Jump to content

Dr Zyber

Użytkownik
 • Content Count

  313
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Dr Zyber

 1. Pozdrowienia dla kierowniczki srebrnego Forestera, która zmierzała na narty - Zakopianka na wysokości Pcimia, dzisiaj ok. 8-ej.
 2. Dzisiejsze popołudnie, przejście przy Placu na Stawach - pozdrowienia dla kierowniczki czarnego turbo Forestera ze świnką na lusterku. Pozdrawia przechodzień co na pasach machał
 3. Jest taki plan, czy to będzie 293 kim - oby. W każdym w mojej podstawowej jednostce społecznej zapadła kolegialna decyzja, że Foryś właściciela już nie zmieni.
 4. Że zrobiłem to przesada, ale zapłaciłem Było warto
 5. Krakowska Futura wczorajszego wieczoru i taka sytuacja... Pozdrowienia dla kierownika/kierowniczki
 6. Pozdrowienia dla: - kierownika pięknej imprezy STI spotkanego na światłach w Przegorzałach ok. 14.40 (było migane), - @LosioDriver mijanego na wysokości Srebrnej Góry ok. 15.40 - machałem
 7. Moi Drodzy, dzięki za dzisiejszego spota
 8. Tą razą niedziela u mnie zapowiada się spokojnie więc zdecydowanie na tak
 9. U mnie to już anegdoty rodzinne krążą na temat ile razy już ten film widziałem... ale zobaczyłbym go raz jeszcze, a muzyka bajka.
 10. Pozdrowienia dla kierownika srebrnego Forka (WR) spotkanego dzisiaj dwukrotnie przed wjazdem do Wawy i kilka godziny później przy wyjeździe oraz pozdrowienia dla kierownika ślicznego, niebieskiego WRX-a spotkanego na skręcie z Prymasa Tysiąclecia w Jerozolimskie ok. 14-ej (pięknie utrzymane cudo).
 11. Ja do Was dzisiaj nie dotrę. Miłego spotu.
 12. To niedobrze bo ostatnio "słyszę głosy" w swoim Foresterze i chyba czeka mnie dłuższa wizyta
 13. @raven w zasadzie koledzy wyłuszczyli w czym rzecz. Możesz zdać się na rekomendowany zestaw (KYB+KYB), ale możesz poszukać (nie twierdzę, że poszukiwania zakończą się sukcesem i pełnym zadowoleniem). Zleży co chcesz osiągnąć? Wyżej, niżej, sztywniej, "kanapowo"... kwestia gustu... Proponuję udać się do sensownego mechanika znającego markę (w KRK poza ASO przynajmniej dwa adresy są pewne) i tam zasięgnąć języka. W przeciwnym wypadku utkniesz w wywodach koleżeństwa o wyższości jednej sprężyny nad drugą
 14. Temat rzeka, łącznie z poszukiwaniem sprężyn o właściwej średnicy, ilości zwojów etc. Ja mam w tym roku założony zestaw KYB + KYB (taki jak podałeś) + podkładki 2 cm. Przesiadka z wcześniej zamontowanych chyba Peddersów. Wrażenia: wyżej, sztywniej, pewniej, wybieranie nierówności... mogłoby być lepsze, ale to zawsze subiektywne odczucie. Generalnie zestaw KYB do polecenia, ale nie wiem czy przy ponownej wymianie nie zamontowałbym innych sprężyn.
×
×
 • Create New...