej, np 50mm różnicy rozstawu dla 50mm liftu. Tutaj jest ok 35mm różnicy.
 10. Vercy

  Korozja w Foresterze

  ile?? Ja za poszatkowane kielichy dałem 1500zł
 11. Vercy

  Korozja w Foresterze

  Nie bój żaby. U mnie też tak było. Potem rzeszotko aż miło.
 12. Maaaatko! To są jakieś mniej wygodne od SF? Ps kto w Japonii wpadł na pomysł fotela w którym boczek jest w miejscu łopatki.....?
×
×
 • Create New...