Jump to content

Elpi

Nowy
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

About Elpi

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  XV MY18

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W instrukcji obsługi XV 18 w zakresach przeglądów jest zaznaczona wymiana przy 60 tys lub 45 tys,jeśli ciągało przyczepę.Chyba że jak zwykle instrukcja sobie ,a serwisy sobie ,podobnie jak przy ilości oleju itp.
 2. My także dziękujemy za spotkanie i miłe pogaduchy ,do następnego
 3. Byłbym bardzo chętny 2os jak coś będzie się klarować to proszę o info,bo od dawna chodzi za nami Zona
 4. Bridgestone Dueler HP Sport to jest pierwszy montaż w MY18 2.0
 5. Ale to chyba nie powinny być sugestie,bo albo układ ma pojemność 4.4l czy 4.8 itp a nie ile nam się wleje lub klient zasugeruje .
 6. Ale to dokładnie ten sam silnik co XV? I skąd taka tajemnica z tą ilością normalny kosmos zawsze było jasne ile czego a tu normalnie Top Secret
 7. Rozumiem że jutro wizyta w serwisie i odsysamy różnicę ?
 8. Jaka powinna być ilość oleju w silniku 2.0 XV MY18.Instrukcja podaje 4.4l,serwis wlał 5.2l i twierdzi że tak ma być.Na bagnecie poziom jest ponad max,czyli ponad górną kropkę,chyba że jest inny max poziom ?.Proszę o wyjaśnienie bo już naprawdę nie wiem czy mam przelane o 0,8l ? czy też jest ok i instrukcja jak to określił serwis "podaje ogólną ilość a do poszczególnych aut są inne specyfikacje ????"
 9. Ma ktoś doświadczenie z Continental ContiCross LX2 lub Yokohama Geolander G015? Zastanawiam się do XV na fabryczny rozmiar 225/55/18. Całoroczność Yokohamy nie ma znaczenia na zimę mam Nokiany,jak sprawdzą sie w lekkim terenie ? Continentale dawali na pierwszy montaż do Dustera.
 10. Elpi

  Nowy XV II-generacji

  No nie wiem u mnie w korku ES po kilku minutach ,nie wiem ilu wyświetlił komunikat o wyłączeniu,sam zaciągnął ręczny i tyle.Żadnego toczenia się.
 11. Dzięki za spotkanie do następnego Rychłego
 12. Dzięki za spotkanie i do następnego ...
×
×
 • Create New...