Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.04.2022 o 08:17, conradek napisał:

Znacie jakieś miejsca do ślizgania kiedy popada śniegu? Chciałbym być przygotowany w razie W :P 

 

ze swojej strony polecam Kauflanda, dawne Tesco na Wielickiej :D ale dziś rano już czorno było

Ja bardzo polecam dawny motel krak przy rondzie ofiar Katynia, niby blisko drogi ale fajnie za krzaczkami No i są drzewka w okół których można robić kółka No i bardzo dużo miejsca, minus że dojazd troszkę po głębszych dziurach i czasem policja stoi przed wjazdem

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2022 o 19:02, aplam13 napisał:

Od zamku ojcowskiego w górę? Czy inne jeszcze miejsce? Też lubiłem tak jeździć zwłaszcza po zmroku jak prawie nikogo nie maemoji6.png

Wysłane z mojego M2010J19SY przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie :)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2022 o 20:13, Tutek napisał:

Gdzie konkretnie, który plac masz na myśli?

Jak jedziesz ze Skały na Ojców i potem za drogą do góry (tak jak byś chciał do 94 dojechać) 

To za hotelem(?) PTTK jest taki wielki parking :) w dzień nie ma co jechać bo dużo aut (zwłaszcza w ładną pogodę) ale w nocy jak jest pusto to jest spore pole do manewru :) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedziesz ze Skały na Ojców i potem za drogą do góry (tak jak byś chciał do 94 dojechać) 
To za hotelem(?) PTTK jest taki wielki parking w dzień nie ma co jechać bo dużo aut (zwłaszcza w ładną pogodę) ale w nocy jak jest pusto to jest spore pole do manewru  
Dodam żeby nie mylić zamku w ojcowie z zamkiem w Pieskowej skale w tym wypadku kierujemy się ze skały na zamek w ojcowie w LEWO szeroka i dużo rzadziej odśnieżana, w prawo jest droga odśnieżana i prowadzi serpentynami do Pieskowej skały

Wysłane z mojego M2010J19SY przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, aplam13 napisał:

Dodam żeby nie mylić zamku w ojcowie z zamkiem w Pieskowej skale emoji6.png w tym wypadku kierujemy się ze skały na zamek w ojcowie w LEWO szeroka i dużo rzadziej odśnieżana, w prawo jest droga odśnieżana i prowadzi serpentynami do Pieskowej skały emoji106.png

Wysłane z mojego M2010J19SY przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie :)

choć droga na Pieskową też jest super :D ale nie do latania (tam nic nie widać co jest za zakrętem) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Grupo :) przypominam. Najbliższa niedziela tj. 10.04 odbędzie się co miesięczny spot pod C.H. Krokus :thumbup: Tym razem zapraszam wszystkich na godzinę 18:00. Tym bardziej wszystkich zapraszam, ponieważ dzięki @Dr Zyber nasza grupa (poza swoim logiem) ma już swoje WLEPY :yahoo: 

Nie ma potrzeby zastanawiać się po ile wlepa, ponieważ w ramach otrzymania jednej wystarczy drobny gest wg uznania kto ile może :) 

Szczegóły poniżej w linku.

https://sos-naratunek.pl/donate/

Spokojnie, nie będzie żadnej formy weryfikacji :D Każdy sam się weryfikuje :thumbup: Na spocie wystarczy zgłosić @Dr Zyber, że udzieliło się wpłaty, tyle wystarczy:)

Zatem do zobaczenia na najbliższym spocie :hi:

 

Spot.thumb.jpg.2d601b099f7ca7dd2ec63774f9489659.jpg

@Robster @Tutek @thomson0073 @Waldek Woźny @> raven @Michał Krupa @KubaXT  @Sławo  @Kamyl @adish24 @jkarp @spiderq @_Peter_ @LosioDriver @MasteROOT @palmall @przemekka @R4RE @Sebastian32 @tarus @Tokio34 @trzymek @andrzej0811 @blejzu @coocer @Dj Brabus @Dr Zybertowicz @ech @elmot @Elpi @Ericsson @Kiwi 4ester @aplam13  @Yato004 @Justi @subariola @SaRiM87 @Besti @Gaijin@1uq @mawrot @Gabin

 

 

P.S. Mnie nie będzie, bo żona zabiera Subarynke na weekend i zostaję z dziećmi :upside-down-face_1f643-small: chyba, że znajdzie się dobra dusza, która nas zgarnie i odwiezie :rolleyes: (mam foteliki :)).

 

 

Edytowane przez Kiwi 4ester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Dr Zyber napisał:

Dzięki Panie i Panowie za dzisiejsze spotkanie. Kameralnie, ale niezmiennie miło :)

Poniżej kilka fotek. 

Pozdrowienia dla tych co nie dotarli. 

 

P.S. Wlepy rozdane. 

IMG_2781.jpg.28d524564047c8716a3c2f6051a4115d.jpg     

IMG_2782.jpg

IMG_2783.jpg

IMG_2785.jpg

IMG_2787.jpg

IMG_2788.jpg

Myślę, że może maj będzie bardziej przełomowy. @aplam13odgruzuje się z remontów, @trzymek wyciągnie autobunia, @LosioDriver odwiedzi wszystkich dzień wcześniej, @Tokio34 dostanie wolne, @Ericsson przyjedzie czymkolwiek, @przemekka i @Justi nie będą w rozjazdach, @MasteROOT da radę, @Tutek będzie trzeźwy, a ja będę miał auto :biglol:

Przypominajka. Jeśli ktoś uzna, że w międzyczasie warto się zjechać to rzucić konkret propozycję i będzie się widziało. Może jakieś kolejne wyjazdowe? Parking pod zamkiem w ojcowie, albo znowu najechać @thomson0073 :D?

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...