Jump to content

_Peter_

Użytkownik
 • Content Count

  158
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

_Peter_ last won the day on March 7 2020

_Peter_ had the most liked content!

Community Reputation

124 Wspaniały

About _Peter_

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  Legacy kombi 3.0 Spec.B 6MT MY08
  E-Bike: Trek Powerfly 5
  Bike: Cube Acid 29er

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pozwolę sobie wkleić tutaj link do posta z mojego tematu, może ktoś będzie w stanie pomóc:
 2. Gdzie i na jaką wymieniałeś szybę? Muszę to kiedyś zrobić w swoim Legacy bo mam denerwujący odprysk dokładnie na linii wzroku... Odkładam to jak najdłużej w czasie bo fajnie, że oryginalna i jakby mi przyszła do głowy sprzedaż to zawsze jakiś plus... Jeżeli już bym wymieniał to nie wiem jak do tematu podejść: OEM (wykonalne w ogóle?) czy jakiś zamiennik? (wolałbym tego uniknąć)
 3. Ja regularnie stałem ostatnimi "normalnymi" czasy na Kazimierzu bez karteczki/naklejki z opłatą przez SkyCash i nie zdarzyło mi się nigdy mieć problemów.
 4. Dzięki za korektę, możliwe, że zakręciłem...
 5. Z tym że pojawiały się tu informację, że tylko tylne - przednie nierozbieralne.
 6. Dzięki, to cenna informacja - w sumie mało widziałem właśnie takich opinii z pierwszej ręki o odczuciach.
 7. Dzięki za cynk, co prawda te za 1.2k były do Legacy V ale ze Spec.B też mieli za 999. :-) Kupiłem, to może być towar co raz bardziej deficytowy...
 8. Opcja fajna, ale ja raczej chciałbym (poza wydechem) trzymać się jak najbliżej OEMowych rozwiązań. Jeszcze tył bym przełknął jeżeli chodzi o cenę w ASO, ale przód już chyba koło 3k za sztukę wychodzi jak trzeba będzie w przyszłości wymieniać więc to raczej odpada. Także już tył wymienię na Bilsteiny "prawie jak OEM".
 9. Wysłałem im zapytanie. Dogrzebałem się do rozterek @kudlatypawelek który je miał jakiś czas temu: 24-118323 Amortyzator Bilstein B6 Sport (Tył) 35-118336 Amortyzator Bilstein B8 Sport (Przód/lewy) 35-118343 Amortyzator Bilstein B8 Sport (Przód/prawy) LESJOFORS LS4288331 sprężyna zawieszenia tył Pytanie do @kudlatypawelek: Jakie sprężyny zamontowałeś na przód, bo tego nie zlokalizowałem?
 10. B8 przód; B6 tył? Mam do wymiany tył i zastanawiam się co robić. Pytał ktoś kiedyś w ASO ile by OEMowe Bilstein'y kosztowały? Edit: Ja zapytałem: "Cena 1625 zł/szt brutto. Czas realizacji 2-4 tygodni." Trochę stromo.
 11. U mnie działa, nawet bez zalogowania.
 12. Jak zwykle brakuje zapału do montowania, więc wrzucam tylko jeden zupełnie nieobrobiony. (oglądanie bezpośrednio z dropboxa mocno ścina, i tak już słabą przez oświetlenie, jakość) https://www.dropbox.com/s/giyovbow867izwx/DJI_0217.MP4?dl=0
 13. Czy ktoś może polecić jakieś miejsce do zrobienia ceramiki w Krakowie lub okolicach? Trochę prac wykonywałem w Kuro, ale tam drogo.
 14. Ja mogę przyjechać czymkolwiek @carfit uraczy mnie jako autem zastępczym jutro. :-)
×
×
 • Create New...