Skocz do zawartości

chojny

Junior Admin
 • Zawartość

  13877
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez chojny

 1. chojny

  Ramka radia w konsoli GC8

  Panowie, jak jest mocowana ta ramka? Ma zatrzaski u góry, na dole, dwa po bokach i... moja ma luz, co mnie wkurza.
 2. chojny

  Ramka radia w konsoli GC8

  Wyjść wychodzi ale po wciśnięciu ma luzy
 3. chojny

  Rajdowe dyskusje - sezon 2019

  Tak, Open N, czyli konkurencja dla SPRT Ok. czyli będą na Plejadach
 4. chojny

  Rajdowe dyskusje - sezon 2019

  Habaj jedzie ERC. http://rajdy.autoklub.pl/news/habaj-pokazal-barwy,90471?fbclid=IwAR0sEEbwfqtfnTSIUSXUatinnCqTwVf-iU_Mg2PMNDYqrniiTXNDrmugnRc Kacper Wróblewski prawdopodobnie w 4 łapie w RSMP. Pugem ładnie zasuwał... I dalej... Wicemistrz Śląska z 2017 roku, Tomasz Zbroja, potwierdził w rozmowie z Autoklubem, że w sezonie 2019 pojawi się za kierownicą Forda Fiesty Proto i zrealizuje program startów w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Na prawym fotelu zasiądzie Jakub Wróbel, a sponsorem będzie GO+Cars. Ciekawe co jedzie w tym roku SPRT.
 5. chojny

  Dakar 2019

  Chyba nie są zachwyceni tegoroczną trasą zawodnicy.
 6. chojny

  XVI Subariada Maroko - styczeń 2019

  Też na to zwróciłem uwagę, wygląda przekozacko
 7. chojny

  Dakar 2019

  Seb wygląda jakby miał dość...
 8. chojny

  Subaru WRX STI MY15

  Ciekawe i rzeczowe porównanie.
 9. chojny

  Hot Hatch Hysteria

  No i to jest to!! W salonie Subaru nie byłeś co?
 10. chojny

  Dziadki i Turbodziadki łączcie się

  Ale nie we wszystkich Podejmij wyzwanie - zero trytytek challenge.
 11. chojny

  XVI Subariada Maroko - styczeń 2019

  Dobrze, dobrze. Podobno jakieś sprawy techniczne jednego z aut spowodowały, że na pustynie, wydmy nie pojechało.
 12. chojny

  Hot Hatch Hysteria

  Toyota ma jednak tą przewagę, że przy swojej wielkości sprzedaży, dźwignąć coś ambitniejszego nie byłoby być albo nie być dla koncernu, szczególnie, że całymi garściami mogła czerpać z Lexa LFA. Nie od dziś wiadomo, że księgowi mają za dużo do powiedzenia przy konstruowaniu samochodów. Patrząc jako pertolhead - źle. Wiemy też, że niestety "odpałowe" konstrukcje bardzo często były finansowymi porażkami albo jednym z gwoździ do trumny firmy czy też managera odpowiedzialnego za projekt. Patrząc na na ilość przebajerzonych niewypałów - też źle. Trafić z modelem, fajnym i supersprzedawalnym... dla fabryki super. Spotykać za każdym rogiem takie samo, nawet super fajne auto... dla kupującego źle. Czyli.. ma być szybko, w sumie drogo ale tak żeby dało się to jakoś ugryźć, żeby się dobrze sprzedawało ale jednak nie w milionach, czyli było jednak trochę elitarne... Patrz ideał japońskiej motoryzacji czyli GTR i o to miała walczyć Supra a będzie z Audi TT, BMW Z4 czy NIssanem 370z o ile go jeszcze produkują (sprawdziłem, produkują i można mieć za 30T$) . Czyli pasuje. Toyota dokonała pauperyzacji Supry i o to jest szum. Nowa Supra może być i fajnym autem, pewnie nawet jest, będzie się pewnie świetnie sprzedawać ale nie jest spadkobiercą legendy, jej kolejnym krokiem w rozwoju Godzilli a wykorzystując jej legendę robi krok wstecz w rozwoju wypadając z ligi super samochodów ale ma wielkie szanse na sukces rynkowy w lidze popularnych samochodów sportowych. Supra stała się zwyczajnie Celicą. Nom, to jest taki segment i są na nim mniej i bardziej udane modele. Dane sprzedaży z rynku US oczywiście aby nie zakłamywać wyników.
 13. chojny

  Hot Hatch Hysteria

  Jest ale na telefonie i nie chce rozwalić tematu
 14. chojny

  Hot Hatch Hysteria

  Każdy kto choć troszę interesuje się motoryzacją wie, że Supra się do rajdów nie nadawała, była za duża, miała zły napęd, miała zły silnik... W rajdach nie jeżdżą hypercary ale zwykłe sedany, potem hatche, czasem własnie coupe jak Celica, a teraz auta klasy B. Luz, nowa już nie.
 15. chojny

  Hot Hatch Hysteria

  Dokładnie, czyli klasa GTRa, NSXa, 911, dokładnie tam gdzie kiedyś Supra należała. Może była najsłabsza i najwolniejsza ale to była ta półka.
 16. chojny

  XVI Subariada Maroko - styczeń 2019

  I kilka zdjęć z FB
 17. chojny

  Hot Hatch Hysteria

  https://www.autotrader.com/Toyota/Supra/1998 Nic tylko było kupować!!!
 18. chojny

  Hot Hatch Hysteria

  Tak i jarają nas te słabe wersje jak Impreza 1,5. I tego oczekiwano po Suprze. Auto sportowe dla ludu to GT86, Celica. Właśnie... gdyby to nazwano Celica to by było super ale Supra ma być Supra że ryje beret, jak NSX, GTR, jak... 911 a nie jak Z4. Wygląda jakby im się projekty pomyliły. Jako nowa Celica byłby to strzał w 10, naprawdę.
 19. chojny

  Hot Hatch Hysteria

  Oczywiście że o nazwę. Gdyby to się nazywało Sakura, Natsukashii czy jakkolwiek inaczej to niech sobie jest. Fajny projekt. Naprawdę. Ale jak przez lata się pompuje hype na nową Supre a wyskakuje Z4 w innej kiecce to no można mieć nie tyle niedosyt co zwykłe rozczarowanie. To jakby samurajskie miecze sprzedawali robione w Rumunii na wzór tatarskiej maczety. O, tu ładnie to opisali. 2020 Toyota Supra isn't the Mk. IV successor we deserve https://www.autoblog.com/2019/01/14/2020-toyota-supra-debate-detroit-auto-show/?ncid=edlinkusauto00000016&fbclid=IwAR2Q3Idi0xqkw2LHazzLnV9dz1j_jymOesx78SfNL8lg2zu5CdU3-H0tLKg&guccounter=1
 20. chojny

  Hot Hatch Hysteria

  Ale jest Japoński z sercem Subaru i jak już ustaliliśmy nie miał poprzednika, protoplasty więc... jest sobą.
 21. chojny

  Hot Hatch Hysteria

  To fakt... może faktycznie ludzie chcą taką papkę i tyle.
 22. chojny

  Hot Hatch Hysteria

  Ale to nie BRZ a Z4. Nie Japończyk a Niemiec.
 23. chojny

  Hot Hatch Hysteria

  No!! I to jest japońskie wnętrze, genialny ideał a to co w... Suprze to jakieś straszne nieporozumienie jest Franzuzi jakoś potrafili legendę zrobić na nowo.... nie wzięli Golfa i nie przerobili trochę blachy... bo tak to wyszło z Suprą.
 24. chojny

  Subaru WRX STI MY15

  Dziwisz się? Jak wsiadłem do starego RA to myślałem że zwariuje ze szczęścia taka przepaść technologiczna a dzisiaj RA właściwie nic nie znaczy.
×