Skocz do zawartości

Michał Krupa

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  823
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Michał Krupa

 • Tytuł
  ..:: Profi ::..
 • Urodziny 28.07.1979

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  XV 18MY 2.0i E+

Ostatnie wizyty

901 wyświetleń profilu
 1. Michał Krupa

  Filmy

  fajnie kiedy kumpel ojca może cię czegoś nauczyć
 2. Michał Krupa

  Rejestrator Video vs EyeSight

  Z tego co pamiętam chodzi nie tylko o to, że nic nie powinno znajdować się w „polu widzenia” urządzeń. Problemem mogą być również potencjalne „refleksy” / odbicia niepożądanych elemntów, które w specyficznych warunkach oświetleniowych mogą pojawić się na szybie.
 3. Michał Krupa

  Rejestrator Video vs EyeSight

  A jak to się ma do tego „schematu” wskazującego obszar, w którym nic się nie powinno znajdować ze względu na system ES?
 4. @sztarno na zeszłorocznych plejadach moja córa miała trochę ponad 3,5 roku. Debiutowaliśmy Jechaliśmy trasę turystyczno-szosową. Pewne elementy musieliśmy odpuścić ale i tak było fajnie.
 5. Tak z ciekawości dopytam: XV 2giej gen.? U mnie nic takiego się nie dzieje.
 6. Moi Drodzy Chciałbym skorzystać z Waszych doświadczeń w następującej kwestii: w jaki sposób najlepiej zapewnić sobie dostęp do internetu na norweskiej prowincji. Spędzę tam ~3 tygodni w sierpniu i chcąc nie chcąc muszę mieć możliwość korzystania z internetu. Zakładam, że najlepszym rozwiązaniem będzie zakup karty prepaid (operator? wariant?). Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Takk
 7. Teraz duże firmy robią wszystko małymi. Ze wszystkimi tego konsekwencjami Na dodatek przy głębokim deficycie „rąk” do pracy niektórzy panowie na budowach znowu stosują dietę wysokoprocentową Kierownicy budów walczą na budowach z tematem bo jak Pisałeś: czasy się zmieniły. Konsekwencje ewentualnej tragedii są dotkliwe dla wykonawców.
 8. Michał Krupa

  Kubica w F1

  grafika ma charakter rozwojowy
 9. Michał Krupa

  Co zamiast XV???

  @MaMis @Dyrekcja już pisał, żeby sobie nie robić nadziei
 10. Michał Krupa

  Hot Hatch Hysteria

  Wczoraj wyprzedziła mnie nowa Fiesta ST - bardzooo apetyczny dźwięk
 11. Panowie kupiliście/zbudowaliście mocne fury dla bezpieczeństwa? Serio?
 12. Michał Krupa

  Nowy XV II-generacji

  Trochę, żeby zrównoważyć negatywne opinie dotyczące nowego XV napiszę, że po przejechaniu nieco ponad 10kkm jestem zadowolony z zakupu Nie wiem, może nie jestem tak drobiazgowy jak inni użytkownicy ale w tych pieniądzach nie wybrałbym nic innego. Dodam, że nie chodzi mi o jakieś poświęcenie czy wyrzeczenia związane z użytkowaniem "puszki" na kółkach. Chciałem raczej dać do zrozumienia, że w mojej opinii to BARDZO FAJNE AUTO za fajne pieniądze Muszę jednak wyznać, że moją ocenę należy rozpatrywać przez pryzmat mojej wielkiej sympatii dla marki SUBARU
 13. Michał Krupa

  Nowy XV II-generacji

  @Skodziarz tzn Twój wybór ograniczał się do ewentualnego nie kupienia XVa Na prawdę lubię czytać Twoją rzeczową (w 85% ) krytykę ale jak "walisz" hasłem: to uważam za stosowne zwrócić Ci uwagę, że chyba ździebko przesadzasz Piszesz o sprawach, które trudno wyłapać oglądając auto w salonie. Niektóre z nich trudno pewnie ocenić także w trakcie jazdy próbnej. Jak już pisałem - uważam, że taka krytyka jest potrzebna. Jednak wyżej wspomniane uogólnienie jest niesprawiedliwe - jak mawiała babcia "widziały gały co brały" Czymś XV Cię skusił Naprawdę Czujesz się tak dalece oszukany?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...