Jump to content

matios16

Nowy
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Dobry

About matios16

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poza ASO, które można tu polecać, chodzą plotki, że taki remont wyniesie cię dużo mniej niż koszt drugiego zadbanego 3.0 H6. Przez zadbane rozumiem takie w cenie około 30tys. Przez dużo mniej rozumiem okolo 25-35 % tej kwoty.
 2. Legacy kombi 3.0 benzyna rocznik 2004 Miasto latem 13L Miasto zima 16L Trasa do 100 km/h 8L Autostrada 130-160 km/h 11.5 L
 3. Pozazdrościsz, sprzedasz Audi, i kupisz drugiego dieselka jak ten się sprawdzi. Ale dla równowagi, albo gdyby zabrakło oleju na stacjach, polecam 3.0 benzyna.
 4. Mój trzymał się reszty w kilku miejscach oznaczyłem je tutaj numerkami.
 5. Z ciekawości jak odzieliles siłownik od reszty mechanizmu? Mi wydało się to bardzo skomplikowane gdy to robiłem.
 6. Silnik od Hondy Accord przekładałem kilka miesięcy temu. Działa bez problemu do dziś. Najwięcej pracy z rozłożeniem mechanizmu - w sensie wyjęciu tego silniczka, później już z górki. Demontaż tego mechanizmu dość prosty.
 7. Dobry wybór, ogólnie Legacy to świetne auto, bardzo dobrze wykończone bez porównania do Imprezy czy Forestera. Oby służyło wam jak najdłużej. Chętnie zobaczę kilka fotek. Jakbyś miał jakieś pytania to pisz, ludzie na tym forum są mega pomocni, ja rośnie postaram się w razie możliwości coś poradzić, chociaż sam Legacy mam dopiero rok.
 8. Kilka postów wyżej udzieliłem wyczerpującej odpowiedzi po tym jak już zainwestowałem wiele godzin/dni w zbadanie tego tematu. Spróbuj trochę pojeździć i pohamować żeby sprawdzić czy dalej szumi, bo jak tak tyto regeneracja zacisku wskazana.
 9. Jak masz 10k na zakupy to bym nie brał tego Subaru. Tak bardzo potrzebujesz 4x4? Koniecznie diesel? Jeśli chcesz to kupić na zasadzie, kupię a jak się zapsuje to zezlomuje/sprzedam na części (dużo z tym zamieszania zapewne) to spoko. Oczywiście, przed zakupem sprawdziłbym to w jakimś warsztacie co zna się na Subaru. Edit - zresztą kup bo będziesz żałował, że nie sprawdziłeś, daj znać jak się jeździ.
 10. Który silnik taki oszczedny?
 11. Pytanie - czy wymiana głośników fabrycznych na jakiś zestaw za 600zl i do tego wzmacniacz za 300zl da jakiś efekt? Myślałem o Helix e62.c2. Drzwi mam wygłuszone. Radio fabryczne, którego nie chce wymienić bo słucham głównie CD.
 12. Jakby ktoś chciał to mam na sprzedaż 2 przeguby wewnetrzne od H6. Oddam 2 za 100zl. Były w miarę ok przed wymiana, ale wymieniłem dla świętego spokoju na nowe. Nie było jakichś drgań czy coś, aczkolwiek na nowych (750zl sztuka) pracuje jakby po stole jechał. Czuć subtelną różnicę.
 13. matios16

  Hamulce

  To jest coś dodatkowego poza tym co jest w OEM pakiecie gumek do zacisku? Tego co kosztuje około 100 zł?
 14. Wlałem oryginał do skrzyni oraz Motula do dyfrow i jest okej. Pamiętaj o wymianie filtra.
×
×
 • Create New...