Jump to content

Orear

Użytkownik
 • Content Count

  571
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

143 Wspaniały

1 Follower

About Orear

 • Rank
  ..:: Profi ::..
 • Birthday September 17

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Roztocze
 • Auto
  Legacy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Orear

  Audio w subaru

  A ten mikrofon był dołączony do zestawu ze zmieniarką WEFA. Tylko tak jak pisałem wyżej, muszę go przenieść w inne miejsce żeby ocenić naprawdę jego możliwości bo w tym miejscu zdecydowanie zbiera wszystko poza tym co mówię i kiepsko mnie słychać podczas jazdy i rozmowy. ;) A na razie auto stoi w takim miejscu, że nie mam jak się zabrać za rozbieranie kokpitu bo przewody mam pchnięte za radiem.
 2. Z przyśnięciem to się zgadzam, podoba mi się też patent tych karbowanych linii, które hałasują kiedy się na nie najedzie kołem. A kamerka to chyba musiałaby mieć po prostu pchnięty sygnał z manetki czy z przekaźnika o tym, że jest włączony migacz. Innej opcji nie widzę. Swoją drogą... taki asystent sprawdza się tylko na drogach gdzie mamy wyraźnie widoczne linie oddzielające pasy ruchu, czy potrafi odróżnić pobocze od pasa nawet kiedy linii nie ma?
 3. Odnoszę wrażenie, że jeśli ten asystent nie potrafi sam utrzymać auta na pasie to samo mryganie/wibrowanie/piszczenie/świecenie jest bezużyteczne. O ile w pierwszej opcji i w połączeniu z tempomatem mamy coś w rodzaju autopilota do wykorzystania na autostradzie to w drugiej chyba by mnie to tylko rozpraszało podczas wykonywania manewru bez włączonych kierunkowskazów (domyślam się, że sygnalizator daje znać systemowi, że wiemy co robimy).
 4. Orear

  Audio w subaru

  Wygląda na to, że trzeba go w wolnym czasie przeteleportować wyżej i może będzie lepiej zbierał.
 5. Po to właśnie miałeś wiązkę Y, jedna końcówka jest do emulatura, druga do kierownicy. Chyba, że źle rozumiem i nawet bez tej wiązki kierownica działała, a teraz zdechła.
 6. Mój kolega to kupił i nie działa. Urządzenie non stop chciało formatować kartę, nie reagowało na przyciski po czym padło całkiem i się już nie chciało włączyć. Będzie odsyłał z powrotem do Chin po dość długiej próbie uratowania urządzenia za pomocą supportu internetowego. To nie tak, że nie polecam, ale niestety nawet nie było okazji tego przetestować.
 7. Orear

  Audio w subaru

  Zdarzało mi się montować zestawy głośnomówiące. Chyba najlepszym miejscem na mikrofon jest lewy słupek u góry. Albo okolice daszku przeciwsłonecznego. Ten mikrofon zawsze można sobie przełożyć w dowolne miejsce w aucie. Przewód jest dość długi. Z tym, że najpierw jeśli najdzie mnie wena, znajdę jakiś inny mikrofon i sprawdzę, czy będzie lepiej.
 8. Orear

  Audio w subaru

  Tylko, że na przykład u mnie jakość rozmów jest do niczego, a mikrofon dodany do zestawu słabo zbiera. Generalnie rozmawiać przez to mogę jedynie podczas postoju.
 9. To się ręcznie robi na podwórzu! Nie ucz lenistwa. ;p
 10. Dokładnie. Zrozumiałem to kiedy po obejrzeniu filmu Mr Subaru wymieniałem piastę... Odniosłem wtedy wrażenie, że te 4 śruby są zupełnie niepotrzebne.
 11. Ja byłem w nielegalu wiele razy poczytać, a też wyświetla mi się, że nie mam dostępu. Niestety nie można być na stałe zalogowanym w nielegalu, żeby widzieć też odnośniki i ich zawartość.
 12. To może być zbiornik na syf z filtra powietrza. W Legacy tak mam, po lewej stronie "w zderzaku" zbiornik na płyn do spryskiwaczy, po prawej na syf z filtra powietrza. Ma dziurkę na samym dole żeby się wilgoć nie zbierała. Ale ten, który pokazujesz na zdjęciu ewidentnie ma dwa silniczki, więc to musi być płyn do spryskiwaczy.
×
×
 • Create New...