Jump to content

palmall

Użytkownik
 • Content Count

  632
 • Joined

 • Last visited

About palmall

 • Rank
  ..:: Profi ::..
 • Birthday 06/23/1979

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  KRK
 • Auto
  Impreza MY17 2.0 n/a

Recent Profile Visitors

568 profile views
 1. Dla mnie najbardziej żenujące jest ze chyba od miesiąca czekam na łącznik stabliizatora którego nie ma żadne ASO w pl a nawet eu. To jakaś kpina żeby nie było tak podstawowych części zapasowych na stanie od ręki. Z każdym dniem tracę resztki sentymentu do tej marki.
 2. Łeeee to ujowe auto w takim razie...
 3. Mistrzu, ale w cyfrowym zmieniasz sobie to w ustawieniach kompa Każdy jest sobie to w stanie zmienić sam, zarówno prędkość, jak i odległości i stopnie
 4. Ja idę na męskie granie :]
 5. Serio? Dziwne, była wsadzona przy 16"... hmm.... Ale to dobra informacja
 6. Hej Mam sobie dojazdówkę o rozmiarze 135/80/16 opony. Ostatnio zmieniłem felgi z fabrycznych 16 na 17" i pewnie ta dojazdówka nie spełni swojego zadania. Natomiast pytanie moje brzmi - czy da się wcisnąć na tą dojazdówkę jakąś oponę która będzie kompatybilna w razie awarii ogumienia z tym co mam teraz założone czyli 215/45/17 ?
 7. Nie żeby to było jakieś szczególnie uciążliwe, ale szanowna @Dyrekcja może ma informacje czy jest opcja pozbycia się tego ficzera z wersji US?
 8. Panowie i Panie, też macie w swoich wersjach EU ogranicznik prędkości na tempomacie do 145km/h max? Więcej nie idzie ustawić... I spotkał się ktoś gdzieś z jakimś updatem softu do "stacji multimedialnej" ? Lub posiada wiedzę czy jest szansa przeskoczyć na nasze częstotliwości FM?
 9. Ja mam urodziny dzień wcześniej i nie przewiduję być dyspozycyjny w niedzielę W ogóle niedziele to nieszczęśliwy termin, czas dla rodzinki ważniejszy
 10. Nie ma. Też szukałem. Dodatkowo jak odepniesz poduszkę to nie ma pewności że reszta odpali - przynajmniej nikt konkretny nie potwierdził.
 11. Jak wszystko robi za 3L whisky to powiem ci godny zaufania gość Trzeźwieje przynajmniej do roboty? Przegrzeb forum, jest długi jak rzeka wątek o muleniu.
 12. A i tak wszystko zależy od charakterystyki bocznej ścianki, sama różnica w mm niewiele ci zrobi.
 13. Dlatego ktoś wymyślił takie sprytne klucze co pykają i manuale
×
×
 • Create New...