Jump to content

Vercy

Użytkownik
 • Content Count

  556
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

75 Wspaniały

About Vercy

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Lwówek Śląski
 • Auto
  Leśny Dziadek 2.0 Turbo (SF)
  S-max 2.0 Duratorq

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. to raczej układ regulacji obrotów? (znaczy przepustnica, czujnik w pedale)
 2. sprawdzałeś od dołu? bo jak nie to nic nie sprawdzałeś. Bierzesz śrubokręt i pukasz, jak cokolwiek innego niż stuk w stal to masz robotę
 3. Kolega to widzę się do kielichów przymierza?
 4. Patrząc na sens twojej wypowiedzi to jednak uzasadnione. Jeżeli masz jakiekolwiek uzasadnienie swoich słów, to czekam.
 5. Po prostu nie pieprz głupot to nie będę miał powodów do narzekania
 6. Wie ktoś jak dobrać się do filtra kabinowego w sturbo '98 patrzę na zaślepkę i nie wiem jak ją wyjąć
 7. radosne, faktyczny wymiar jest inny niż podaje producent (i tak jak mówiłem, są krótsze niż ori)
 8. Ano kabel urwany, osłona też, aż dziwne że spięcia nie było, kaszanka. Okno- masz w górnej części pod boczkiem dwie śrubk do regulacjii, delikatnie trzęsło na dziurach, już nie trzęsie
 9. Zrobione na nowo włączniki awaryjnych i podgrzewania szyb oraz spalony bezpiecznik. Potem ogarnięte zapięcie przyczepki.. nie dziwne, że się spierniczyło... Potem jeszcze zrobione przednie drzwi pasażera, szyba już nie lata. Na koniec bryknąłem sobie na pałac sprawdzić czy wszystko bangla. Bunkrów ni ma, ale też jest zajebiście. Zdjęcie z polska-org.pl bo nie miałem aparatu. ps. zapomniałem że tam taki podjazd stromy, auto na D na 3k obrotów ledwie 30 jechało.
 10. Miałem przewód non ori bez zaworu podciśnienia więc chciałem ten zawór dokupić. Sam przewód 200zł, niby nic ale czekaj 2 miechy aż sprowadzą.
 11. Tak. Czyli sprawdź w jakim kierunku jest ssanie, i daj tak od strony kolektora. Zamontowałem, teraz hamulec jest bardzo sztywny ale słabiej hamuje, coś jeszcze trzeba zrobić?
 12. Jaki jest kierunek przejścia podciśnienia, bo nie wiem jak mam zawór mocować na non-ori rurze a nie wiem w którą ma być przelot Jak rozumiem podciśnienie ma iść od silnika do gruchy na grodzi?
×
×
 • Create New...