Jump to content

trzymek

Użytkownik
 • Content Count

  242
 • Joined

 • Last visited

About trzymek

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków-ek
 • Auto
  był outback deep saphire,
  jest forester MY08 trochę srebrny i BIG Liberator

Recent Profile Visitors

634 profile views
 1. Gďyby ktoś szukał...Właściciel myśli, robić czy nie robić? Dwa dni temu wjechał mu w d... kierowca w wieku takim samym jak auto.... S-Turbo, 150 kkm (naprawdę!), automat, skóra, szyber). Auto znam od 7 lat, właściciela od 20, dlatego puszczam wici. Jakby co, służę grzecznosciowo kontaktem. Auto do obejrzenia w Prusach pod Krakowem.
 2. Niestety nie dotrę. Jeszcze jestem w Niepołomicach, a na pokładzie pasażerowie do porozwożenia po Krakowie. Bawcie sie dobrze. Do następnego razu...
 3. Ja wcześniej niż na 20 nie wyrobię. Będę się informował, czy jeszcze jesteście...
 4. Powiem Ci, z doświadczenia, że w niedzielę w Ogrodzieńcu to tluuuumy są przeogromne. Parkowanie, jak się ma szczęście, tylko na prywatnych posesjach. W Pieskowej Skale, w niedzielę nie jest lepiej. Te, akurat zamki są najmodniejsze. Ale taki np. Smoleń, Olsztyn, Mirów...?
 5. trzymek

  SVX Alcyone

  Ja do 40 kzł. nie doszedłem ale...mam mniejsze auto
 6. Pierwsza nieobecność. Jestem niby już w Krakowie, ale organizm domaga się odnowy biologicznej. Idę spać. Bawcie się dobrze. Do następnego...!
 7. Sobota odpadam Niedziela ew. kolo 20 Taki czas.
 8. @Dj Brabus to już nie uczestniczysz w przejażdżkach po krk? (Decathlon, tera Ikea)?
 9. W sumie, uzbierałem w domu 210 subarowych koni. Trochę mało... A tak na poważnie to organizacja tego zlotu śmierdzi mi na kilometr amatorszczyzną. Byłem na wielu zlotach i domyślam się jak wiele trzeba zgrać elementów żeby wszystko zatrybiło. Tutaj, organizatorzy nie końca jarzą nawet kwestię miejsca zlotu... No cóż, obym się mylił...
 10. Na następny spot wezmę jakieś procenty w szkle i zrobimy w Autobuniu imprezę. Będziesz mógł zaparkować obok
 11. Tam na wjeżdzie trza mieć minimum 300 kucy! Ja odpadam
 12. @Guliwer może Twojego XT Gin Hayate trzeba po prostu porządnie przewietrzyć na świeżym powietrzu? Ścignij go Polsce, to mu fochy przejdą. Siedzi w garażu (widzę, że jeszcze mu H6 dokupiłeś do towarzystwa) i wymyśla co raz, to inne dolegliwości Mój, tradycyjnie, ciągle tyrany (Podlasie, linia Bugu, Roztocze, Magura i kawałek Bieszczadów, a ostatnio Kotlina Kłodzka i Karkonosze). I ani myśli "chorować"
 13. Ja mam członkostwo w obu klubach
×
×
 • Create New...