Jump to content

ech

Użytkownik
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

About ech

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday 03/04/1997

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gorlice/Kraków
 • Auto
  Seicento 1,1
  MX-3 1.8 v6
  AR 156 1.8TS
  Impreza GT 2.0

Recent Profile Visitors

190 profile views
 1. Wczorajsze pozdrowionka ze samej góry! I udanej zabawy dziś wieczorem.
 2. W sobotę mam wędrówkę na rysy, więc jeśli lenistwo mnie nie dopadnie, pojawię się wraz z dziewczyną. Przede wszystkim dziękuję za zaproszenie Pozdrawiam na zaś
 3. Ja mam inny przewód, a w tym sporo tych króćcy, więc to chyba z goła coś innego.
 4. Zdjęcia w pyte! Obyśmy to takiego stanu każde Nasze autko doprowadzili. Miło było poznać i do następnego spotkania drużyno pierśc... subarek!
 5. Panowie i Panie, po podpieciu kompa pod autko wyszedł mi następujący błąd-ciągły. Impreza gt 99' 160kW "Usterka modułu sterującego silnika" Był też czujnik LT koła, natomiast skasowany raz nie powraca. Pedał łapie dosyć głęboko, słabe hamowanie, abs nie działa. Kieruję sie z pytaniem czy sterownik z pompą to jeden nierozgrzebywalby podzespół? I czy ktoś miałby takowy na zbyciu najszybciej z krakowa, a jeśli nie to dalej. Na dole numer. Pozdrawiam.
 6. Drzwi są otwarte, jak nie poskładasz daj znać to sie zgadamy
 7. Można sie przyłączyć?
 8. Udało się przez hamulec, po wcześniejszych próbach zmieniania pozycji wysprzęglika, ale samemu słabo to wychodziło, dużo latania a mało efektu.
 9. Ktoś sie dziś nudzi w Krakowie? Czy okolicy?
 10. To dziś wymieniłem, oj jak ja to wymieniłem, z ogromną nadzieją, że od 2 miesięcy w końcu będę miał mobilne subru i wszystko się udało, ale na koniec pokonał mnie wysprzęglik, który nie chciał się odpowietrzyć, gdyż chciałem wymienić płyn.
 11. Ma ktoś za dużo wolnego czasu wieczorem? Obecnie pracuje nad autkiem i z chęcią bym coś pojeździł chętnie.
 12. I mnie jest tak, dobrze ładuje, jeszcze bynajmniej.
 13. Witam starszą grupę subaru, a może starszą subaru grupę. Kieruję sie z pytaniem co z elementów zawieszenia można podmienić z innych modeli, do których jest może jakiś lepszy dostęp. Myślę czy brać się za to co jest, czy zostawić w spokoju. Ewentualnie jaki inny silnik możnaby włożyć z nie w hooj ilością kombinacji, a inny to jaki z turbospreżarką, który jeszcze gdzieś możnaby dostać. Niech ktoś nakieruje na właściwe tory. Dzięki i pozdrawiam.
×
×
 • Create New...