Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Gabin napisał:

 

 

 

 

 

I wszystko jasne :biglol:

Nie mam takich cudów, ja jestem dinozaur jeśli chodzi o telefony i aplikacje i jedna wystarcza, aż nadto :biglol:

Wsadzę kij w mrowisko.

Bo jest jeszcze Signal. :biglol:

Też podobno nie kradnie danych i je szyfruje. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Orear napisał:

Wsadzę kij w mrowisko.

Bo jest jeszcze Signal. :biglol:

Też podobno nie kradnie danych i je szyfruje. 

Signal podobno lepszy od telegrama, ze względu na domyślne szyfrowanie czatu. Tyle że mniej popularny, a na telegramie czat szyfrowany też da się utworzyć.

Taki news w temacie, telegram dostał następny pozew prosto z kremla za brak cenzury na 4mln rubli (sumarycznie 4 pozwy 15 czy 16mln od lutego b.r.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Ericsson napisał:

Signal podobno lepszy od telegrama, ze względu na domyślne szyfrowanie czatu. Tyle że mniej popularny, a na telegramie czat szyfrowany też da się utworzyć.

Taki news w temacie, telegram dostał następny pozew prosto z kremla za brak cenzury na 4mln rubli (sumarycznie 4 pozwy 15 czy 16mln od lutego b.r.).

To na dzisiaj to ile będzie? 5 zł?:biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeżyje wesele kumpla to będe choćby autobusem

Wysłane z mojego M2010J19SY przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2022 o 21:59, aplam13 napisał:

Jak przeżyje wesele kumpla to będe choćby autobusememoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png

Wysłane z mojego M2010J19SY przy użyciu Tapatalka
 

Dzwoń do @trzymek. Lepiej i szybciej będzie autobuniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Panowie dziś niestety zabraknie. Dziś pije Wasze zdrowie na poprawinach :clinking-glasses:
Grunt żeby się Wam pogoda nie zepsuła 
Ja tak samo, dzisiaj poprawiny, do zobaczenia następnym razem lub np na zakończenie wakacji coś można wymyślec

Wysłane z mojego M2010J19SY przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2022 o 20:45, Kiwi 4ester napisał:

Dzisiaj było skromnie, ale było :) i nowe twarze też były :thumbup: i mimo wszystko udało mi się być:P

IMG_20220814_191218.thumb.jpg.6f4a62edfb58707e1e925a4c4b86a733.jpg

 

IMG_20220814_191252.thumb.jpg.e4fb2c2a7689cbe9c6cf17d493e6d087.jpg

 

Kto wózkiem sklepowym przyjechał? 

Dobrze chodzi bokiem, nawet na suchym:) 

  • Super! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć czołem :)

 

images.jpg.53e0405d04b7ace31614cb1c4965e9de.jpg

 

Niestety, wakacje się skończyły i czas na przyziemienie :P

 

Tym bardziej więc zapraszam wszystkich bardzo serdecznie za tydzień (tj. 11.09) na 18:00 spot pod Makro Bronowice, aby dzielić się swoimi wakacyjnymi wrażeniami oraz dobrymi poradami :) Może nie w stylu "jak wymienić obróconą panewkę w środku trasy", ale coś bardziej lżejszego :biglol:

 


@Robster @Tutek @thomson0073 @Waldek Woźny @> raven @Michał Krupa @KubaXT  @Sławo  @Kamyl @adish24 @jkarp @spiderq @_Peter_ @LosioDriver @MasteROOT @palmall @przemekka @R4RE @Sebastian32 @tarus @Tokio34 @trzymek @andrzej0811 @blejzu @coocer @Dj Brabus @Dr Zybertowicz @ech @elmot @Elpi @Ericsson @Kiwi 4ester @aplam13  @Yato004 @Justi @subariola @SaRiM87 @Besti @Gaijin@1uq @mawrot @Gabin @Erreku

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...


@Robster @Tutek @thomson0073 @Waldek Woźny @> raven @Michał Krupa @KubaXT  @Sławo  @Kamyl @adish24 @jkarp @spiderq @_Peter_ @LosioDriver @MasteROOT @palmall @przemekka @R4RE@K12DLA @Sebastian32 @tarus @Tokio34 @trzymek @andrzej0811 @blejzu @coocer @Dj Brabus @Dr Zybertowicz @ech @elmot @Elpi @Ericsson @Kiwi 4ester @aplam13  @Yato004 @Justi @subariola @SaRiM87 @Besti @Gaijin@1uq @mawrot @Gabin @Erreku

 

Przypominam wszystkim, w przyszłą niedzielę tj. 09.10. spot pod Makro Bronowice godzina chyba jak zawsze edit 16:00, pozdrawiam i do zobaczenia:thumbup:

Edytowane przez aplam13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aplam13 napisał:

 

A guzik, bo o 16:00:P najbliższe pół roku będzie na 16:00 w związku ze skracającym się dniem, a o przestawianiu zegarków w tym nie wspominam:OO:

 

Także druga niedziela miesiąca od października do końca marca godzina 16:00. Mnie niestety nie będzie:ph34r:

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...