Skocz do zawartości

LosioDriver

Użytkownik
 • Zawartość

  146
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O LosioDriver

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  Subaru Forester II 2.0XC

Contact Methods

 • Website URL
  https://forum.subaru.pl/topic/97559-forek-sg-xc-łosio-wóz/

Ostatnie wizyty

216 wyświetleń profilu
 1. LosioDriver

  Kenwood GX204LE zmieniarka zwariowała, tryb CD niedostępny

  Próbowałeś wyłączyć aku na 30s? W książce serwisowej tego radia jest coś takiego jak reset CD... tylko nie wiem jak to wywołać. Znalazłem też coś na temat blokady funkcji CD przed złodziejem radia.... Może to coś podsunie.
 2. LosioDriver

  Podziękowania dla forumowiczów

  Cała przyjemność po mojej stronie
 3. LosioDriver

  Forester - SZYBKIE PYTANIE

  O ile pamiętam to po wyjęciu kluczyka u mnie wskazanie paliwa zostaje na miejscu.
 4. LosioDriver

  Poziom oleju - która strona bagnetu mówi prawdę?

  No to będę teraz polował na równo, sprawdzę i ewentualnie doleję. Czy za dolanie 100/200ml otwartego 2 letniego małego oleju pójdę do piekła?
 5. LosioDriver

  Poziom oleju - która strona bagnetu mówi prawdę?

  Dlaczego pod koniec okresu wymiany oleju? Ja nie mogę ogarnąć mierzenia oleju w swoim Forku. Praktycznie nigdy nie stoję na równym (taki mam klimat). Albo stoję na pochyłym parkingu, albo połową auta na chodniku. Zasadniczo zawsze jak mierzyłem to miałem MAX albo i więcej, po czym nagle spadło mi do połowy bagnetu i tak się trzyma... co tu się wydarzyło? TTTM, że nagle łyka? Mam 5 tyś. km. przejechane bez dolewki. Wcześniej przejechałem 10 tyś. km. bez dolewki bo było ciągle pełno. 1 litr jest między MAX a MIN?
 6. LosioDriver

  Forester 2006 SG USA

  To z czym?
 7. LosioDriver

  Forester 2006 SG USA

  Miałem tak raz. Na następny dzień wszystko wróciło do normy i już się nie powtórzyło.
 8. LosioDriver

  co zakłóca pracę gps telefonu?

  Na 99% procent wariowanie kompasu. Nie wiem jak jest w jabłuszku, ale gdzieś powinna być kalibracja kompasu. W Google Maps normalnie kalibrację można wywołać klikając na naszą pozycję w podglądzie mapy (bez nawigacji, po prostu mapa). Zobacz czy w pobliżu telefonu nie ma jakiś magnesów/ferromagnetyków. Zakłócenia mogą też powodować sygnały elektromagnetyczne ale to raczej się zdarza w pociągach Edit: To może się przydać: https://www.imore.com/compass-app#calibrate
 9. LosioDriver

  co zakłóca pracę gps telefonu?

  Jakie umiejscowienie telefonu w obu autach, jakie uchwyty? I na czym polega wariowanie czujnika GPS? Najczęściej występują efekty: -pływania (spowodowane słabym sygnałem GPS lub jego zakłóceniami - jeżeli np. telefon jest w miejscu gdzie ma utrudniony "widok" satelity) -obracanie i przeskakiwanie (spowodowane zakłóceniem kompasu - jeżeli np. telefon jest w uchwycie magnetycznym) Natomiast co do EyeSight nie wydaje mi się, żeby mogło to w jakikolwiek sposób zakłócać GPS czy jakiekolwiek inne fale.
 10. LosioDriver

  cham na drodze

  Uważam, że wszyscy byli chamami. Kierowca, ludzie w tramwaju, dziadek z rowerem i matka z dzieckiem. Jeżeli faktycznie dziadek chciał jeden przystanek przejechać, to mógł się przesunąć na ten jeden przystanek, ludzie mogli mu pomóc potrzymać rower i dać usiąść, matce pomóc wejść z dzieckiem, a kierowca nie widzieć problemu.
 11. LosioDriver

  Kabel aux subaru forester xt 2006

  Można użyć jeszcze emulatora zmieniarki. Szybki montaż, masz wyjście na AUX, USB, Bluetooth, mikrofon, odbieranie połączeń z kierownicy, przełączanie piosenek itd.
 12. LosioDriver

  konserwacja podwozia Kraków

  Piaskowanie... warto? Wszystko do tego trzeba rozbierać...
 13. LosioDriver

  Mycie silnika????

  Wątek od jakiegoś czasu nieaktywny, ale poproszę o namiary na solidną myjnię która nic nie zepsuje i umyje silnik w Krakowie. No i nie weźmie za to niewiadomo ile Dodatkowo szukam kogoś od mycia podwozia, bo całe w błocie
 14. LosioDriver

  Forester - SZYBKIE PYTANIE

  Mam 2 lata gwarancji. Robione w pewnym miejscu dlatego raczej zakładam, że problem tkwi jeszcze gdzieś poza pompą. Wąż, płyn, zbiorniczek albo maglownica? Dodam jeszcze, że na maglu z prawej strony mam stwierdzony lekki luz.
×