Jump to content

Giechu

Użytkownik
 • Posts

  2064
 • Joined

 • Days Won

  6

Giechu last won the day on August 30 2016

Giechu had the most liked content!

About Giechu

 • Birthday 02/09/1987

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

2581 profile views

Giechu's Achievements

..:: Jego Forumowatość ::..

..:: Jego Forumowatość ::.. (7/13)

453

Reputation

 1. Naturalnie. Nie sugerowałem tego.
 2. I tak się zwykle robi korek po drugiej stronie, bo ludzie są strasznie ciekawscy i musza zwolnić do 20, żeby sobie popatrzeć
 3. Giechu

  E-Boxer

  to raczej kwestia opon.
 4. Giechu

  E-Boxer

  To musiala być jakaś pisowska matematyka
 5. Giechu

  Filmy

  Polecam fragment od 10:08. Nie wiedziałem, że w USA nie ma regulacji świateł, ale twierdzenie, że regulacja służy za światła przeciwmgielne jest całkiem zabawne. (choć faktycznie czasem to działało)
 6. Czasami wlasnie dachu nie ma. Wtedy czapka z daszkiem sie bardzo przydaje. A to, że to wiesniackie... cóż;)
 7. Chyba, że będzie ladował akurat tym prądem importowanym ze Szwecji
 8. Tez tak myślałem, ale przypatrz się dokładnie.
 9. To ja bez kozery powiem co 1 metr i 4000 pachołków
 10. Nie więcej niz 4 km https://www.arslege.pl/przejazdy-awaryjne-na-jezdnie-przeciwnego-kierunku-ruchu/k358/a37525/
 11. Właśnie o tym pisze, że potrzebne byłyby do tego służby autostradowe. W Polsce takich nie ma, więc nie ma komu kierować ruchem w nietypowych sytuacjach Godzinę może nie, ale jeśli ma to potrwać 3 godziny to czemu nie? Nie wiem ile takie przygotowania potrwają, ale jeśli masz tak specjalistyczną wiedzę to chętnie się dowiem.
 12. I o te mi chodziło. Nie oczekiwałbym puszczenia ruchu, zwłaszcza ciężarówek, trawnikiem
 13. Bariery bez problemu można zdemontować. Można również na przeciwnym pasie wyznaczyc przjazd awaryjny, bez znacznego zmniejszenia przepustowości, dla ruchu z kierunku przeciwnego prowadząc go pasem awaryjnym. Tak jest w tej chwili np. na A4. Nie powoduje to wielokilometrowych korkow. Jednak, aby sprawnie utworzyć taki przejazd potrzeba służb autostradowych, które błyskawicznie zjawią się na miejscu i szybko porozstawiają pachołki i zdemontują bariery. Faktycznie wielogodzinne postoje na autostradach są problematyczne. Jeszcze taka uwaga do kilku osób. Rombu zaproponował rozwiązanie problemu, wyraźnie zaznaczając, że nie popiera jazdy pod prąd korytarzem ratunkowym. Okazało sie, że jest demagogiem, że popiera cwaniactwo i ogólnie dostał odpowiedź w stylu "czy ma jakiś problem". Tutaj staramy sie dyskutowac merytorycznie i kulturalnie czytać wypowiedzi ze zrozumieniem. Widzę, że to właśnie kilku nowych użytkowników przyniosło skądś styl pyskówki. Panowie, to nie jest forum onetu wyborczej czy tvpis. Starajmy się trzymać fason. Tym bardziej wątku dotyczącym nomen-omen chamstwa. Dodatkowo teksty w stylu: w Polsce to... Polacy to...a "za granico" to paanie kolorowo- sory, gadanie zakompleksionego janusza przy flaszcze.
×
×
 • Create New...