Jump to content

tedimy99

Użytkownik
 • Content Count

  1662
 • Joined

 • Last visited

About tedimy99

 • Rank
  ..:: Subarofanatoholik ::..
 • Birthday 03/10/1975

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Brzesko
 • Auto
  Legacy Outback 2.5 M\T 2006r , Forester SH my09 2.5XT, STi 04 DCCD

Recent Profile Visitors

1336 profile views
 1. Posprawdzaj dolot ,od turbo do IC. Gumowy wąż.
 2. Przypadkiem nie jest schowany pod nogami pasażera z przodu? Pod dywanem.
 3. Nasz Forek kolejny raz spisał się na medal. Zawiózł nas do Chłapowa obok Władysławowa wraz z rowerami i całą resztą bagaży. Łącznie 1450km.
 4. Pozdrowienia dla Pani w niebieskim blobie ,z którą wymieniliśmy kiwki w Kazimierzy Wielkiej tuż przy rondzie.
 5. Nie mogę nigdzie znaleść papierów od niego. Na naklejce jest jakiś nr . Może po zdjęciu idzie dojść przy pomocy google.
 6. W Subaru te trzy kontrolki palą się zawsze , jak komp wykryje jakiś problem ,przy czym określi go jakimś kodem usterki. Spróbuj zapalić i zgasić 6 razy pod rząd , jak problem był chwilowy powinno pomóc.
 7. Pozdrawiam Panią ,która mnie pozdrawiała kiwką z Forestera lV w Zakliczynie przed rondem . A piszecie ,że Panie nie pozdrawiają.
 8. Proponuję często sprawdzać mocowanie rowerów i samego bagażnika, w ubiegłym roku ledwo ominąłem latające rowery po autostradzie spadające z auta jadącego przede mną. W tym przypadku musiałby się odłamać hak przy samochodzie , bo mocowania rowerów super.
 9. InterPack , a jaki model to sprawdzę i dam znać.
 10. Dzięki. Jest faktycznie bardzo praktyczny i jak się okazuje także wytrzymały. I co ważne, aby dostać się do kufra wystarczy odkręcić blokadę i odchylić uchwyt z rowerami.
 11. Nasz forek dzielnie nas obwiózł nad Słok w Bełchatowie na mistrzostwa Polski w wędkarstwie spławikowym .
 12. Łożysko wiskozy około 150pln , dwa stożkowe na wałku zdawczym około 200pln . Wszystko zależy oczywiście od producenta.
 13. Zostaw tak jak jest fabrycznie 4kg. Łożysko wymień na nowe , podobnie jak i pozostałe w dupce skrzyni. Będzie spokój na długo.
 14. Tak z rowerami , wracaliśmy z Bełchatowa . Świetnie się prezentuje Twój forester ,taki bandzior .
 15. Pozdrowienia dla zielonego forestera SJ , fajnie zrobionego, z którym mijaliśmy się dzisiaj na drodze 768 w okolicy Kazimierzy Wielkiej około 17, @Pan Dziedzic czy to Ty ?
×
×
 • Create New...