Jump to content

_Peter_

Nowy
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

_Peter_ last won the day on March 7

_Peter_ had the most liked content!

Community Reputation

82 Wspaniały

About _Peter_

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  Legacy kombi 3.0 Spec.B 6MT MY08
  Moto: Yamaha WR250X

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeżeli uda mi dołączyć to oczywiście nie ma sprawy, mogę polatać.
 2. Odkopuję, dasz radę wrzucić zdjęcia po zakończeniu instalacji? Z zamontowaną kulką i bez (i schowanym gniazdem)?
 3. Chłopaki, nie chce robić zamieszania - byłem przekonany, że zrezygnowałeś @voywit35 . Zgadzam się, byłeś pierwszy, więc z bez problemu Ci odstąpię - jak i tak kupowałem raczej z założeniem "może kiedyś założę" bo trochę szkoda mi ciąć zderzak w moim Spec.B. Może tak będzie lepiej, przynajmniej nie będzie kusiło. :-) Jest Twój. @Mirek 67 oficjalnie zrzekam się mojego pierwokupu przez PW. :-)
 4. Niestety, program na iOSa który użyłem zostawia watermark'a w darmowej wersji, ale co tam.
 5. Mam do sprzedania cały mechanizm (nie zestaw naprawczy) Dormana jeżeli byłbyś zainteresowany. Zamówiłem 2 ze Stanów, jeden założyłem u siebie a drugi leży i czeka na chętnego. Zapraszam na PW jeżeli nie znajdziesz alternatywy. Jeden komentarz na ten temat (już zostało to w tym temacie wspomniane): cięgna muszą być idealnie tej samej długości względem oryginalnych - w zamienniku Dormana z tego co wiem to krótsze odbiega minimalnie od fabrycznego i w efekcie zakres działania wycieraczek jest trochę mniejszy niż OEMowych. Wątpię zatem, czy te od Forestera będą pasowały.
 6. _Peter_

  Wyjscie Aux

  Dzięki, zdążyłem już się zorientować, że problemem jest właśnie to: Ta wiązka z tym radiem bez przerabiania (podpinania się pod 24-pinowe gniazdo) nie zadziała - nie ma prawa jak jest wpięta w gniazdo kamery cofania... Znalazłem też gdzieś takie info, że może być problem po aktualizacji. Jaki masz soft? Czytałem, że na 5700 przestaje działać, ale może właśnie wystarczy załadować go od zera tak jak napisałeś.
 7. Odkopuje. ;) I zadziałał P&P? Bo wydaje mi się, że nie, u mnie nie działa w MY'08.
 8. Poszukuję następujących manuali: Autor posta już niestety nimi (na ten moment) nie dysponuje. @R4RE? Gdzieś się natknąłem na Twoją wypowiedź w której były dwa słowa: "schemat" i " FZDA07ELEF2 ", może dysponujesz takim manualem?
 9. _Peter_

  Wyjscie Aux

  Niestety już w dwóch miejscach (ASO Kraków i Carfit) nie udało się rozwiązać problemu z OEMowym Auxem, podłączony jest podobno dobrze. Czy komuś przychodzi do głowy jaka może być przyczyna? Ewentualnie gdzie w okolicach Krakowa ktoś mógłby na to spojrzeć?
 10. Dzięki, a jak były malowane? Proszkowo? Ja mam dekle aluminiowe...
 11. Tylko Mavick Mini. Oglądanie bezpośrednio z Dropboxa mocno ścina jakość btw.
 12. Potencjał w dronie zdecydowanie jest, tu było trudniej w coś wlecieć: https://www.dropbox.com/s/jimf3krzvpdqe3s/dron_sample.mov?dl=0
 13. Krótki filmik. Miało być spektakularne zakończenie z widokiem na Kraków z lotu ptaka... Niestety zakończyło się w inny sposób, równie spektakularnie. No cóż, przyczajone drzewa ukryte gałęzie. https://www.dropbox.com/s/zlkos2pro8okre3/spot_080320.mov?dl=0 Następnym razem będzie lepiej.
 14. I ja po latach poszukiwań tego jedynego dołączam do Spec Grupy:
×
×
 • Create New...