Jump to content

FilipBB

Użytkownik
 • Content Count

  663
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

89 Wspaniały

About FilipBB

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Stolica Podbeskidzia
 • Auto
  Forester S-Turbo MY01 + Forester XT MY18 + WRX MY16 + Outback MY19 + Legacy H6 MY18

Recent Profile Visitors

800 profile views
 1. Nie wiem czy się liczy ale mamy w rodzinie Forestera S-Turbo, którego dziadek kupił w 2001 roku u Wawrosza w BB. Był moim i mojego brata pierwszym autem a teraz służy jako auto zapasowe/weekendowe dla całej rodziny.
 2. Od razu zaznaczam, że nie wiem dokładnie ale mam usługę logistyki ale tylko w Polsce jak się okazuje. Tzn. Pozycja auta w UE się pokazuje ale bez szczegółów (do usługi logistyki trzeba dokupić roaming logistyki za 15 zł/msc) także myśle, że wewnątrz UE/EOG usługa działa normalnie jeśli chodzi o połączenie z Centrum Monitorowania ISR. Pytanie zasadnicze czy Keratronik jest w stanie przekazać odpowiednie dane na numer 112 poza Polską. Na zdrowy rozum, w UE/EOG powinno działać bez problemu. Pytanie jak w Rosji, Białorusi i Ukrainie.
 3. Rozumiem, że eCall posługuje się siecią GSM, czyli w aucie zamontowana jest karta SIM? Te systemy mogą ze Sobą współpracować, jeśli nadal chce się mieć usługę logistyki w ISR? Robiliście Państwo testy może? ISR trzeba będzie zakładać na własną rekę po zakupie, czy przy ewentualnym zamówieniu, będzie można zaznaczyć opcję montażu przed wydaniem auta?
 4. Szanowna Dyrekcjo, mam pytanie odnoścnie systemu eCall, gdyż nigdzie nie ma na ten temat informacji. Zauważyłem już w testowym Foresterze eBoxer, brak panelu ISR (potwierdza to specyfikacja na stronie). Na jakiej zasadzie działa eCall? Są jakieś przyciski jak ISR? Jest jakiś globalny/europejski system czy każdy kraj sobie wybiera operatora i pozostanie nim Keratronik? Przy okazji chciałem też zapytać czy między XV eBoxer i Imprezą eBoxer na prawdę występuje taka różnica w wyposażeniu, że Impreza ma RAB (Reverse Automatic Braking) i Front View monitor a XV nie, a że XV ma podgrzewaną kierownicę a Impreza nie?
 5. Patrząc również na chłodno, inne marki miały jeszcze większe podwyżki, za zwykłe Skody, VW, BMW czy Mercedesy.
 6. Czysto teoretycznie zatem. Czy mogę w takim razie zamówić Outbacka H6 albo WRXa albo Levorga 2.0 DiT i zapłacić karę za emisję tego konkretnego auta?
 7. To Subaru jednak płaci kary za emisję? Gdzieś czytałem, że powiedzieli, że nie będą nigdy w UE płacić.
 8. Szkoda, że w tym roku WNMP nie wypada chociaż w piątek a nie sobotę, bo byłby to idealny termin.
 9. Jak dobrze pamiętam to w tym górnym menu jest opcja wyłączenia dostępu bezkluczykowego. Trzeba pogrzebać w każdym menu.
 10. Odpozdrawiamy w imieniu brata, jeśli to był niebieski WRX a Twój srebrny STi.
 11. Przepraszam, źle kliknąłem. Teraz możemy porozmawiać. Tak myślałem, że może być coś ważnego o czym zapomniałem. Nie mniej jednak można spróbować w Subaru Europe.
 12. FilipBB

  Wrx 2015+

  Gdybyś jeszcze wiedział jak jeździ H6 to byś się totalnie zakochał.
 13. Drodzy Subarumaniacy, patrząc jak Subaru i SIP dbają o nasze bezpieczeństwo na wielu polach (AWD, EyeSight, SJS, akcja zima itp.), zacząłem się zastanawiać czy nie możnaby pójść jeszcze dalej. Akurat ja trzymam gaśnicę w tylnych drzwiach za fotelem kierowcy ale sprzątając auto, zaglądnąłem pod podłogę bagażnika, gdzie wszyscy mamy piękny zestaw od Subaru: gaśnica, apteczka, lina itd., który pewnie często leży tam aż do wyrzucenia. Oczywiście użycie gaśnicy zdarza się rzadko ale czy jeśli już musi się wydarzyć, nie lepiej gaśnicę mieć od razu pod ręką (nogą)? W przypadku gdy jedziemy na wakacje i bagażnik jest załadowany, wyciągnięcie gaśnicy w przyzwoitym czasie staje się niemożliwe. Widziałem taki patent np. w Mercedesie. Nie wygląda pięknie ale jest bardzo praktyczny i przynajmniej mi by nie wadził o nogi. Zapraszam do wyrażenia swojej opinii w komentarzach jak i ankiecie. Chętnie poznam wasze zdanie bo może po prostu wymyślam?
 14. Gdyby tak bylo, to w zestawieniu pojawiłyby się też moje conajmniej trzy WRXy i jeden Legacy H6. Jeśli można prosić Dyrekcję o wyjaśnienie tego przykładu z XVem z USA.
×
×
 • Create New...