Jump to content

Sławo

Nowy
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  Subaru Impreza WRX Sti 2002

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Sławo's Achievements

..:: Świeżynka ::..

..:: Świeżynka ::.. (1/13)

16

Reputation

 1. Dawno nie gościłem na forum. Takie wieści !!! Niestety jak w terminie spotkania przy plazie, tak również 20.06 jestem poza Krakowem. TAKI PECH! "Gorzałka weselna" niestety nie dla mnie. Pozdrawiam wszystkich i GRATULACJE DLA PRZYSZŁEJ MŁODEJ PARY.
 2. Pozdrawiam wszystkich !!! Jak na czarno-biało... to tak sobie zrobiłem...
 3. Nie ma co zapisywać... NO TO JEST NAS 5!!!
 4. Na razie jest nas czterech chętnych. 28.03 powinno być ciepło.
 5. Taki pomysł. Pisałem o tym wcześniej na forum. Mała przejażdżka do Pcimia. Auta zostawiamy na parkingu (takie raczej pole przy drodze...) i 200 m piechotą do schroniska. Na miejscu jakaś kawka, kiełbaska, podobno kwaśnica super. Pogadamy, posiedzimy. Ja zabieram rodzinę ze sobą. Taki pikniczek... Piwo podobno na miejscu też jest. I powrót. Dla zainteresowanych podaję stronę schroniska http://kudlacze.pttk.pl/
 6. Panowie, niedzielne spotkanie już za nami - kto był to super, kto nie dojechał (jak ja) to trudno, choć zdjęcia mogłem pooglądać. Ponawiam propozycje - 28.03 wyjazd do schroniska - Pcim Kudłacze. Zbiórka na parkingu przy Decathlon-ie na Zakopiance o 11.00. Ktoś chętny?
 7. Może na wiosnę jak będzie ciepło do: http://kudlacze.pttk.pl/ parking na polu, kiełbaski, widok?
 8. Dzisiaj nie dam rady. Za tydzień sobota lub niedziela ok. może wcześniej? 15, 16 ? Otwarcie wiosny pasuje, choć osobiście preferuję terminy sobotnie. Czekamy na pozostałych.
 9. Chciałem podsumować wszystkich którzy zgłosili się na telegrami. Dopiszcie się może do "zestawienia", bo nie wiadomo "kto jest kto"... A reszta, POBUDKA! WSTAWAĆ! DO ROBOTY ! @andrzej0811 aplam13 - jest @blejzu @coocer @Dj Brabus @Dr Zybertowicz @ech @elmot @Elpi @Ericsson @LosioDriver @MasteROOT @palmall @przemekka @R4RE @radek311989 @Sebastian32 @tarus @Tokio34 @trzymek - jest @Tutek @thomson0073 @Waldek Woźny @> raven < @Michał Krupa @KubaXT - jest @Sławo - jest @Kamyl - jest @adish24 @jkarp @spiderq
×
×
 • Create New...