Jump to content

Elpi

Nowy
 • Posts

  88
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  XV MY18

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Elpi's Achievements

..:: Swojak ::..

..:: Swojak ::.. (2/13)

24

Reputation

 1. Ale co ten film pokazuje,że XV jeżdzi po szutrowej drodze,podjedzie na jakąś górkę? Tyle mogę potwierdzić po 2 latach użytkowania.Lift i opony drastycznie pogarszają właściwości jezdne na asfalcie,kosztują sporo a nie zmienią XV w terenówkę. Sam dałem się zwieść tzw.reklamie i cudnym filmikom,a realnie zostało rozczarowanie.
 2. 16.03 może być jak coś się rozwinie to daj znać
 3. Jezioro Orawskie, a w zasadzie dojazd
 4. W Krakowie nie lepiej też jakieś 1400 No cóż dawna stolica
 5. Fajne ale w Europie niestety kompletnie nielegalne .Tam są inne uwarunkowania prawne ,jak i w Australii i sporo fajnych i pożytecznych akcesoriów nie można u nas używać.
 6. Akcja serwisowa odhaczona jakaś godzinka,cewki i błędy sprawdzone,oprogramowanie wgrane.Na stronie jednak nadal wiszę ,że akcja nie zrobiona ?Chyba że to zdejmuje centrala po jakimś raporcie.
 7. XV MY18 wesja Exclusive wyjeżdżała z salonu na takich
 8. Elpi

  Nowy XV e-boxer 2019

  Takie ad personam to trochę słabo, może śmiesznie ale po co?
 9. W Krakowie było to samo,5.2 l przelane i komentarz że oni wiedzą co robią,a instrukcja mówi ogólnie
 10. Widzę że ogólnie za dużo MISJI w waszych wypowiedziach,zachwyt żle,krytyka żle.To tylko auto ,można zmienic,pogodzić się z wadami itp.Ale wywalanie kogoś bo nam nie pasują jego opinie to słabe jest i kropka.
 11. Jeśli chodzi o Nokiany WR4 Suv to po zeszłym roku i zimie w bieszczadach mogę polecić z czystym sumieniem.W kilka dni napadało jakieś horendalne ilosci śniegu+lód pod spodem,ludziska jakieś łańcuchy powyciągali,a ja nicnormanie lajcik aż sam się zdziwiłem.
 12. To czemu nie pozostaniesz przy Jimnym.Tak z ciekawości pytam bo sam rozważam te auto jako drugie bo dla 2 osób powinno wystarczyć .
 13. Dzięki za spotkanie i miłe pogaduchy Do następnego.
 14. Elpi

  XV Lift

  Sam myślałem nad liftem,ale reszta to moim zdaniem przesada oznacza że kupiłeś złe auto do swoich celów.Za kupę kasy nie osiągniesz efektu który ma przeciętna terenówka bez tego wszystkiego.
×
×
 • Create New...