Jump to content

LosioDriver

Użytkownik 500
 • Posts

  1106
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by LosioDriver

 1. Zrobiłem to z myślą o tym. Ale już jestem po przeglądzie, pojechałem z ledami. Nikt nie zwrócił nawet uwagi. Wiadomo różnie może być.
 2. Po prostu wysunąłem tam te paski, a żeby dało się je wyjąć to są przymontowane do oprawek żarówek pozycyjnych.
 3. Ale kupiłeś go z wymienionym rozrządem czy nie? Co mówił sprzedający? Na początek to trzeba ustalić, czy doszło tu do jakiegoś mijania się przez niego z prawdą. No bo jeżeli kupiłeś auto w stanie "do wymiany rozrządu", to niestety pechowo... Przebieg 311k świadczy o tym, że Forek mógł być po wymianie rozrządu... lub sprzedający dlatego go sprzedawał bo uznał, że już mu się nie opłaca. Ja się już 5 lat sądzę o Forka, przy czym u mnie wady wyszły na drugi dzień.
 4. Po odpięciu klemy radio sprawdza czy są płyty. Może to brzmieć jak usiłowanie wyciągnięcia płyty, ale jest to normalna procedura niezależna od WEFY
 5. Co może być powodem wzrostu spalania LPG po regulacji luzów zaworowych? Po regulacji była też ustawiana mapa LPG. Wzrost z +/-11 do 14 l/100km.
 6. Zamienniki to stosunkowo nowość. Mam pęknięty więc nie do ratowania...
 7. Lewa patrząc od kierowcy, prawa stojąc przed autem. Widziałem ogłoszenie z Forkiem na części, gdzie była prawa na sprzedaż, ale nie wiem czy ona jest samopoziomująca. No i dalej 2 klosze wychodzą taniej, i będą oba nowe.
 8. Można i tak to będzie duże naokoło
 9. Pęknięcie na lampie przedłużyło mi się o kolejne 1.5cm. Dlatego pytanie - czy ktoś kupował klosze z AliExpress? Macie jakieś opinie co o jakości? Jak nie te z AliExpress to co jeszcze się opłaca? Link poglądowy: https://www.aliexpress.com/item/1005002097093142.html
 10. Zapamiętam sobie Mebli do wożenia nie będzie, ale sporo "drobizny". Pewnie będziemy wozić sobie pomału.
 11. Mam kuszenie, ale też przeprowadzkę i pewnie po niej pracę do nadrobienia...
 12. Na jaką pompę? Ja robiłem ostatnio, ale nie jestem przekonany gdzie (przy okazji innych rzeczy maglownica przez mechanika była oddana do regeneracji). Z tego co mi się wydaje mogła być to firma RG.
 13. Współczuję... ale lepsze wgniotki od gradu niż drzewo na aucie. Drzew się potwornie obawiam zawsze...
 14. U mnie nie był duży. Za to przy aucie leżało kilka większych kawałków gałęzi, ale nie znalazłem na aucie uszkodzeń.
 15. Wiele jest do zrobienia w kwestii bezpieczeństwa, pijani kierowcy to jednak margines nie główny problem. Ale za to jaki medialny. 9% to nie margines. Margines to 1%. 265 osób to jest spora grupa. Jeszcze trzeba pamiętać, że to nie jest 9% vs 91% tylko 30% + 15% + 8% + ... (procenty wymyślone, bo nie znalazłem odpowiednich statystyk) Wtedy nagle może się okazać, że ten marginalny problem jest na podium.
 16. Co masz modyfikowane?
 17. Pozdro dla kierownika (i pasażerki) niebieskiej Imprezy z A4. Troszkę Fordzik nie ogarnął żółtych linii przy zwężeniu [emoji15]
 18. Pistonslap powinien ucichnąć po rozgrzaniu
 19. Właśnie brzmi jak zawory
 20. Czym jest spowodowane, że zawory (chyba, że coś innego) w jednych EJ20F stukają, a innych nie? Moje niestety stukają i myślałem, że po regulacji będzie ciszej natomiast jest odwrotnie. Nie przeszkadzałoby mi to gdyby nie fakt, że wiem jak cicho może być
 21. Jeszcze kilka się znajdzie
 22. Wiem jak, ale nie zawsze są części
 23. Zobaczcie co u mojego Pogłaskajcie Takie życie
×
×
 • Create New...