Jump to content

Ericsson

Użytkownik
 • Content Count

  161
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ericsson last won the day on January 30 2018

Ericsson had the most liked content!

Community Reputation

65 Wspaniały

About Ericsson

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  Subaru, Subaru i jeszcze raz Fiat

Recent Profile Visitors

1148 profile views
 1. No czyli jest jak mówiłem, w przypadku kolektorów z legacy spadku mocy nie czuć, w końcu faktycznie wyjechał tak z fabryki. Na kolektorze borlopodobnym znajomy stracił sekundę do setki. I tak, dupohamownia która Cię przecież nie interesuje, a dla mnie różnica jest.
 2. *Podobno* powoduje. Auto może się zrobić jeszcze bardziej mułowate z dołu. Ja miałem różnoodległościowy w ej22e 137km i nie odczułem specjalnej różnicy, ale też kwestia typu różnoodległościówki. Wnioski mam takie, że ten krótszy różnoodległoścowy powoduje trochę lepszy dźwięk, mniej bulgotania ale i spadki mniejsze, czy nie odczuwalne. Ten a'la borla (co obiega silnik dookoła) daje lepszy dźwięk, ale i spadki większe, już odczuwalne (chodziaż nie potwierdzę z autopsji tylko ze zdania innych).
 3. Dużo lepszą opcją jest kupić fabryke gt. Sporo przerabiania i kombinowania, pare tyś trzeba wsadzić, a potem i tak sobie człowiek uświadomi że przydałyby się jeszcze hamulce, zawieszenie, skrzynia itd, nie mówiąc o tym że sama karoseria się różni. Jak chcesz budżetowo zwiększyć moc to albo szukać z silnikiem 2.5 albo wywalić 2.0 i wsadzić 2.5.
 4. I Bunia centralnie na środku, faktycznie przy reszcie wygląda jak paczka... Padła też jeszcze informacja odnośnie rolek, z racji "niemocy" ekipy od jazdy na rolkach dzisiaj, termin przełożony na przyszły weekend. Mnie niestety nie będzie, ale kto by się chciał pobawić to będzie okazja (o ile rano nie będzie padać )
 5. Dzięki wszystkim za dobre słowa, chłopaki są już w domu i mają się (powiedzmy) dobrze! Muszę się zabrać za rozbiórkę gruza żeby co z niego na pamiątkę zostało I dokładam się do pytania @thomson0073 czy macie kogoś kto tanio ogarnie wgniotki, u mnie bez gradu ale choroba poprzedniego właściciela bym powiedział.
 6. 31 sierpnia 2020 - zostanie zapamiętany jako smutny dzień tego roku. Nie wiedziałem czy pisać, ale jednak potrzebuję się zwierzyć uprzejmemu gronu. Kojarzycie mnie, mój czarny batmobil, czerwoną może mniej, ale dzisiaj (już wczoraj) czerwona odbyła swoją ostatnią drogę kończąc jako cel wozu strażackiego. Z zewnątrz zmielone na części pierwsze, spoiler poleciał na jakieś 8-10 metrów i nasadki z bagażnika w promieniu 30 metrów można było znaleźć (a były w zestawie zamknięte) Nieszczęściem jest to, że wóz strażacki uderzył w słupek C gdzie akurat siedział mój bratanek, przy prędkości ok 56km/h, b
 7. @aplam13 @Kiwi 4ester Hahah dzięki Panowie za dobre słowa, przyjemnie się jechało w korowodzie Suburbaru i faktycznie "przyjemny" to bardzo trafne sformułowanie na ten wydech Oraz dzięki wszystkim za świetnego spota! Zdjęcia ode mnie niżej, dzięki uprzejmości @aplam13 ogarnąłem jak zrobić HDR i świetnie to widać po dwóch zdjęciach niżej, jedno przepalone na pojedyńczej ekspozycji gdzie zieleń zamieniła się w szarość po stonowaniu przy obróbce, Zdjęcie złożone z dwóch (jasnego dołu i przepalonej góry ze zdjęciem gdzie widać górę i nie widać kompletnie dołu) dało najle
 8. Gdzie stoicie Pany? zaspałem, ale już się zbieram
 9. Widziałem na kilku grupach na FB, cena 40+ ale jak za taki kombajn to... odpowiednia
 10. Wleciał dość nietypowy test Imprezy STi 2004, jak było to przepraszam ale chciałem się podzielić SUBARU IMPREZA WRX STI 2004 PRODRIVE | ROZKRĘCAM IMPREZĘ GDZIE SIĘ DA | FILM test PL vlog recenzja
 11. Przepraszam Panowie że nie dojechałem, obiecuję poprawę i plusem tej sytuacji jest fakt że następnym razem może uda mi się przyprowadzić dosyć ciekawego legwana spec b blue mica, także familia może się powiększy
 12. Ja się trochę spóźnię, niestety wyjazd służbowy wpadł i pewnie dopiero po 18, przed 19 się pojawię na pogaduchy i zrobić jakieś fotki.
 13. Podjechałem ostatnio na stacje diagnostyczną żeby siły hamowania sprawdzić, to mnie odbili z kwitkiem. Chwilę pogadaliśmy i wyszło że jest szansa ugotować wiskoze bo pomiar robią na jednej osi. Nie mam 100% pewności, nie znam się do końca technicznie ale tak na chłopski rozum mi wychodzi, a wiskoza do tanich operacji nie należy więc podziękowałem.
×
×
 • Create New...