Jump to content

LosioDriver

Użytkownik 500
 • Posts

  1106
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  https://forum.subaru.pl/topic/97559-forek-sg-xc-%C5%82osio-w%C3%B3z/

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  Subaru Forester SG 2.0XC

Recent Profile Visitors

1597 profile views

LosioDriver's Achievements

..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

..:: Uzależniony(a) od Subaru ::.. (5/13)

647

Reputation

 1. Zrobiłem to z myślą o tym. Ale już jestem po przeglądzie, pojechałem z ledami. Nikt nie zwrócił nawet uwagi. Wiadomo różnie może być.
 2. Po prostu wysunąłem tam te paski, a żeby dało się je wyjąć to są przymontowane do oprawek żarówek pozycyjnych.
 3. Ale kupiłeś go z wymienionym rozrządem czy nie? Co mówił sprzedający? Na początek to trzeba ustalić, czy doszło tu do jakiegoś mijania się przez niego z prawdą. No bo jeżeli kupiłeś auto w stanie "do wymiany rozrządu", to niestety pechowo... Przebieg 311k świadczy o tym, że Forek mógł być po wymianie rozrządu... lub sprzedający dlatego go sprzedawał bo uznał, że już mu się nie opłaca. Ja się już 5 lat sądzę o Forka, przy czym u mnie wady wyszły na drugi dzień.
 4. Po odpięciu klemy radio sprawdza czy są płyty. Może to brzmieć jak usiłowanie wyciągnięcia płyty, ale jest to normalna procedura niezależna od WEFY
 5. Co może być powodem wzrostu spalania LPG po regulacji luzów zaworowych? Po regulacji była też ustawiana mapa LPG. Wzrost z +/-11 do 14 l/100km.
 6. Zamienniki to stosunkowo nowość. Mam pęknięty więc nie do ratowania...
 7. Lewa patrząc od kierowcy, prawa stojąc przed autem. Widziałem ogłoszenie z Forkiem na części, gdzie była prawa na sprzedaż, ale nie wiem czy ona jest samopoziomująca. No i dalej 2 klosze wychodzą taniej, i będą oba nowe.
 8. Można i tak to będzie duże naokoło
 9. Pęknięcie na lampie przedłużyło mi się o kolejne 1.5cm. Dlatego pytanie - czy ktoś kupował klosze z AliExpress? Macie jakieś opinie co o jakości? Jak nie te z AliExpress to co jeszcze się opłaca? Link poglądowy: https://www.aliexpress.com/item/1005002097093142.html
 10. Zapamiętam sobie Mebli do wożenia nie będzie, ale sporo "drobizny". Pewnie będziemy wozić sobie pomału.
 11. Mam kuszenie, ale też przeprowadzkę i pewnie po niej pracę do nadrobienia...
 12. Na jaką pompę? Ja robiłem ostatnio, ale nie jestem przekonany gdzie (przy okazji innych rzeczy maglownica przez mechanika była oddana do regeneracji). Z tego co mi się wydaje mogła być to firma RG.
 13. Współczuję... ale lepsze wgniotki od gradu niż drzewo na aucie. Drzew się potwornie obawiam zawsze...
×
×
 • Create New...