Jump to content

LosioDriver

Użytkownik
 • Content Count

  1059
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

621 Wspaniały

2 Followers

About LosioDriver

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  Subaru Forester SG 2.0XC

Contact Methods

 • Website URL
  https://forum.subaru.pl/topic/97559-forek-sg-xc-%C5%82osio-w%C3%B3z/

Recent Profile Visitors

1338 profile views
 1. Właśnie chyba będziemy robić na żywca, tragedii nie ma.
 2. Normalnie masa podświetlenia idzie osobnym przewodem, ale jak montowaliśmy z @Kiwi 4ester to nie było już miejsca na pociągnięcie kabla. Dlatego podłączyliśmy do kolumny kierowniczej, ale okazało się, że ta masa nie do końca kontaktuje. Wystarczająco żeby obudzić przekaźnik od klaksonu ale w pewnych momentach niewystarczająco do świecenia. Natomiast teraz będę się zabierał za sprawdzanie jak będzie szło dopięcie się do 2 wolnych przewodów w zwijaku.
 3. Tak samo Nie żałuję N/A ale gdybym się cofnął w czasie to brałbym XT
 4. Przekroczyłem pewną granicę.... będzie coś z tego jeszcze czy już nie za bardzo?
 5. Myślę, że każdy może mieć swoją opinię i nie trzeba się tłumaczyć. Mi się też wiele w życiu nie podoba i nie mam pojęcia dlaczego
 6. O wkręty się nie martwię. To nitonakrętki i na pewno nie zostaną zerwane
 7. Właśnie dla mnie też bomba, bo zazwyczaj jak potrzebuję to coś wrzucić na płasko. Koło też da się jakoś zamontować. A policja... zawsze mogą coś znaleźć Jedynie zastanawia mnie jak zachowa się to mocowanie na dłuższą metę.
 8. Siatka nie jest elementem nośnym. Pod spodem jest stelaż. Wątło to troszkę wygląda mocowanie
 9. Na Facebooku pojawiło się takie coś: Co myślicie?
 10. Mi weszła idealnie we wnękę od koła zapasowego. Podłoga jest płasko.
 11. Nie do końca tak to działa. Masz otwarty obwód, zamykasz go naciskając przycisk. Każdy przycisk zamyka obwód innym oporem. Przykładowo przycisk 1 zamyka obwód jednym opornikiem, przycisk 2 zamyka obwód dwoma opornikami itd... W zależności który opornik nawala to tyle przycisków działa niepoprawnie. Wartości oporników są w książce serwisowej, więc jest to naprawialne. Rzeczywiście u mnie też tak pika przy naciskaniu na radiu, z kierownicy cisza. Ale jest to zdecydowanie dźwięk wydawany przez radio, a nie przez WEFĘ.
 12. Widziałem to ogłoszenie już w kilku miejscach. Ponoć kierowca owego Forestera przed kimś uciekał. Sprawa jest zgłoszona na policję, a tutaj post: https://www.facebook.com/poszukiwani/posts/303512184536333
×
×
 • Create New...