Jump to content

Vercy

Użytkownik
 • Content Count

  735
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

133 Wspaniały

About Vercy

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Lwówek Śląski
 • Auto
  Subaru Legacy III Gruzin
  Ex - Leśny Dziadek 2.0 Turbo (SF)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem dokładnie jak to wyglądało. Ale Tribeca ma dwa rodzaje przodów. Ten który wygląda jak impreza hawk na sterydach, i drugi który jest bardziej podobny do Forka SH. I żaden nie jest atrakcyjny
 2. Nie nacieszyłeś się długo gackiem. Szkoda, auto naprawdę fajne. Może gdyby to był OBK to by został. A tak jedyne auto które jest mojego rozmiaru to Tribeca. Nawet nie będę udawał że mi się podoba. Tak samo nowsze Forestery. Zupełnie bez duszy, SUV jak każdy inny.
 3. Wytaplałem się błocie i śniegu do kupca. Ostatnie Subaru w rodzinie sprzedane.
 4. Nie będę mówił co myślę o takich ludziach. Dość się ich nawyciągałem z rowów. Większości na zdrowie to nie wyszło. Czasem innym uczestnikom ruchu. Ostatnio koło moich rodziców facet zabił młode małżeństwo. Jechał Sorento 4x4. Na letnich.
 5. Zatargałem gruza do mechanika na serwis hamulców. Jakoś dojechałem. Drogie wszędzie białe.
 6. Żem zrobił błąd bo było mi niewygodnie. Prawda jest taka, że chciałem za wszelką cenę mieć Subaru, to auto nigdy tu nie pasowało, choć trzeba przyznać, że wygodne i fajne. ps. Dojechałem gadem do mechanika. Za kilka dni będzie luz. Musiałem jechać koniecznie dzisiaj bo cały dzień padał śnieg; a zapowiadają srogi mróz i więcej śniegu. Był problem wyjechać bo za dużo śniegu. Ale dał radę.
 7. Jakbyś chciał polatać bokiem to można wtedy chcieć wyłączyć; dla wszelkiego innego użytku to ESP dla subaru
 8. Wróć, mam kormorany all season na maksie i zero podobnych problemów....
 9. Kurła, masz rację, jak ja to przeoczyłem? :| Nie wiem jak ja to przeoczyłem, ale moim zdaniem hamulec ma tu dużą winę. Ewidentnie ściąga i jeśli ABS nie blokuje to się da wyhamować dużo szybciej. tymczasem....
 10. taaa... ale nie kupujcie legacy.. Somsiad ma samuraia, drugi L200 chyba, trzeci 2x forester a żona T4 Syncro Wiecej somsiadów nie mam. Ci mają do mnie ok 800m
 11. Dziury zasypane ubitym śniegiem więc jest naprawdę nieźle. Natomiast jest to mój główny dojazd do domu. Opony zimowe.
 12. No i specjalnie dla naczelnego marudy @Hookie https://photos.app.goo.gl/NjZJbZJRY9UhtAxy8 Tym razem obyło się bez dzików, wilków, jeleni, borsuków Sarny i zające były zanim zacząłem nagrywać.
 13. Po tej drodze gnojki się ciągają terenówką i kuligiem, resztę wiatr robi, zdmuchuje. Nic nie topi się na razie. To się wszystko zgadza tyle że już sobie zdałem sprawę że to auto pasuje do tego miejsca jak pięść do oka. Zrobię gada i sprzedam. ASAP.
 14. Zero różnicy po wyjęciu bezpiecznika. Tylko ABS nie boje i hamulec idzie w dół. Znaczy masz rację. Czekać na mechaniora niech robi hamulce.
×
×
 • Create New...