Jump to content

chojny

Junior Admin
 • Content Count

  16269
 • Joined

 • Days Won

  134

chojny last won the day on March 6

chojny had the most liked content!

Community Reputation

5546 Wspaniały

About chojny

 • Rank
  ..:: Moderator ::..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Auto
  Scooby, Stefan, Rothmans i inne bez gwiazdek

Recent Profile Visitors

2524 profile views
 1. Biorac pod uwagę ze jestem wielkim fanem Golfa, jeżdżę nieprzerwanie i kolejno Golfem IV, V, VII a aktualnie VII i pół to nie uważam Golfa za gowno, jest wręcz przeciwnie, twierdze tylko ze to nie driftuje i nie lata bokami. Mam nadzieje ze spotkamy się jakoś na Kielcach, pogonimy się a mój budowany właśnie sprzęt będzie po Kielcach latał jak tego oczekuje po 4 łapie.
 2. Ja nie wierzyłem. Tak szczerze to myślałem ze zgnije w krzakach, wiec tym bardziej trzymam kciuki i cieszę się bardzo ze się myliłem!!
 3. Dokładnie o 1cm mi chodzi. Gleba GTku nie jest najlepszym pomysłem.
 4. Aby było wiadomo czego bym oczekiwał po samochodzie, którym można polatać bokami filmik. Czyli jak to kiedyś było:
 5. No szacuneczek, naprawdę fajnie ogarniają. Czas na nowy temat "Skoda lepsza od RS3".
 6. Dotrwałem do 2:24 i się nie doczekałem. Gdyby nie było napisane że to Rka to bym pomyślał że GTi FWD. Tak samo albo lepiej zrobisz Renówką albo wspomnianą KIĄ.
 7. Parafrazując klasyka "Pałowanie Golfa na ręcznym to nie drift." Pójść bokiem da się wszystkim, można nawet znaleźć w necie filmiki jak Audi czy Golf lecą na dużej prędkości bokiem (fizyka jest fizyka) a następnie wypluwa auto przodem, zachowując się jak typowe FWD. Czy jest to drift i w pełni kontrolowane gazem latanie bokami? Nie. Moje doświadczenie z Golem R jest takie, że czuć oczywiście napęd na 4 koła ale żeby to choć było zbliżone do tego, czego oczekujemy od rasowego 4 łapa do zabawy jest tak dalekie, że bym wolał Megane RSa. Przynajmniej nie udaje czegoś czym nie jest. Top, top, top jest oczywiście Merc A45, czy to z "S" na końcu czy bez "S" i dalej ale nadal z topowym "fun factorem" AWD Forus z "Drift mode". Oczywiście znajdą się tacy, co nazwą do driftem. Poznasz ich często po stylowych rękawiczkach i stylu jazdy na "mydełko Fa". Lepsze boki zapinam Land Roverem w dieslu.
 8. W GTku nie było rączki a pokrywa koła bagażnika z dykty, z podwieszonym badylem od podnośnika, która robi w bagażniku co chce. Taka już jej natura.
 9. Może Quattro komuś? https://www.olx.pl/oferta/audi-audi-quattro-CID5-IDE0QL0.html?fbclid=IwAR0X_RKBU4A8gxnOdrBHaTK5QyHBUXd33s8QQqVr8-cjEixQuqUo2LnGyMo
 10. Zderzak tył, maska, wlot na maskę w lakierni, z pakietu zewnętrznego będzie w końcu wszystko... prawie. Dzień za dniem do przodu.
 11. Ciekawe który z nas pierwszy wyjedzie na drogi bo widzę, że stan na dzisiaj podobny.
 12. No tak, to jakaś pomyłka. Przepraszam, masz racje, mój błąd, Granatowa Wścieklizna zawsze była ślepa na jeden halogen.
 13. Świnia ma jechać!! Kilka ujęć z zabawy na Poznańskim torze kartingowycm, w ramach rozgrzewki przed Superoesem. Niestety z opon zostały druty i Superoesowe opony trzeba było na coś szybko zamienić, bo seryjny GT oczywiście nie lata bokami.
×
×
 • Create New...