Jump to content

Tokio34

Użytkownik
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

About Tokio34

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  Subaru Impreza GD 2001 125Km

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dodatkowe oświetlenie nie jest dozwolone co do spoilera jeśli np dany model wychodził z światłem stopu zamontowanym w spoilerze to możesz taki spoiler zamontować jeśli nie wychodził i zamontujesz to z godnie z prawem piesek może Ci zabrać dowód.
 2. Za późno przeczytałem wątek bo bym wpadł.
 3. Dzięki za pomoc koledzy jednak docelowo wsadzę na zimę 205/65/15
 4. Obok mnie też miałeś szansę stanąć nie raz
 5. Witam, z racji tego że nie znalazłem wątku dotyczącego wielkości kół do imprezy zakładam nowy. Jak myślicie czy do buga wejdą 205/70 r15 wcześniej te koła siedziały w leśniku pytam ponieważ mam możliwość zakupu opon razem z felgami. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie. Ps. jeżeli był podobny wątek a nie dokopałem się do niego proszę o skasowanie tematu a link do wątku proszę podesłać na pw.
 6. Nie wiem jak to jest wiem jak to jest w moim bugu rok 2002 i całe 2 purchle i nic więcej dodam że parkuję pod chmurką poprzedni właściciele też tak robili.
 7. Osobiście posiadam imprezkę 2.0 szalone 125 qunia do tego narkoman i wychodzę z założenia że jak już ma się napić PB na starcie lub jak się skończy LPG to niech to będzie 98.
 8. Tak jak kolega napisał śruba młoteczkowa powinna dać radę. Jeśli można wiedzieć z czystej ciekawości ile dałeś za spoiler ?:D
 9. Było zacnie jak zawsze dziękuję i do następnego!
 10. Dlatego Ja nie myłem świni
 11. Tokio34

  wloty powietrza na IC

  https://maxtondesign.eu/product-pol-1432-Wloty-Powietrza-Maski-Subaru-Impreza-MK2-01-02.html?fbclid=IwAR1BH6EbF8T0Kg10xxvnLVXStj2gTsLl6npm6udar5dAv6DmBm--ITIgrsc Ktoś zamawiał? Laminat lubi pękać
 12. Rule no3 - Piździ parking podziemny nie piździ parking górny.
 13. Pojawię się ale 22 to trochę późno może 20 pod Plaza a później na kopiec.
 14. Ja niestety nie dotrę dzisiaj na spocik robota wypadła i niestety muszę jechać w delegacje.
 15. Nie rozumiem problemu ciągniesz rurę od 2 kata Fi 50mm kupujesz tłumik końcowy z tą samą wielkością jak kupisz z większą to są dostępne przejściówki i po problemie. Możesz jeszcze poszukać w katalogu Polmostrów wydechu powinni mieć.
×
×
 • Create New...