Jump to content

LosioDriver

Użytkownik
 • Content Count

  372
 • Joined

 • Last visited

About LosioDriver

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  Subaru Forester II 2.0XC

Contact Methods

 • Website URL
  https://forum.subaru.pl/topic/97559-forek-sg-xc-łosio-wóz/

Recent Profile Visitors

468 profile views
 1. Na allegro. BOSMA KSENON D2R 6000K 85V 35W. Za dwupak zapłaciłem 115zł.
 2. Kupiłem Bosme 6000K bo są tańsze, a świecą bardzo dobrze. Na ten moment polecam.
 3. Można w połowie drogi walnąć Colę
 4. Trójmiasto - nie planujecie spota może w następną sobotę (21.09)? Chętnie się wproszę gdyby było Ewentualnie jakiś inny dzień W tą sobotę zmierzam na północ i pobędę chwilę.
 5. Polift pewnie tak, ale pierwsza i trzecia generacja bardzo wątpię.
 6. Da się dostać same znaczki? Odkleja się na gorąco? Jaki koszt za znaczki?
 7. Zamontowałem lotkę do Forka Nie było łatwo, ale udało się Cały montaż opisałem tutaj:
 8. Jak w Forku SG zdemontować plastik znajdujący się za światłem stop na klapie bagażnika? Cała reszta z klapy poszła gładko ale ten element trzyma się twardo.
 9. Może to tylko od prędkości, a nie obrotów? Jakaś uszczelka drzwi? Próbowałeś się wsłuchać czy to nie dobiega przypadkiem gdzieś z szyby bocznej/czołowej?
 10. Może nieszczelność w dolocie? Sprawdzałeś czy nic się nie poluzowało albo nie ma pęknięć?
 11. Pozdrawiam kierownika grafitowego Subaru Outback z dwoma naklejkami medycznymi na klapie który jechał kilka aut przede mną mostem Dębnickim i dalej na Kościuszki. Pomknąłeś buspasem za mostem. Tak z ciekawości, możesz? Pytam serio z ciekawości
 12. Możesz mi wysłać zdjęcie jak to wygląda od środka? Już mam prawie wszystko wymyślone ale jestem ciekaw jak montaż od wewnątrz jest oryginalnie rozwiązany. Lotka jest u lakiernika więc jeszcze chwilę czasu mam na myślenie
 13. Ja w sumie też może... @Ertski - pamiętaj żeby najpierw przywitać się na forum
 14. LosioDriver

  LPG w Subaru

  Zmień gazownika (nie mówię, że jest zły tylko po prostu czasem trzeba nowego spojrzenia na sytuację). Serio, nawet taki co nie ma problemów z większością przypadków czasem polega. Przykład z życia: znajomy miał problemy z mocą i dziwnymi zachowaniami na LPG, objechał kilkanaście serwisów, wymienił połowę instalacji. W sumie z 2 tyś wydane na nic. Finalnie podjechał jeszcze do gazownika u którego ja się serwisuje. Po podpięciu do komputera i zmianie czujników według których dobierał mieszankę auto jeździ idealnie. Koszt 50zł. Czasem jakaś drobnostka powoduje taki efekt. Co do przepustnicy to one tak mają, że trzeba co jakiś czas przeczyścić. Jak bywasz w Krakowie to mogę dać numer.
×
×
 • Create New...