Jump to content

chojny

Junior Admin
 • Content Count

  16845
 • Joined

 • Days Won

  147

chojny last won the day on September 18

chojny had the most liked content!

Community Reputation

6505 Wspaniały

About chojny

 • Rank
  ..:: Moderator ::..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Auto
  Scooby, Stefan, Rothmans, Mysza i inne bez gwiazdek

Recent Profile Visitors

2941 profile views
 1. A dalej bęben A poważnie to naprawdę powrót Subaru to by było coś. SIP już nie miał czym jeździć, Subaru America robi co może a to niestety za mało. Subaru ma wyniki jak nigdy wiec jest z czego wysupłać „pare groszy”. Tylko żeby buda odpowiednia była bo reszta to i tak totalny custom. Taki rajd jak ostatni rajd Turcji naprawdę pokazuje dlaczego kochamy rajdy samochodowe.
 2. Do pełni szczęścia brakuje tylko jednego.... kontynuacji.
 3. No i gratulacje. Daj 1 bar i się ciesz osiągami ale i bezproblemową jazdą.
 4. Do wiosny wyrychtujesz a jak nie to na 3 dasz nam jakieś fory
 5. To Ci nie dam Pisze się "w czarnej dupie".
 6. Widzę że planujesz nim pojeździć. Łódź to środek kraju, wynajem toru sensowny cenowo, więc by można się jakoś spiknąć. Chyba że Kielce.
 7. Kiedyś się ścigałem od świateł do świateł jak dostali nowe Alfy. Policjanci sami poprosili na światłach o wyścig. Nie oszukiwali, choć dostali łomot to światełek nie włączyli.
 8. Przemarsz wojsk Radzieckich... w obecnych, "sterylno-idealnych" czasach tak się wyników ani kariery nie robi.
 9. Nie widziałem, nie znałem. Fajny artykuł. Może zrobimy kiedyś takie spotkanie Forumowe
 10. Evans jakiś taki wystraszony, jakby się bał że leje Seba. Wydaje się być spoko chłopakiem. Będę za niego trzymał kciuki bo jak się nie spali to w tym szalonym sezonie może naprawdę wyciągnąć majstra i to w pięknym stylu a nie psim swędem.
 11. Kajto na mecie!! Brawo za historyczny wynik. Teraz czekamy na resztę. Kajetanowicz Kajetan - Szczepaniak Maciej "After a huge crash in Estonia, we did it! I think this is one of the most difficult rallies of my career. It's an amazing feeling - it's hard to talk because we are so happy. Unbelievable."
 12. Oby utrzymał nerwy na wodzy i odkuje się za ostatni ostatni OS. Przewaga wyglada bezpiecznie wiec oby bez żadnych niespodziewanych sytuacji. No chyba ze u konkurencji z przodu
×
×
 • Create New...