Jump to content

FilipBB

Użytkownik
 • Content Count

  757
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

129 Wspaniały

About FilipBB

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Stolica Podbeskidzia
 • Auto
  Forester S-Turbo MY01 + Forester XT MY18 + WRX MY16 + Outback MY19 + Legacy H6 MY18

Recent Profile Visitors

1336 profile views
 1. Skoro eCall zastępuje ISR, a eCall jest obowiązkowy przy każdej nowej homologacji, to po Outbacku, ISR zniknie w BRZcie, potem WRXie i na końcu w Imprezie/XV. 2-3 lata i we wszystkich Subaru będzie tylko eCall.
 2. Czasami trzeba, bo nie da się być w 100% poważnym. Fakt, trochę naciągnąłem temat ale nie ma się co oszukiwać, że Keratronik miał bardzo dobry układ, gdzie SIP nagrywał im klientów (montując urządzenie) i wystarczało zachęcić do przedłużenia umowy, a nawet jeśli większość ale nie wszscy przedłużali umowy i dokupywali logistykę (jak ja), to musiały być fajne przepływy. Nie znam biznesu ale mam nadzieję, że nie zmarnowali czasu na rozwój innych gałęzi. Aplikacja jest w porządku. Czy jeśli chce się mieć logistykę w Foresterze e-Boxer, to trzeba domontować urządzenie w kokpicie, czy można cen
 3. Jeśli jest eCall to nie ma ISR (nowy Forester). eCall to standardowe wyposażenie samochodu, montowane w fabryce. Co do Keratronika, pewnie ból i płacz, bo zaraz im się niemała część biznesu zamknie.
 4. Tak, oprócz nowego Forestera i zapewne nowego Outbacka.
 5. Ciekawy. Fajne kształty ale mam nadzieję, że Subaru jednak weźmie tylko platformę od Toyoty a bude oraz wnętrze zrobi po swojemu.
 6. FilipBB

  Filmy

  Dwa ciekawe filmiki, niestety oba na FB: https://fb.watch/4QfvbWT-XX/ https://www.facebook.com/Hi.5YouTube/posts/213665207223364
 7. Bardzo fajne auto wyszło, gdyby było w Europie. Czy mi się wydaje, czy ten nowy silnik CB18 dużo bardziej basuje jak EJ25 niż FA20DIT?
 8. Dla wszystkich, którzy uważają, że tylko turbo ma sens:
 9. FilipBB

  Wrx 2015+

  Jak skończysz daj znać. Chętnie podjadę i zobaczę ulepszonego WRXa.
 10. FilipBB

  Wrx 2015+

  Ostatnio był tez link do zestawu, który zmienia kolektor na roznoodległościowy, co powinno zbliżyć dźwięk do EJ25.
 11. Pozdrawiam dzisiejszy zlot Subaru na ul. Chopina w Warszawie pod restauracją Flaming & Co. PS Krawężnik wysoki i był problem z prostopadłym jego pokonaniem przednimi kołami. [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 12. Naszą rodzinę zadowoliłoby następujące trio: 1. Evoltis / Forester elektryk 2. Forester XT PHEV 3. WRX / STI Czy to aż tak dużo dla Subaru w EU?
 13. Ponoć hot hatch, czyli taka Impreza GR.
 14. Myślę, że jest to nieuniknione i warto stworzyć na ten temat osobny wątek. Subaru i Toyota ogłosiły w ostatnim kwartale zeszłego roku, zacieśnienie współpracy w Japonii, głównie przez zwiększenie udziałów Toyoty w Subaru. Teraz oficjalnie potwierdzają nowy, wspólny samochód sportowy. Strona internetowa informuje: "TOYOTA GAZOO Racing i SUBARU przedstawiają nowy, wspólnie opracowany pojazd" ale zaraz potem jest: "<<Zróbmy razem dobry samochód ! Sesja dyskusyjna>>". Wydarzenie odbędzie się online, 5 kwietnia o 13:00 JST, czyli u nas to będzie 6:00. Co ciekawe, jest to konferencja Sub
 15. Zawsze w Audi był prosty podział: silnik poprzecznie to quattro haldex, silnik wzdłużnie to quattro torsen. Od któregoś roku ponoć porawili haldex, że na stałe daje kilka do kilkudziesięciu procent na tył, jednakże to może być w sportowych modelach S i RS, natomiast w zwyklych A pewnie jak dawniej, czyli dołączany. Większy śmiech jest jak pójdziesz do salonu i zapytasz o takie szczegóły techniczne pracowników. Założe się, że nie będą znali odpowiedzi.
×
×
 • Create New...