Jump to content

Orear

Użytkownik
 • Content Count

  392
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

65 Wspaniały

1 Follower

About Orear

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday September 17

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Roztocze
 • Auto
  Legacy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Orear

  gry komputerowe

  Podziwiam! Najważniejsze, że każdy może grać jak lubi
 2. Orear

  gry komputerowe

  Granie w Dirt na klawiaturze to męka, klawiatura sprawia, że za każdym razem 'kierowca' wciska gaz w podłogę, to samo robi z hamulcem i tak samo skręca kierownicę na maksa kiedy naciskamy klawisz. Jeśli nie chcesz kupić kierownicy to ogarnij sobie pad, taki jak do xbox na przykład ze złączem usb.
 3. No właśnie dlatego też piszę o zabezpieczeniu szyb bocznych. Sam ostatnio wiozłem dość sporo rzeczy w bagażniku i długo mędrkowałem nad tym jak to poukładać żeby okien nie stracić.
 4. A co będziesz tam woził? Pasowałoby chyba jeszcze zabezpieczyć boczne okna przed stłuczeniem? Chyba, że to tak dla zwierzaka co by nosa kierowcy nie wściubiał.
 5. Dobra Panie i Panowie, da się. Reddit przyszedł z pomocą. Nawet w komentarzu jest napisane mniej więcej co trzeba zrobić aby takie fotele do Legacy zaadaptować. TUTAJ
 6. Ale teraz nie można już zmienić odpowiedzi! :\
 7. Mi na grzaniu nie zależy, ale pytanie czy te fotele podejdą do Legacy IV tak jak do Legacy III u Ciebie @DETT?
 8. To Forek świeci nawet jak mu zalejesz na Full? Legwany umieją tylko prosić o jedzenie, dziękować nie potrafią.
 9. Dokleję się do tematu, żeby nie zakładać nowego. Czy da się takie fotele jak wyżej lub inne z imprezy GT wpakować bez przeróbek do Legacy IV?
 10. Dobra, po filmiku z jazdy stwierdzam, że jednak u mnie dźwięk nie jest identyczny, w sensie nie ma go, bo domyślam się, że chodzi o ten 'terkot' jakby ktoś patyk do szprych przyłożył w 0:16.
 11. Ja tam do tego przebiegu nic nie mam. Rzekłbym nawet, że niewielki jak na auto z 2005. ;p
 12. Za ten piniondz to taki mi bardziej leży. Nie wiem czy było. http://wos.pm/legacy-sti/?fbclid=IwAR0_7ozR41hHxnK3ydJiK_7ldBJNvNfmJKjl167cWmcBrWIq1FO2tVYgq7U
 13. Jak trzepie budą to co innego, bo z tych filmików nie wynika jakby się coś działo. U mnie nic nie trzepie budą i wszystko równo chodzi, a dźwięk jest niemal identyczny, choć na ciepło może jednak ciszej chodzi... ale to by trzeba było na żywo porównać.
 14. Orear

  gry komputerowe

  Dirt bardzo spoko, ale na klawiaturze to męka, trzeba pada albo kierownicę i pedały, szczególnie operowanie gazem i hamulcem na klawiaturze jest uciążliwe. No, a z klasyków to TOCA moim zdaniem też trzymała poziom. Na konsolach to chyba Forza teraz jest numerem jeden, ale nie znam się czy to na komputery wyszło.
 15. Temat możesz założyć w dziale Legacy tak myślę i jakoś sprytnie go nazwać, żeby każdy trafił przypadkiem, albo po prostu napisać obszerny post w TYM TEMACIE. Edyta: Aha, u mnie te foty mocno niskiej jakości są, mało widać na nich.
×
×
 • Create New...