Jump to content

Ericsson

Użytkownik
 • Posts

  195
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ericsson last won the day on January 30 2018

Ericsson had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  Subaru, Subaru i jeszcze raz Fiat

Recent Profile Visitors

1496 profile views

Ericsson's Achievements

..:: Bywalec :..

..:: Bywalec :.. (3/13)

110

Reputation

 1. Ja też nie znam i w dodatku znam kogoś kto też nie zna, pozdrawiam!
 2. Skrócona forma listy, dla dobra nas wszystkich: @Robster @Tutek @thomson0073 @Waldek Woźny @> raven @Michał Krupa @KubaXT @Sławo @Kamyl @adish24 @jkarp @spiderq @_Peter_ @LosioDriver @MasteROOT @palmall @przemekka @R4RE @Sebastian32 @tarus @Tokio34 @trzymek @andrzej0811 @blejzu @coocer @Dj Brabus @Dr Zybertowicz @ech @elmot @Elpi @Ericsson @Kiwi 4ester @aplam13 @Yato004 @Justi @subariola To co, jutro plaza 18:00 definitywnie, czy było dzisiaj i zaspałem?;) I prośba, podlinkuj ktoś jakiś dobry człowiek grupę na telegramie bo nie mogę znaleźć
 3. Proponuję bardziej głosowanie emotkami pod postem, jakieś takie to mniej wymagające po prostu Np. Serce - Niedziela godz. 18, Strzałka w górę - Sobota godz. 18, Puchar - "Nie dam rady"
 4. Dzięki, z Miśkiewiczem rozmawiam już 3 miesiąc ale nie podołam po prostu przy spoilerze za 2,3k, wcześniej proponował 1750 ale podniósł bo stan zobaczył jak ściągnął z jpn. Spróbuję sam ściągnąć laminat ze słowacji bo wygląda jak ori, a cena jest dobra tylko jakość bliżej nieznana..
 5. Jestem jak najbardziej za, o ile w 2030 roku będziemy o tym pamiętać
 6. Jak wszyscy, to i ja się zapytam. Szukam lakiernika, oczywiście taniego i dobrego. Ma ktoś takiego może? Potrzebuje duże skrzydło zamontować i kilka dokładek, odwdzięczę się dobrym piwem oczywiście Z moim niestety próbuję się od września umówić, zawsze coś wypadnie a teraz to ma terminy do końca wakacji co mnie niestety nie urządza..
 7. Też bym wpadł z przyjemnością ale w tej cenie można już jakieś przyzwoite graty do imprezy kupić...
 8. Dzięki wszystkim za dzisiejszego spota, świetna atmosfera jak zwykle i do zobaczenia na następnym!
 9. Ja jestem za, tylko może padać ale raczej delikatnie. Jak będę miał imprezę jeżdżącą to wpadnę.
 10. Ericsson

  AWD czy FWD?

  @ewemarkam to nie jest temat wątku, ale skąd taki pomysł? Po prostu nikogo nie zamierzam robić w balona, bez ucieczek personalnych do twojej osoby. Opisywany przypadek jest nietypowy i albo coś z autem jest nie tak, albo subaru miało różne, sprzeczne patenty i zmylił mnie autor swoim postem. No właśnie powinno być odwrotnie. Napęd powinien być na cztery koła i żadna kontrolka nie powinna się palić, sprawdzę to przy najbliższej okazji. Gniazdo bezpiecznika FWD powinno być puste - wpinasz bezpiecznik bodajże 15a i masz FWD, wtedy powinna zapalić się kontrolka. Tylko zaznaczam, jeśli auto jeździ na FWD napędy nie pracują tak jak powinny i na dłuższą metę nie powinno tak się jeździć, bo coś padnie.
 11. Ericsson

  AWD czy FWD?

  Zacznijmy od tego, że taka jazda dla auta jest szkodliwa i nie powinno się tego stosować. To jest rozwiązanie awaryjne, do np. wjazdu na lawetę i w momencie kiedy jest bezpiecznik wyciągnięty działa tylko napęd na jedną oś. Napęd w domyśle jest stały na wszystkie koła i nie 4x4, tylko AWD.
 12. Jest na sprzedaż taki hawk obecnie, przełożony z 2.0r na 2.0wrx. Przeczytaj opis, zadzwoń do właściciela to się dowiesz z pierwszej ręki jakie problemy trzeba rozwiązać, na pewno pisał że jest problem z licznikiem i coś jeszcze.
 13. Miały, ale w zależności od wersji. Wszystko powinno dać się założyć, natomiast zderzak przedni był inny (dla silnika 1.6 na pewno), wersje wolnossące mogą nie mieć dokładek, spoilerów fabrycznie itp, ale cała blacha poza maską powinna być taka sama. Tutaj różnice były praktycznie tylko w mechanice, części wnętrza i drobnostkach.
 14. Ja to bym się cieszył, bo przynajmniej da się kupić, trochę na rynku ich jest. Szukam od jakiegoś czasu zadbanej imprezy GC bez turbo w sedanie, dostępność: BRAK
 15. @coocer Jakub Kalemba na pewno wynajmuje, biały Hawk STi 300+. Ale nie wiem czy wynajmuje na tor i szukaj na facebooku ew. mogę go złapać jak potrzebujesz. btw. 1000zł za 6 okrążeń to przesada, ale nikt za 200zł imprezy na tor nie wynajmie, założyłbym przynajmniej te 1000zł na godzinę.
×
×
 • Create New...