Jump to content

palmall

Użytkownik
 • Content Count

  634
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by palmall

 1. Wrzuć chociaż zdjęcie tego ustrojstwa, bo śmierdzi mi to przekrętem na kilometr.
 2. Ten element fachowo nazywa się kawałek blachy!
 3. Dla mnie najbardziej żenujące jest ze chyba od miesiąca czekam na łącznik stabliizatora którego nie ma żadne ASO w pl a nawet eu. To jakaś kpina żeby nie było tak podstawowych części zapasowych na stanie od ręki. Z każdym dniem tracę resztki sentymentu do tej marki.
 4. Łeeee to ujowe auto w takim razie...
 5. Mistrzu, ale w cyfrowym zmieniasz sobie to w ustawieniach kompa Każdy jest sobie to w stanie zmienić sam, zarówno prędkość, jak i odległości i stopnie
 6. Serio? Dziwne, była wsadzona przy 16"... hmm.... Ale to dobra informacja
 7. Hej Mam sobie dojazdówkę o rozmiarze 135/80/16 opony. Ostatnio zmieniłem felgi z fabrycznych 16 na 17" i pewnie ta dojazdówka nie spełni swojego zadania. Natomiast pytanie moje brzmi - czy da się wcisnąć na tą dojazdówkę jakąś oponę która będzie kompatybilna w razie awarii ogumienia z tym co mam teraz założone czyli 215/45/17 ?
 8. Nie żeby to było jakieś szczególnie uciążliwe, ale szanowna @Dyrekcja może ma informacje czy jest opcja pozbycia się tego ficzera z wersji US?
 9. Panowie i Panie, też macie w swoich wersjach EU ogranicznik prędkości na tempomacie do 145km/h max? Więcej nie idzie ustawić... I spotkał się ktoś gdzieś z jakimś updatem softu do "stacji multimedialnej" ? Lub posiada wiedzę czy jest szansa przeskoczyć na nasze częstotliwości FM?
 10. Ja mam urodziny dzień wcześniej i nie przewiduję być dyspozycyjny w niedzielę W ogóle niedziele to nieszczęśliwy termin, czas dla rodzinki ważniejszy
 11. Nie ma. Też szukałem. Dodatkowo jak odepniesz poduszkę to nie ma pewności że reszta odpali - przynajmniej nikt konkretny nie potwierdził.
 12. Jak wszystko robi za 3L whisky to powiem ci godny zaufania gość Trzeźwieje przynajmniej do roboty? Przegrzeb forum, jest długi jak rzeka wątek o muleniu.
 13. A i tak wszystko zależy od charakterystyki bocznej ścianki, sama różnica w mm niewiele ci zrobi.
 14. Dlatego ktoś wymyślił takie sprytne klucze co pykają i manuale
 15. Żeby mieć 6 bieg nie wiadomo po co Zupełnie kompletnie nieopłacalny nic nie wnoszący zabieg... pewnie oprócz skrzyni dochodzą wszystkie półosie, tylni dyfer i nie wiadomo co jeszcze.
 16. Ze spalaniem da się zejść w jeździe podmiejskiej do 7-8l. Nie jeżdżąc jak emeryt, ale też nie cisnąc. Kurcze mam wrażenie, że mniej to spalanie obciąża kieszeń niż Legac z LPG gdzie oscyluje w granicach 11-12L na kompie.
 17. Dokładnie, rainx jest super, wystarczy 50-60km/h się toczyć i zapominamy o używaniu wycieraczek. Od paru lat stosuję i nie wyobrażam sobie jazdy bez tego.
 18. Organoleptycznie, po prostu zobacz pod silnik.
 19. No, ale ja Wojtek Chuchała nie jestem dlatego też się pietram
 20. Wiesz co... no nie wiem, zrobiłem ze 4 tyś km i nabijam dalej, dobra no, jeździ, fajna jest, prowadzi się spoko ale żeby to był jakiś mały gokart? Ani się nie drze jakoś, dźwięk silnika jakiś taki schowany jest, trochę się pietram chodzić tym po winklach ostrzej, CVT jakoś tak nie do końca mi siedzi chociaż przy normalnej jeździe rewelacja... no nie wiem, na lato założę jakieś gumy bardziej klejące to zobaczymy. 150KM też jakoś nie porywa... ale daje radę. Podobnie jak 165 w legacu. No ale to moje subiektywne odczucia po przesiadce do 10 lat młodszego auta. Legacem wiem że jak napadnę na zakręt to wyciągnę go, Imprezą się zastanawiam co będzie, może kwestia przestawienia się a może się po prostu boję uszkodzić :] Póki co czekam na jakieś śniegi bom ciekawy jak sobie poradzi.
 21. Wszystko można. Oprócz światła z tyłu będą ci potrzebne jeszcze pozycyjne białe z przodu, bo pewnie też nie ma. Dorabiałem ostatnio takie coś w imprezie i łączny koszt przeróbek wyszedł coś koło 800 plnów w zakładzie który się specjalizuje w tego typu przeróbkach - ale śladu nie ma, wiązki schowane, żadnych kabli, rozwiercania itp.
×
×
 • Create New...