Jump to content

Michał Krupa

Użytkownik
 • Content Count

  867
 • Joined

 • Last visited

About Michał Krupa

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  FORESTER XT (MY2018)

Recent Profile Visitors

1106 profile views
 1. @olencjo Pan Wiktor Kotowicz ( @Sobiesław Zasada Automotive WK ) z Rzeszowskiego salonu SUBARU to świetny fachowiec. Kupiłem u niego 2 auta. Gorąco polecam.
 2. Michał Krupa

  Co zamiast XV???

  Bo to dobre auta są.
 3. @Infra trzymam kciuki za ogarnięcie auta. Widać, że kochasz tę Maszynę więc dacie radę. Jeszcze raz: powodzenia.
 4. "NBA Star Kawhi Leonard Signs $103M Contract, Buys "Lightly Scratched" Subaru Forester" https://www.torquenews.com/1084/nba-star-kawhi-leonard-signs-103m-contract-buys-boring-old-subaru-forester?fbclid=IwAR37ZwUzNbWY0fRnzvaLm8XjVuapw5cgH-wAH2sTB5lN4RQUQAtyRixN2fc sza-cun
 5. @DZIAŁ TECHNICZNY czy jest jakieś zdjęcie/wizualizacja pokazująca w jaki sposób stacja Kenwood jest zamontowana w "kokpicie"? Jest jakaś dodatkowa blenda? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 6. Michał Krupa

  Co zamiast XV???

  @goater tak jak @Karas i @Michał W. napisali teraz XV jest u @raju.
 7. Też uważam, że to nie felgi są za duże (pasują do bryły auta) tylko hamulce za małe
 8. Michał Krupa

  Co zamiast XV???

  Gdyby nie poczucie odpowiedzialności przed żoną i dzieckiem to moja odpowiedź na pytanie postawione w tytule wątku składałaby się z 2 część:
 9. Aż sprawdziłem Te „10l” to wg komputera 9.3l średnio z całej trasy Jelenia Góra - Drezno. Spalanie poniżej 8 litrów pojawiło mi się na trasie Kraków - Wrocław przy tempomacie ustawionym na 125 km/h i 2 osobach dorosłych + dziecko i bagaże. Dla mnie wszystko poniżej 10l jest satysfakcjonującą wartością .
 10. Proporcje felg do tarcz i zacisków są dla mnie nie do zaakceptowania , zwłaszcza w japońskim aucie .
 11. Ale za to jakie ma Forum w Polsce
 12. Wspomniałem o przyczepce i boksie dachowym?
 13. No dobra. Wyjechałem na wakacje XVem. Małżeństwo + 5cio latka (prawie) / tygodniowy wyjazd (czyli w bagażach cała szafa dziecka, pół średniej wielkości apteki i mała spiżarka - ilość rzeczy żony i moich w zasadzie pomijalna). Kiedy walizka i torby leżały spakowane w domu, żona stwierdziła, że nie zmieścimy się w aucie. Ok, z żoną z zasady się nie spieram ale postanowiłem spróbować. Ha, nawet roleta bagażnika się normalnie zasunęła . Żona była mile zaskoczona O tym, że wbrew obiegowej opinii auto jednak jedzie to przy wyżej wspomnianej konfiguracji obciążenia nie było dla mnie zaskoczeniem. Do napisaniu jednak tych kilku zdań zmobilizował mnie jednak wypad (przy okazji pobytu na Dolnym Śląsku) do Drezna. "Jak Ty mnie XV tera zaimponowałeś" parafrazując klasyka. Jechaliśmy tam (do tego Drezna) Żona, Córa i ja... i moi Rodzice. 4 dorosłe osoby, dziecko oraz bagaż pozwoliły bez żadnych stresów przejechać ~250 km w każdą stronę z tempomatem ustawionym na 130km, ze spalaniem w granicach 10l/100km. Oczywiście wiem, że na polskich autostradach czasem trzeba walczyć o przeżycie. Jedziesz albo 70km/h prawym, albo 150km/h lewym. Wiem, że dynamika, elastyczność silnika, szybka skrzynia w takich warunkach są nieocenione ale moje doświadczenie wskazuje, że na 200 km trasie jazda z prędkością "około" dopuszczalnej daje max 15 minut przewagi na tymi jadącymi 120km/h a rachunek przy dystrybutorze szybko gasi "euforię zwycięzcy". W mojej ocenie nie warto. Od początku bardzo lubię to autko ale w ciągu ostatniego tygodnia znacząco urosło w moich oczach.
 14. @koziolek przy pewnej prędkości żadne mocowanie nie pomoże
×
×
 • Create New...