Jump to content

Tokio34

Użytkownik
 • Content Count

  194
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

131 Wspaniały

About Tokio34

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  Subaru Impreza GD 2001 125Km

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z ciekawości zapytam masz jakieś ogłosznie bo jestem ciekaw na ile go cenisz
 2. Tokio34

  ile wam pali ?

  Pochwalę się zszedłem Bugiem NA 125qunia 2.0 LPG 12,5L cykl mieszany zazwyczaj nie schodzę z 14:D
 3. Legaś za duży? przecież sedan tak wiem trudno dostępny jest podobny do imprezy
 4. Jak to dobrze że od jakiś 3 lat na stacji nie byłem:D:D
 5. Jeśli to nie problem kolega mógł by wskoczyć na moje miejsce ponieważ aktualnie mam problemy z pracą (zmieniam miejsce zatrudnienia) i na 80% nie dostanę urlopu. Do tego jeszcze raczej jest to słabo pewny wyjazd ze względu na koronakuta$a. Oczywiście jeśli chodzi o koszta które będą z tym związane że nie jadę a się zobowiązałem jestem w stanie pokryć.
 6. A nie myślałeś nad H6? jakaś spec B auto ładne wolnossące a 245 qunia robi robotę spalanie zależy od nogi zapewne od 10L do pewnie 25 rozrząd na łańcuchu auto wygodne a i może mieć pazur zobacz na świnkę @R4RE .
 7. Masz namiar może na tych magików bo myślę nad H6 w Bugu :D:D
 8. Swap na benie z diesla to są zajebiste koszty i to nie ma sensu chyba że masz na placu igłę WRX lub STI i twój diesel padł wtedy to będzie bardziej opłacalne. Szukaj najlepiej 2.0 mniej problematywne niż 2.5 jak chodzi o markę i zabawy subaru na torze itp to zawsze trzeba mieć te 10k w kieszeni na jakiś remont. Co do szczegółów niech się reszta wypowie. Jedno jest pewne albo kupujesz sercem subaru albo kupujesz beti lub insze audi i robisz po kosztach do zabawy subaru nigdy nie było i nie będzie tanie przynajmniej w tym kraju.
 9. Sprzedaj 1.5 kup 2.0 najtaniej
 10. Dyrektor powinien być obowiązkowo!!
 11. @Tutek @thomson0073 @Waldek Woźny @> raven < @Michał Krupa @KubaXT @Sławo @Kamyl @adish24 @jkarp @spiderq @_Peter_ @LosioDriver @MasteROOT @palmall @przemekka @R4RE @Sebastian32 @tarus @Tokio34 @trzymek @andrzej0811 @blejzu @coocer @Dj Brabus @Dr Zybertowicz @ech @elmot @Elpi @Ericsson @Kiwi 4ester @aplam13 Trzeba podjąć decyzję to co najbliższa niedziela godzina 18 pod plazą później na kopiec przejazd.
 12. Była mowa o następnym weekendzie a nie tym...
×
×
 • Create New...