Jump to content

tedimy99

Użytkownik
 • Content Count

  1748
 • Joined

 • Last visited

About tedimy99

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Brzesko
 • Auto
  Legacy Outback 2.5 M\T 2006r , Forester SH my09 2.5XT, STi 04 DCCD

Recent Profile Visitors

1521 profile views
 1. W tym przypadku nie chodzi o nadmierne luzy, ale ich brak. Luzy zaworowe w trakcie eksploatacji zmniejszają się aż do podparcia zaworów a co za tym idzie do wypalenia gniazd. Czego objawem może być wypadanie zapłonu na danym cylindrze , gdzie właśnie podparty jest zawór. Sprawdzić warto.
 2. Trzeba by luknąć luzy zaworowe.
 3. Cały przód można tanio przełożyć z np. Subaru SBD ,obojętnie jaki model Forek, Impreza,Legacy\Outb i jest tam dwu tłok z tarczą 294. Warunek jest jeden ,felgi muszą na niego wejść. Teraz masz zapewne tarcze 260mm.
 4. Z góry to zdjęcie nie daje pewności ,ale wydaje mi się ,że powinna być w dolnej prowadnicy zacisku.
 5. Było chyba dedykowane do Legacy III ,produkowane przez Bilstein. Kolega @Pan Dziedzic jeździł na takim. Ponoć różnica duża.
 6. Rewelacja . Też jestem bardzo zadowolony z mapy ,auto przeciąg.
 7. Całkiem dobra oferta ,zastanowię się .... w sumie dobry interes sprzedać za dychę..... a 3 dychy za wysyłkę.
 8. Ile proponujesz ? Pamiętaj tylko , że okres świąteczny już za nami podobnie jak okres prezentów.
 9. Założyłem OEM radio do STi. Chciałbym wszystko jak najbliżej oryginału. Było takie A teraz jest tak
 10. I mieć doświadczenie z takim lakierowaniem gdzie czasem trzeba
 11. Dziękuję . Lakier dobiorę chyba u tej pani co sprawdzałem i pasował z wzornika. Trzeba tylko lakiernika poszukać takiego ,któremu by się chciało to polakierować tak ,aby na błotniki nie wjeżdżać .
 12. No właśnie. A mam pytanie; matowiąc ten ,który jest obecnie ,czyli zbliżony do oryginału może zostać i stanowić właściwy pod 02C. Czy np. 02C wymaga ciemniejszego podkładu?
 13. U mnie jest podobnie w FXT ale po jeździe autostradą. Po zjeździe i kręceniu się w okół przysłowiowego komina wskazówka wraca. Wtryskiwacze wyrabiają bez dotrysku u mnie. Podjedź do Łukasza na Rzemieślniczą to Ci posprawdza wszystko i Ci się wyjaśni.
 14. Właśnie nie zapytałem, ale mają swoją mieszalnię. W innej mieszalni lakierów , gdzie podjechałem pani podeszła z wzornikami lakieru i przyłożyła do karoserii kartonik z 02C i pasował do całej karoserii tylko nie do klapy . Powiedziała ,że problem może być nie w źle dobranym lakierze a w kolorze podkładu ,ponieważ baza 02C bardzo słabo kryje i potem takie efekty. Komu tu wierzyć? Tak czy siak klapa do poprawy choć samo lakierowanie jest perfekt, tylko ten inny odcień.
×
×
 • Create New...