Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Myślę, że może maj będzie bardziej przełomowy. @aplam13odgruzuje się z remontów, @trzymek wyciągnie autobunia, @LosioDriver odwiedzi wszystkich dzień wcześniej, @Tokio34 dostanie wolne, @Ericsson przyjedzie czymkolwiek, @przemekka i @Justi nie będą w rozjazdach, @MasteROOT da radę, @Tutek będzie trzeźwy, a ja będę miał auto :biglol:

Przypominajka. Jeśli ktoś uzna, że w międzyczasie warto się zjechać to rzucić konkret propozycję i będzie się widziało. Może jakieś kolejne wyjazdowe? Parking pod zamkiem w ojcowie, albo znowu najechać @thomson0073 :D?

 

Bardzo fajne podsumowanie :biglol:

A co do Ojcowa czy coś to właśnie wczoraj wspominałam że dobrze by było zrobić kiedyś jakiś wspólny przelot a nie tylko parking :p 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy. 

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy, wszystkim Wam życzę zdrowia, radości, smacznego jajka i mokrego dyngusa, a Waszym Subarkom dobrego jakościowo, taniego paliwa, bezawaryjnych kilometrów, a w poniedziałek porządnej kąpieli :thumbup:

  • Super! 2
  • Dzięki! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szybka przypominajka :)

Najbliższa niedziela Spot pod Krokusem o 18:00. Dla chętnych na wlepy grupowe - wpłaty wg uznania tutaj :)

https://sos-naratunek.pl/donate/

Tym razem będę, z poślizgiem, ale będę :thumbup:

 

@Robster @Tutek @thomson0073 @Waldek Woźny @> raven @Michał Krupa @KubaXT @Sławo @Kamyl @adish24 @jkarp @spiderq @_Peter_ @LosioDriver @MasteROOT @palmall @przemekka @R4RE @Sebastian32 @tarus @Tokio34 @trzymek @andrzej0811 @blejzu @coocer @Dj Brabus @Dr Zybertowicz @ech @elmot @Elpi @Ericsson @Kiwi 4ester @aplam13 @Yato004 @Justi @subariola @SaRiM87 @Besti @Gaijin@1uq @mawrot @Gabin

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy/koleżanki, gdzie w Krakowie (okolicach) umyję auto pod spodem?

Moje Legacy zaliczyło ostatnio delikatny offroad w błocie z gliną i nie bardzo mam pomysł jak go wymyć tam gdzie nie sięgam zwykłą myjką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Orear napisał:

Koledzy/koleżanki, gdzie w Krakowie (okolicach) umyję auto pod spodem?

Moje Legacy zaliczyło ostatnio delikatny offroad w błocie z gliną i nie bardzo mam pomysł jak go wymyć tam gdzie nie sięgam zwykłą myjką. 

Zadzwoń tutaj

OPTIMUS auto detailing

12 307 05 67

https://maps.app.goo.gl/6MV2qpUhabuctRFq8

 

Coś mi się majaczy, że oni tam robią takie rzeczy.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orear napisał:

Koledzy/koleżanki, gdzie w Krakowie (okolicach) umyję auto pod spodem?

Moje Legacy zaliczyło ostatnio delikatny offroad w błocie z gliną i nie bardzo mam pomysł jak go wymyć tam gdzie nie sięgam zwykłą myjką. 


Jeśli zależy Ci na szybkości działania, wydaje mi się że na większości myjni automatycznych jest możliwość umycia podwozia. Wiadomo, że na profesjonalnych myjniach też umyjesz, ale jak nie zależy Ci na skrupulatnym czyszczeniu taki automat powinien załatwić sprawę.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzięki :thumbup:

Z przykrością jednak stwierdzam, że trzeba będzie poszukać nowego miejsca :( gdy zaczęło padać deszczem okazało się, że podziemny w serenadzie był zamknięty, a jak wjechaliśmy na piętro krokusa to szybko pojawiła się ochrona. Toteż kończyliśmy spota na takim prestiżowym parkingu :biglol:

IMG_20220508_195139.thumb.jpg.bf563c83b57196650af6c4af4b114367.jpg

 

IMG_20220508_195258.thumb.jpg.2afdef0d7fbce7a43db693bd0fa84e47.jpg

 

IMG_20220508_195414.thumb.jpg.107661e18eaca5136e8362c16e56d512.jpg

 

IMG_20220508_195451.thumb.jpg.708a51a3c955a819657bb4228dfaf029.jpg

 

IMG_20220508_195525.thumb.jpg.633b1e48d1eab2c4ad0e1c160a0f6134.jpg

 

W związku z powyższym w niedługim czasie odbędzie się nowe głosowanie na nowe miejsce spotowe. Wiem - słabo, ale nie przejmujemy się i działamy dalej, żeby nasza Grupa Krakoska żyła :thumbup:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z ostatnią sytuacją jaka miała miejsce pod Krokusem - zaczął padać deszcz, chcieliśmy schować się pod dachem. Wjazd do Serenady był zamknięty, natomiast po wjeździe na pięterko Krokusa, praktycznie od razu przyjechała ochrona wypraszając nas i do wyjazdu.

Stąd padła decyzja o kolejnym głosowaniu na nowe miejsce spotowe. 

Aby oddać swój głos, należy wybrać jedną z dwóch reakcji W TYM POŚCIE, KTÓRY TERAZ CZYTACIE!!! :

 

- SERDUSZKO - Zakopianka Makro

 

- ZIELONA STRZAŁKA - Bronowice

 

Termin głosowania.

Głosownie trwa od momentu opublikowania postu do 28.05.2022 godz. 23:59:59. Następnego dnia głosy zostaną podliczone. Zachęcam Wszystkich do głosowania:thumbup:

 

@Robster @Tutek @thomson0073 @Waldek Woźny @> raven @Michał Krupa @KubaXT  @Sławo  @Kamyl @adish24 @jkarp @spiderq @_Peter_ @LosioDriver @MasteROOT @palmall @przemekka @R4RE @Sebastian32 @tarus @Tokio34 @trzymek @andrzej0811 @blejzu @coocer @Dj Brabus @Dr Zybertowicz @ech @elmot @Elpi @Ericsson @Kiwi 4ester @aplam13  @Yato004 @Justi @subariola @SaRiM87 @Besti @Gaijin@1uq @mawrot @Gabin

  • Super! 7
  • Lajk 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny krakoski request... :biglol:

Poleci ktoś warsztat car audio? Może być też w okolicach Krakowa, nie koniecznie samo centrum.

Stworzyłem instalację w Legacy ale chyba coś źle zrobiłem bo nie pracuje tak jak powinna i potrzebuję znawcy by zbadał to co zrobiłem. :)

Edytowane przez Orear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2022 o 18:36, Orear napisał:

Kolejny krakoski request... :biglol:

Poleci ktoś warsztat car audio? Może być też w okolicach Krakowa, nie koniecznie samo centrum.

Stworzyłem instalację w Legacy ale chyba coś źle zrobiłem bo nie pracuje tak jak powinna i potrzebuję znawcy by zbadał to co zrobiłem. :)

 

Robiliśmy w innym aucie CarAudio całe... gość jest dobry, ale nie tani... 

 

No i kawałek trzeba dojechać - to było gdzieś w okolicach pustyni błędowskiej - jeśli chcesz to zapytam Adriana bo to on działał z tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gabin napisał:

 

Robiliśmy w innym aucie CarAudio całe... gość jest dobry, ale nie tani... 

 

No i kawałek trzeba dojechać - to było gdzieś w okolicach pustyni błędowskiej - jeśli chcesz to zapytam Adriana bo to on działał z tym :)

Wiesz co, sprawa była dla mnie na tyle pilna, że wziąłem z Google Maps warsztat z najlepszą oceną i tam poszukałem konsultacji. ;) Trafiłem na bardzo kulturalnego Pana i przez telefon dostałem stos wskazówek co zrobić i co sprawdzić aby nie musieć zostawiać auta w warsztacie. Póki co działa! Na moje ucho dobrze działa. :biglol: 
Ale dziękuję za zainteresowanie! ;) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...