Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

No dzięki Panowie :P a jakiś warsztat, który szyberdachy lub panoramy ogarnia? Okolice Krakowa dobrze, bo do Warszawy do Brzyszcz trochę długa wycieczka.

Mam nadzieję, że od góry się naprawi...

Trochę nie możliwe żeby z powodu małego plastiku cały szyber targać na wymianę :o:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, conradek napisał:

No dzięki Panowie :P a jakiś warsztat, który szyberdachy lub panoramy ogarnia? Okolice Krakowa dobrze, bo do Warszawy do Brzyszcz trochę długa wycieczka.

Mam nadzieję, że od góry się naprawi...

Trochę nie możliwe żeby z powodu małego plastiku cały szyber targać na wymianę :o:D

Myślę, że jakbyś dorwał części z drugiego (choć najczęściej szyberdachy są w całości sprzedawane) to sam mógłbyś sobie poradzić :) Ztcp to od strony kokpitu trzeba odkręcić 8 śrubek (po dwie na każdym rogu szyby) i dalej to już jakoś idzie :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Wychodzi na to że w najbliższą niedzielę wypada spot pod Makro Bronowice o godzinie 18:00 więc zapraszam wszystkich.
W końcu uda mi się dotrzeć.


 

@Robster @Tutek @thomson0073 @Waldek Woźny @> raven @Michał Krupa @KubaXT  @Sławo  @Kamyl @adish24 @jkarp @spiderq @_Peter_ @LosioDriver @MasteROOT @palmall @przemekka @R4RE @Sebastian32 @tarus @Tokio34 @trzymek @andrzej0811 @blejzu @coocer @Dj Brabus @Dr Zybertowicz @ech @elmot @Elpi @Ericsson @Kiwi 4ester @aplam13  @Yato004 @Justi @subariola @SaRiM87 @Besti @Gaijin@1uq @mawrot @Gabin

  • Super! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tokio34 napisał:

Witajcie.
Wychodzi na to że w najbliższą niedzielę wypada spot pod Makro Bronowice o godzinie 18:00 więc zapraszam wszystkich.
W końcu uda mi się dotrzeć.


 

@Robster @Tutek @thomson0073 @Waldek Woźny @> raven @Michał Krupa @KubaXT  @Sławo  @Kamyl @adish24 @jkarp @spiderq @_Peter_ @LosioDriver @MasteROOT @palmall @przemekka @R4RE @Sebastian32 @tarus @Tokio34 @trzymek @andrzej0811 @blejzu @coocer @Dj Brabus @Dr Zybertowicz @ech @elmot @Elpi @Ericsson @Kiwi 4ester @aplam13  @Yato004 @Justi @subariola @SaRiM87 @Besti @Gaijin@1uq @mawrot @Gabin

Dzięki za wpis :thumbup: miałem się tym dzisiaj już zająć. Mnie niestety nie będzie, jak również za miesiąc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składam formalny wniosek o dopisanie @Erreku do listy spotowej.
Przy dobrych wiatrach w najbliższą niedzielę Legacy będzie większością. 
Ja pewnie forkiem będę jak tylko będę miał jak przyjechać, legacy u lakiernika na poprawki

Wysłane z mojego M2010J19SY przy użyciu Tapatalka

  • Trzymaj się 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Yato004 napisał:

Składam formalny wniosek o dopisanie @Erreku do listy spotowej.
Przy dobrych wiatrach w najbliższą niedzielę Legacy będzie większością. :D

Bądź tak dobry, skopiuj ostatnią listę i doklej Erreku :) u mnie na telefonie coś nie bardzo chce mi to działać :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2022 o 10:28, coocer napisał:

Wiecie może czy w nowym miejscu A&G można w weekend zostawić auto czy jest pozamykane? 

Miałem pisać, że po doganiu ze stróżem można, bo tak części zostawiałem... ale to do lokalizacji na Klimeckiego by było ;)

 

Ale dzięki za info, że się przenieśli :Pnigdzie nie ma wiadomości o tym ;)

 

To co tam teraz będzie? Bloki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, conradek napisał:

Miałem pisać, że po doganiu ze stróżem można, bo tak części zostawiałem... ale to do lokalizacji na Klimeckiego by było ;)

 

Ale dzięki za info, że się przenieśli :Pnigdzie nie ma wiadomości o tym ;)

 

To co tam teraz będzie? Bloki?

Mnie się nawet udało kluczyki ochronie zostawić 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...