Jump to content

Orear

Użytkownik
 • Content Count

  592
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

160 Wspaniały

1 Follower

About Orear

 • Rank
  ..:: Profi ::..
 • Birthday September 17

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Roztocze
 • Auto
  Legacy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Orear

  Belki bagaznika

  Mam co prawda Legacy, ale belki dachowe posiadam i jakiś czas z nimi jeździłem. Pewnie coś tam zwiększają, ale raczej na poziomie mililitrowym... W sensie, mój komputer pokładowy nie pokazywał nic więcej w stosunku do tego co jest bez belek. Niemniej jednak, na pewno było słychać dodatkowy szum podczas jazdy, szczególnie na autostradzie, stąd zdjąłem.
 2. Jeśli mocno chcesz brać prąd spod maski i ciągnąć go do środka auta to wiązka biegnie pod lewym nadkolem. Jak zdejmiesz koło i plastik to zobaczysz plik przewodów idących do wewnątrz przez gumową tuleję/uszczelkę. Myślę, że jak pokombinujesz to wąski przewód jakoś przepchniesz tamtędy, bo generalnie jest dość ciasno.
 3. Orear

  Nawigacja

  Przejrzyj ten wątek, jest tam kilka fajnych inspiracji i modyfikacji, swój sposób na montaż tabletu też tam opisałem i wszystko działa jak do tej pory :
 4. Orear

  Błąd P0030

  Obecnie mam zainstalowaną taką. I obok zdjęcie starej sondy z której spisałem numery.
 5. Orear

  Błąd P0030

  Sprawdzę dzisiaj i Ci napiszę.
 6. Mam 2.0 z 4eat i nie mam VDC. Jedynie ABS.
 7. 3 lata jeżdżę i zastanawiam się po co te dwie wnęki tam! Przez myśl by mi nie przeszło, że roletę mogę tam schować.
 8. Na siłę nic nie rób, obejrzyj, ze 3 razy, weź telefon i sobie krok po kroku rozbierzesz.
 9. A człowiek na rowerze nie jest przypadkiem normalnym uczestnikiem ruchu drogowego i musi w PL poruszać się jak każdy pojazd po prawej stronie? Oczywiście jeśli ścieżkę rowerową mamy tylko z jednej strony jezdni i można na niej jeździć w obie strony rowerem, to dla części kierowców ten rowerzysta rzeczywiście będzie poruszał się po lewej stronie i często jakby pod prąd. Jednak na ścieżce rowerowej też obowiązuje zasada trzymania się prawej strony. Więc dopóki ten rowerzysta nie opuszcza swojej ścieżki rowerowej t.j. nie przekracza ciągłej linii to porusza się zgodnie z przepisami i nie jedzie "
 10. Dodatkowych otworów chyba nigdy się nie wierci. Ja się z tym nie spotkałem, a gdyby chcieli mi robić dziury w podłodze to na pewno bym się nie zgodził.
 11. Nie wiem czy było, ale kumpel wczoraj podrzucił mi Radio Nowy Świat. Radio internetowe ale mają swoją aplikację na urządzenia mobilne. No i jeśli ktoś lubi Szansę na sukces to tutaj usłyszymy Wojciecha Manna. Brak reklam środków na powiększającą się prostatę czy środków na wątrobę pomagających schudnąć. Muzyka bardzo różnorodna, mi podchodzi.
 12. Jeśli nie kombinujesz z wymianą na LED, czy coś to po prostu kup co Ci tam pasuje i spełnia wymagane normy podane w instrukcji. Ja od dawna jestem zwolennikiem żarówek Philips, teraz mam zwykłe ale przymierzam się do wymiany na White Vision Ultra. Po prostu trzeba na to troszkę kaski wydać żeby w nocy było coś widać.
 13. A ja wtrącając się uważam, że prywatne dyskusje, zwłaszcza napędzane jakimś tam gniewem powinny pozostać prywatne. Dla mnie i za pewne wielu użytkowników Forum wspomniany Infra i koziolek (specjalnie nie oznaczam) są na jednym poziomie i obydwu uważam za ludzi bardzo w porządku, nie znam żadnego z tych kolegów osobiście i wolałbym, żeby moje zdanie nie zmieniło się na podstawie jakichś tam prywatnych starć czy kłótni. Bo tak to już jest, że człowiek nawet jak nie chce to sobie automatycznie zdanie wyrabia słysząc różne historie.
 14. Będzie jak wszystko się uda... bo na razie to tylko sprzęt zbieram i wydaję pieniądze.
×
×
 • Create New...