Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

To musi być cały kontekst :OO: jak jeszcze będę miał filmik od osoby ( @Tomek_1301 - chyba Ty maczałeś w tym też palce) która nagrywała jak odjeżdżam to wtedy coś z tym zrobię :biglol:
 
 
To co mam zza kulis jest świetne

Wysłane z mojego M2010J19SY przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Tomek_1301 napisał:

Pewnie jesteście ciekawi co było dalej? :P

Jeśli będzie 10k polubień (zakładajcie konta i klikajcie) to wrzucę co było dalej :OO: a i o subskrypcji na wątku Subarynki nie zapomnijcie :biglol:

Dobre dobre :thumbup: 

Przez Was to będę musiał teraz za każdym razem auto obejść dookoła :biglol:

 

 

 

 

@aplam13 dzięki za eskorte :D

 

 

Edytowane przez Kiwi 4ester
  • Super! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko gdzie nakleić tą wlepkę? Zastanawiam się albo z lewej strony nad napisem subaru na klapie albo z prawej na impreza tylko No nie wiem gdzie to będzie ładniej wyglądać ;p 

Ps. (Hodurek co miał sznurek :D, tylko konto zmieniłem i z tego będę już normalnie pisać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Kamil134 napisał:

Panowie mam pytanko gdzie nakleić tą wlepkę? Zastanawiam się albo z lewej strony nad napisem subaru na klapie albo z prawej na impreza tylko No nie wiem gdzie to będzie ładniej wyglądać ;p 

Ps. (Hodurek co miał sznurek :D, tylko konto zmieniłem i z tego będę już normalnie pisać ;)

Przyklej tam, gdzie Ci najwygodniej... :ph34r::biglol: u siebie będę kleił na tylnej szybie z prawej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć Wam :)

Jako "samozwańczy" kierownik muszę się przyznać, że zrobiłem mały fakap, o którym zorientowałem się dwa dni temu. Dopiero teraz spróbowałem naklejkę grupową wkomponować do Subarynki i okazało się, że chyba jednak coś poszło nie tak :facepalm:

IMG_20220624_145803.thumb.jpg.7333c4dad07ccb78c8844e40762b767d.jpg

 

Mogłem sprawdzić od razu, no ale wyszło jak wyszło. Zanim jednak zostanie ogłoszona "akcja serwisowa" na naklejki :D chciałbym abyście się wypowiedzieli co można zrobić z tym fantem? Może jakieś dodatkowe tło? Sam już o tym myślałem, żeby może było takie tło jak niżej...

1280px-War_flag_of_the_Imperial_Japanese_Army_svg.thumb.png.629467bc53cbb790f94642a816125153.png

 

... ale doczytałem i takiej flagi używały japońskie wojska kolaborujące z wojskami hitlerowskimi, więc tak jakby... No.... Nie bardzo :upside-down-face_1f643-small: Zatem Grupo. Mam nadzieję, że dałoby radę coś wymyślić. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje, albo zna kogoś kto zajmuje się tego typu rzeczami? Może gdyby się okazało, że napis jest za mały do tego typu naklejki to wystarczy samo logo?
Radek jeszcze nie kleiłem myślałem właśnie też dzisiaj popróbować ale byłem święcie przekonany że to jest na folii transferowej, @eurojanek pomocy

Wysłane z mojego M2010J19SY przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na szybko w żołnierskich słowach żeby za dużo nie filozofować tu, bo nie lubię :P

Jeśli natworzyłeś coś i myślisz że masz logo, to daj wszystkiemu co ma kolor/gradient itp kolor czarny, potem zmniejsz do wielkości znaczka pocztowego na ekranie. Jeśli wtedy wygląda jak kupa, to prawdopodobnie zrobiłeś ilustrację, nie logo. To powiedziawszy bardzo ładny smok i tak dalej, ale może działać tylko jako ilustracja czyli wystarczająco duży i na białym tle. Chyba że uprościsz odpowiednio, ale tu na prawdę amator polegnie ja bym dał komuś kto wie co robi, oby tylko nie mnie bo na niedoczas permanentny cierpię :]

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pękło mi coś w szyberdachu podczas zamykania było chrup a potem, buuu... Prawdopodobnie teflonowe elementy w ślizgu, ledwo zamknąłem (odkręcając tą mniejszą szybę) - krzywo szyba stała, jedna strona się teraz nie podnosi w ogóle.

 

Znacie może warsztat, który miałby coś do powiedzenia w temacie? Lub jakieś części, zestawy naprawcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, conradek napisał:

Pękło mi coś w szyberdachu podczas zamykania było chrup a potem, buuu... Prawdopodobnie teflonowe elementy w ślizgu, ledwo zamknąłem (odkręcając tą mniejszą szybę) - krzywo szyba stała, jedna strona się teraz nie podnosi w ogóle.

 

Znacie może warsztat, który miałby coś do powiedzenia w temacie? Lub jakieś części, zestawy naprawcze?

Zestaw naprawczy to jedyne co mi przychodzi to druk 3d, ale z teflonu jeszcze się nie drukuje. Może @halvaekiu mógłby zaradzić?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha @Kiwi 4ester czujny, dzięki za podpowiedź

 

Zgaduję, że teflon po przeglądnięciu wątków tutaj i na necie. Coś białego ułamane i blokowało szynę bo tam ugrzęzło. A reszta w rynience wyglądała jakby brakowało kawałka rolki, nie wiem co się porobiło, składałem na szybko przed zakupami :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Może @halvaekiu mógłby zaradzić?

Jeżeli da się ten element kupić w jakimś sklepie czy ASO, to zawsze lepiej iść w tym kierunku. Druk 3D ma swoje wady, przede wszystkim w postaci czasu jaki trzeba poświęcić na wymodelowanie elementu oraz poprawki. Rzadko będzie to tańsze od gotowego elementu, który najczęściej będzie i tak mieć lepszą trwałość niż wydrukowany zamiennik.

Może też prościej i taniej byłoby wygrzebać ten element z jakiegoś smutnego auta, które jest już dawcą części?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, halvaekiu napisał:

Jeżeli da się ten element kupić w jakimś sklepie czy ASO, to zawsze lepiej iść w tym kierunku. Druk 3D ma swoje wady, przede wszystkim w postaci czasu jaki trzeba poświęcić na wymodelowanie elementu oraz poprawki. Rzadko będzie to tańsze od gotowego elementu, który najczęściej będzie i tak mieć lepszą trwałość niż wydrukowany zamiennik.

Może też prościej i taniej byłoby wygrzebać ten element z jakiegoś smutnego auta, które jest już dawcą części?

Chyba najprędzej z innego auta, bo w ASO nie ma.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...