Jump to content

Orear

Użytkownik
 • Content Count

  336
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Orear

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday September 17

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Roztocze
 • Auto
  Legacy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Orear

  Błąd p0441

  Najpierw sprawdź na innym korku, wtedy będziesz wiedział, czy Twój na pewno jest w porządku.
 2. Skoro mówisz, że aż chlupało na zakrętach to może umiejętnie zdjemij całą lewą stronę wykładziny i w ten sposób jakiś czas użytkuj auto. Wiem, że to ani komfortowe, ani zgrabne rozwiązanie, ale przynajmniej łatwiej Ci będzie znaleźć miejsce dostawania się wody, bo teraz zanim coś zauważysz to lwią część przyjmuje wykładzina. Swoją drogą... Muszą Ci strasznie parować szyby jak jest tak mokro wewnątrz zimą. ;o
 3. Też mnie ostatnio zastanawiały te tablice bo widziałem sporo aut z takim dziwnym krótkim numerkiem. Ale co mnie bardziej zastanawia... Wcześniej tyle ich nie było w moim mieście, nagle jakoś wysyp się zrobił i nie są to stare auta. Myślałem w pierwszej chwili, że może się numery pokończyły w urzędzie i teraz takie cuda wydają. Ale chyba jednak się mylę i to jest zwykłe januszowanie zamiast zapłacić jak człowiek za indywidualkę skoro chce się tak wyróżniać na tle innych.
 4. A to nie jest tak, że w sumie niedawno były naklejane? ;o
 5. Orear

  kierownica - zmiana

  Po czym wnosisz, że czegoś brakuje? Czy to ja jestem mało spostrzegawczy..?
 6. Istnieje coś takiego jak łańcuchy tekstylne, ale nie wiem jak to pracuje bo nigdy nie używałem ani jednych, ani drugich.
 7. Uruchom auto i ręką łap za osłony. Znajdziesz winowajcę. Uwaga, po trasie będą gorące. ;p
 8. Do żarówek dostaniesz się po prostu przez ściągnięcie tych przezroczystych osłonek od oświetlenia. Z jednej strony trzeba podważyć czymś płaskim. W bagażniku w kombi idzie zwykła żarówka pozycyjna, w środkowej lampce będzie taka "rurkowa" - nie pamiętam numerów. Odnośnie dźwięku z filmiku, u mnie tak dzwoniło kiedy przerdzewiała jedna osłona za katalizatorem i obluzowała się na mocowaniu.
 9. Takie spawanie to koszt 50 PLN u kogoś kto się tym zajmuje i ma sprzęt. Zderzak sam zdejmiesz przecież. No chyba, że chcesz rozbudować swoje drzewko talentów o nową umiejętność...
 10. To podświetlenie w schowku nie jest na jakiejś tam normalnej żarówce, którą wystarczy wymienić na LEDową i tyle? To jest jedyna, której jeszcze nie wymieniłem, bo do schowka zaglądam raz na miesiąc. Jeśli chodzi o te daszki to już w ogóle poszalałeś... ja po prostu wstawiłem tam mocne LEDy, które świecą w jednym kierunku, obróciłem je do wnętrza kabiny i styka, nic nie trzeba było ciąć, topić, a światła nie brakuje. Niemniej jednak, propsuję za chęci.
 11. Też chciałem robić tam gdzie piszesz, mam zwykłe światła halogenowe, z tym, że napisałem e-mail i nie otrzymałem do dziś odpowiedzi. Mógłbyś dać mi na priv kontakt do nich, z którego Ty korzystałeś? Skoro zrobili robotę dobrze to ja też chcę!
×
×
 • Create New...