Skocz do zawartości

chojny

Junior Admin
 • Zawartość

  14278
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez chojny

 1. chojny

  Kubica w F1

  I właśnie dlatego argument o braku finansowania jest bardzo nietrafiony i tłumaczenie sytuacji brakiem środków jest zwyczajnie śmieszny. Do pierwszej trójki nie mają podejścia ale z pozostałymi muszą walczyć technologicznie jak równy z równym i w co wierzymy bardzo mocno, wykorzystywać przewagę lepszych kierowców
 2. chojny

  Subaru BRZ

  O całość. Bez tego paska i nie czarnych felgach to już by nie było to samo. Nie widziałem nigdy na żywo tego koloru.
 3. chojny

  KONKURS na forumowy awatar!!!

  Odpowiedz zawarta jest w temacie olejowym.
 4. chojny

  Kubica w F1

  Patrząc na dzisiejszy wynik Strolla oraz ostatnia pozycje Roberta i George’a mozna przynajmniej inaczej spojrzeć zeszłoroczne słowa Sirotkina o dobrze wykonanej pracy, o zadowoleniu z siebie i wyniku, radości z doturlanie się do mety, na ostatnich pozycjach. Aż by wypadało chłopakowi pogratulować wytrwałości. Zgarniali w ubiegłym roku cięgi a okazuje się ze praktycznie cała wina za wyniki leży po stronie zespołu a nie zawodników. Slowa Rosyjskich dziennikarzy „Witamy w piekle” są całkowicie zrozumiałe. Pare stron wcześniej padło kilka słów na temat CG. W skrócie nieciekawy mocno koleś.
 5. chojny

  Kubica w F1

  Brak na zapasie najczęściej uszkadzanego elementu jest bardzo znaczący. Odpowiedź na pytanie „Co teraz?” mówi wszystko o nadziejach na poprawę sytuacji. Tak, zdecydowanie aż go roznosi z radości i satysfakcji, dokładnie o takim powrocie marzył i na taki pracował.
 6. chojny

  Kubica w F1

  Wywiad z Robertem inny niż wcześniejsze. Nie ma ognia, nie ma radości...
 7. chojny

  Kubica w F1

  Ciekawy wyścig, brawa dla Bottasa, minus dla Ferrari za team order. Bezzie ciekawy sezon. Po tym coś się w zespole dzieje to 17 pozycje Roberta na koniec brałbym w ciemno ale... wyścig pokazuje ze jest tragicznie.
 8. chojny

  Kubica w F1

  Przygoda na starcie, pit i strata minuty na dzień dobry.
 9. chojny

  Kubica w F1

  No to zaraz jedziemy!!! Nowy dzień, nowa szansa na odrobine radości!
 10. chojny

  Kubica w F1

  Wg szybkich wyliczeń możliwe że 4 razy.
 11. chojny

  Kubica w F1

  Słabo wyszło bardzo. Kapec, kontakt z bandą, wylot z toru, najgorszy czas w stawce. Wyglada na to, że będzie to smutny sezon.
 12. chojny

  Kubica w F1

  No to zaczynamy kwalifikacje.
 13. chojny

  Kubica w F1

  W tym roku przebiedować w Williamsie a na przyszły Racing Point i jakoś to będzie.
 14. chojny

  Kubica w F1

  Bardzo sympatycznie wyszło, chłopaki klasa!!
 15. chojny

  Kubica w F1

  Nie mógł, ponieważ w przypadku uszkodzeń nie mają części aby je wymienić.
 16. chojny

  Subaru WRX STI MY15

  Dlaczego nie zdecydowałeś się na Gulie quadrifoglio?
 17. chojny

  Subaru BRZ

  1,6T i gra
 18. chojny

  Kubica w F1

  Co tu tłumaczyć... Klasyfikację zamknęły Williamsy George'a Russella (+3,853) i Roberta Kubicy (+4,055). Przed rokiem w FP2 szybszy z dwójki z Grove, Lance Stroll ustąpił Hamiltonowi o 1,612 s.
 19. chojny

  Subaru BRZ

  Schludne malowanie
 20. chojny

  Kubica w F1

  Łącznie reguła 107% została złamana 37 razy. 13 razy kierowcy zostali dopuszczeni do startów. Reguła znalazła zastosowanie podczas 23 Grand Prix. Chyba najlepszy komentarz o stanie Williamsa. Cytat z Wikipedii. "Wypowiadając się na temat wprowadzenia reguły 107% prezydent FIA Max Mosley powiedział, że "każdy mały zespół, który jest odpowiednio zorganizowany, będzie w stanie osiągnąć margines 107%"[3]. Właściciel praw komercyjnych do Formuły 1, Bernie Ecclestone, powiedział, że Formuła 1 jest najlepsza i nie potrzebuje czegoś, co nie byłoby najlepsze. Z drugiej strony małe zespoły wyrażały obawę związaną z wprowadzeniem reguły[2]." :edit: już obie doczytałem...
 21. chojny

  Kubica w F1

  https://www.youtube.com/watch?v=UrJORkUaOkk&list=PLiENFcPlmum3ZQe65gPb_FvSs4kV3VHem
 22. chojny

  Kubica w F1

  A weź daj spokój, Robert za dużo pracy w powrót włożył żeby teraz tak dziadować przez patałachów z Williamsa. Dobra, zabieram się za pracę, kreskówki się same nie obejrzą.
 23. Masz na myśli chyba kolejności zapisów a nie dopuszczenie do zlotu. O ile mnie pamięć nie myli, to nigdy nie było zapisów o samochodach niedopuszczonych do zlotu.
 24. chojny

  Kubica w F1

  Nie oczekujmy, że cokolwiek by się nie działo ma być fajnie. Nie ma być fajnie, ma być szybko, mają walczyć, mają mieć szansę aby wygrywać!! Pojeździć po torze to wypad na track day a nie do F1.
 25. chojny

  Kubica w F1

  Patrzę na wyniki, na te cyferki i nie wierze, normalnie nie wierze jak można taki badziew zbudować. Szybko licząc to teoretycznie na dystansie wyścigu jest szansa, ze najszybsi Williamsa zdublują 3 a może i 4 razy. Proponujesz się cieszyć? Może poprosimy Claire aby się zalogowała i robiła nam tu pozytywny, i pełen radości PR. Fajnie będzie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...