Jump to content

Elpi

Nowy
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

About Elpi

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  XV MY18

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W Krakowie nie lepiej też jakieś 1400 No cóż dawna stolica
 2. Fajne ale w Europie niestety kompletnie nielegalne .Tam są inne uwarunkowania prawne ,jak i w Australii i sporo fajnych i pożytecznych akcesoriów nie można u nas używać.
 3. Akcja serwisowa odhaczona jakaś godzinka,cewki i błędy sprawdzone,oprogramowanie wgrane.Na stronie jednak nadal wiszę ,że akcja nie zrobiona ?Chyba że to zdejmuje centrala po jakimś raporcie.
 4. XV MY18 wesja Exclusive wyjeżdżała z salonu na takich
 5. Elpi

  Nowy XV e-boxer 2019

  Takie ad personam to trochę słabo, może śmiesznie ale po co?
 6. W Krakowie było to samo,5.2 l przelane i komentarz że oni wiedzą co robią,a instrukcja mówi ogólnie
 7. Elpi

  Nowy XV II-generacji

  Widzę że ogólnie za dużo MISJI w waszych wypowiedziach,zachwyt żle,krytyka żle.To tylko auto ,można zmienic,pogodzić się z wadami itp.Ale wywalanie kogoś bo nam nie pasują jego opinie to słabe jest i kropka.
 8. Jeśli chodzi o Nokiany WR4 Suv to po zeszłym roku i zimie w bieszczadach mogę polecić z czystym sumieniem.W kilka dni napadało jakieś horendalne ilosci śniegu+lód pod spodem,ludziska jakieś łańcuchy powyciągali,a ja nicnormanie lajcik aż sam się zdziwiłem.
 9. To czemu nie pozostaniesz przy Jimnym.Tak z ciekawości pytam bo sam rozważam te auto jako drugie bo dla 2 osób powinno wystarczyć .
 10. Dzięki za spotkanie i miłe pogaduchy Do następnego.
 11. Elpi

  XV Lift

  Sam myślałem nad liftem,ale reszta to moim zdaniem przesada oznacza że kupiłeś złe auto do swoich celów.Za kupę kasy nie osiągniesz efektu który ma przeciętna terenówka bez tego wszystkiego.
 12. Elpi

  Kontrolki proszę o pomoc

  Próbowałeś odpiąć kleme akumulatora?Czasem przy prostych błędach pomaga.
 13. Nie bardzo jest z czego kpić bo ten system niestety słabo działa,nawigacja z fantastycznym akcentem,brak możliwości opisania ulubionych punktów ogólnie jej prowadzenie takie "odkrywcze".Czasami fajne miejscówki można odkryć ale jeśli ktoś chce dojechać z punktu A do B to różnie może być.Dobrze że aktualizacja pozwoliła w końcu wyłączyć radio,także frustracja frustracją ale trochę racji ma
 14. Elpi

  Spalanie XV II

  No nie wiem macie jakieś popsute Auta .
×
×
 • Create New...