Jump to content

LosioDriver

Użytkownik
 • Content Count

  323
 • Joined

 • Last visited

About LosioDriver

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  Subaru Forester II 2.0XC

Contact Methods

 • Website URL
  https://forum.subaru.pl/topic/97559-forek-sg-xc-łosio-wóz/

Recent Profile Visitors

426 profile views
 1. LosioDriver

  Renowacja GF

  Mogę zapytać mojego speca od blacharki (niedaleko Krakowa) czy podejmuje się również takich rzeczy. Chociaż z tego co wiem to po wielu Subarkach które ostatnio robił nic mu już nie straszne
 2. Było wszystko robione. Nie było żadnych objawów zapowietrzenia. No chyba, że może się tak zapowietrzyć żeby w wyrównawczym nie było widać.
 3. Ooo... a właśnie się umawiałem na ponowne wyważanie, bo powyżej 100-120 drży mi buda. Dobrze wiedzieć, że to może być coś innego niż wyważenie.
 4. LosioDriver

  LPG w Subaru

  Gadałem o dotrysku Pb z moim gazownikiem (bardzo ogarnięty). Stwierdził, że jeżeli jest dobra instalacja i dobra mapa to dotrysk Pb jest zbędny. Na gazie zrobione już całkiem sporo i zero problemów.
 5. To ja dodam coś od siebie, bo z wyjącą pompą i ciężko chodzącą kierownicą walczę już 2 lata. Wymieniałem oring, płyn, 2x płukanka, wymieniłem w końcu pompę, przewody gumowe i NIC. Zawsze po tygodniu wszystko wraca do stanu wyjściowego - czyli pompa wyje, a kierownica ciężko chodzi. Układ jest szczelny - w zbiorniku wyrównawczym nie ma bąbelków. Maglownica szczelna, nic z niej nie kapie, chodzi ładnie, mam luz na prawym drążku (ale to sam drążek). Na ten moment się poddałem. Ozłocę jak ktoś mi jeszcze coś powie (poza wymianą drogich przewodów wysokiego ciśnienia i drogiej maglownicy)
 6. Ja dołączę pod Kopcem, dajcie znać jak już tam będziecie. Pogoda ładna
 7. Masz na myśli 2.5 N/A tak? Regulacja zaworów łatwa, znosi gaz dobrze. Ponoć najlepszy motor do gazu.
 8. Zakończyłem kolejny poziom mycia silnika. Po wstępnym myciu przy okazji serwisu teraz "wykończeniówka" (przynajmniej na tyle na ile ręce sięgają). Przed: Po:
 9. Z innej beczki, zalew Mucharski jest aktualnie prawie bez wody. Fajne miejsce do offroadu
 10. Naprawiłem dzisiaj czujnik otwarcia maski (od alarmu) Stary zardzewiał i wszystko się posypało.
 11. Myślę, że w śniegu da sobie radę nieco lepiej niż zimówka. Zależy oczywiście jaka zimówka. Natomiast ja osobiście nie ufam zimowej homologacji G15 i na zimę zakładam Nokiany.
 12. Nie tylko Subarowe robi Jakość super.
×
×
 • Create New...