Jump to content

chojny

Junior Admin
 • Content Count

  14870
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by chojny

 1. Teraz w całym kraju trwa ogołacanie półek, firmy pozamawiają stany, producent się podjara a tu kiszka... kolejne Plejady dopiero za rok.
 2. Są dwa rodzaje. Dla dzieci trzeba brać ten słabszy.
 3. Dokładnie, na zimę 17'' z wyższym profilem przejdzie.
 4. Super wygląda! Gratsy!
 5. Z tej perspektywy nawet spoko, od "dupki strony" wygląda dość nieproporcjonalnie.
 6. No dobra, trochę jest... parę osób robiło na Plejadach amfibie ale nam w erze smarfonów, dronów, wszędobylskich kamer poszło najbardziej medialnie, choć zdecydowanie nie najbardziej spektakularnie. Nie mam tego zdjęcia ale gdzieś był Forek, któremu tylko dach wystawał. Co ważne amfibia ma przebyć zbiornik wodny i pojechać dalej co nam się udało.
 7. Mamy dwa auta kupione z pakietami sportowymi zawieszeń i kół, stoją niżej niż wersje standardowe a koła są o rozmiar większe. Niby drobna różnica a wizualnie jest przepaść. STi musi oczywiście "wybierać" ale tez wyglądać.
 8. Tak powinien wychodzić z fabryki. Idealne proporcje.
 9. "Zglebiony" czy tylko na większym kole?
 10. Kaski jak potrzebne to będą czekały na próbach.
 11. Ciekawe kto pierwszy z uczestników się "zamelduje" na miejscu...
 12. Pogadaj z @Intakwrx, on ma rozwiązanie problemu, zastosował skutecznie po sukcesie na Plejadach 2017.
 13. Mercedes-AMG. Inżynierowie zakończyli prace nad najmocniejszym produkowanym seryjnie czterocylindrowym silnikiem na świecie. 421 KM i 500Nm z dwóch litrów pojemności! Dotychczasowy rekordzista miał o 41 KM mniejszą moc i o 25 Nm niższy moment obrotowy. Pamieta ktoś rozwiniecie skrótu FQ400??
 14. Nie zawsze można wygrać ale zawsze trzeba walczyć. Najszczersze wyrazy współczucia.
 15. Nie wolno zmieniać i dokładać ale co mówi regulamin o wyjmowania?
 16. chojny

  Kubica w F1

  Nie. Z błędów zawodników, awarii sprzętu czy niespodziewanych sytuacji na drodze lub torze.
 17. chojny

  Kubica w F1

  Hamulec? Dlaczego hamulec? Myslisz ze to dobry pomysł? Vettel nie był przed nim tylko po za torem po lewej stronie a Hamilton pojechał kreska wyścigową w prawo. Hamilton jechał swoje i zareagował w odpowiednim momencie w odpowiedni sposób na błąd Vettela aby zapobiec wypadkowi. Po raz kolejny. To zawodnika popełniającego błąd obowiązkiem jest taki powrót na tor aby nie powodować zagrożenia dla innych uczestników wyścigu.
 18. chojny

  Kubica w F1

  Wszędzie. Cały manewr powinien być bezpieczny a nie skoncentrowany na obronie pozycji co spowodowalo zagrożenie na torze. Szczególnie w kontekście wspominanej tu ściany czyli fizycznego braku miejsca.
×
×
 • Create New...