Jump to content

ech

Nowy
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

About ech

 • Rank
  ..:: Swojak ::..
 • Birthday 03/04/1997

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gorlice/Kraków
 • Auto
  Seicento 1,1
  MX-3 1.8 v6
  AR 156 1.8TS
  Impreza GT 2.0

Recent Profile Visitors

118 profile views
 1. Niestety nie wyrobię się z autkiem. Doszedł mi komplecik amortyzatorów, a no cóż, nie wyrobie. Może kiedyś tam na zlociqu, udanej zabawy!
 2. Wybacz, z rozpędu nie napisałem właściwie nic rzeczowego. Model gc8 1999 160kW, a teren to Kraków. Już ogarnięte, powiedzmy.
 3. Potrzebuję na szybko mocowań amortyzatorów 4 sztuk, w hurtowniach nie ma na miejscu, ma ktoś niepotrzebne?
 4. Przyszły dzis wyczekiwane, jutro założę plus 2 osłony przegubów wew. filtr paliwa, powietrza, klocki tył, sanki przód i podpora skrzyni ! Nie sprzedajesz? :p
 5. Czyszczenie + zalanie środkiem reagujacym z korozją.
 6. Do tego czasu poskładam autko! Piszę się wraz z dziewczyną, niech wie co ją czeka 5) ech
 7. Kto wie, świat jest mały może akurat kiedyś
 8. Rozgrzane mogą mieć nieco większe bicie, za sprawą rozszerzalności. Jak przegrzejesz raz tarcze to potem już nie będę proste, chyba że przetoczysz. A co do użycia to nie ma reguły, liczy sie producent i mieszanka z jakiej robi tarcze, sposób produkcji czyli zależy co kupisz i jak jeździsz. Ja pełne tarcze, nowe textary dodam, w AR156 przegrałem dosyć szybko i miały już swoje bicie, z tym, że to pełne. Jak Twoje nadają sie do wymiany, to leć komplet z klockami i ma być.
 9. ech

  Sprężyny do gt'ka

  Spasują "gc8 wrx, wrx sti włączając coupe od 1992 do 2001"? Bo takowe są dostępne, jest to tein s tech. Więc jeśliby podeszły, byłbym rad.
 10. W pierw dokładnie poszukaj czy nie ma wycieków, zobacz na kolor spalin i czy nie czuć oleju, or zbadaj na stacji.
 11. Takie troche deep throat + środkowy magnex (pewnie cały tej firmy) i końcowy jak sie doszukałem + sanki przód akurat ostreczowane na zdjęciu + podpora skrzyni + listwa zbierająca na drzwi, a przez tydzień uzbierałem klocki, 2 osłony przegubów, 2 filtry.
 12. No hej, gdzież bym mógł wypiaskować sanki przód do gc8 i podporę skrzyni w okolicy Krakowa? Dobrze i najlepiej w miarę szybko oczywiście, jak to chyba każdy klient zawsze ... hi
 13. ech

  Sprężyny do gt'ka

  Ostatni temat dotyczący tegoż elementu zawieszenia był chuba dobrą chwilę temu, więc odnowię trochę, jakieś nowe doświadczenia. Pytam, bo nie wiem, nie mialem styczności, co do Imprezy gc8? Jak wypadają sprężyny obniżające i jakich firm, jak seria? Opowiedzie coś, czy warto obniżać? Dodam, że chodzi o poprawę prowadzenia, może śmiało być sztywno i twardo, jakieś opinie? Eibach, ST, H&R czy MTS dla przykładu? Jak ktoś ma to proszę o foty na jakim minusie jak autko wygląda.
×
×
 • Create New...