Skocz do zawartości

Michał Krupa

Użytkownik
 • Zawartość

  752
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Michał Krupa

 • Tytuł
  ..:: Profi ::..
 • Urodziny 28.07.1979

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  XV 18MY 2.0i E+

Ostatnie wizyty

804 wyświetleń profilu
 1. Michał Krupa

  Nowy XV II-generacji

  też mnie to zaintrygowało
 2. Michał Krupa

  XIV Subariada Albania/Czarnogóra 30.08-06.09.2018

  Jeżeli to nie problem prosiłbym @Dyrekcja albo @DZIAŁ TECHNICZNY o informację dotyczącą tych homologowanych podkładek? Chodzi mi o ile podnoszą nadwozie i orientacyjną cenę z montażem w ASO. Z góry dziękuję.
 3. Michał Krupa

  Nowy XV II-generacji

  Długo zastanawiałem się nad oponami wielosezonowymi. Jakoś nie potrafiłem się do nich przekonać ale ostatecznie zdecydowałem żeby nie iść w tym kierunku po tym jak instruktor SJS stwierdził, że pomimo postępu jaki się w tej kwestii dokonał opony wielosezonowe nie są pełnowartościową (w kwestii bezpieczeństwa) alternatywą dla zestawu letniego i zimowego.
 4. Michał Krupa

  XV_2018

  Pytanie oczywiście do Dyrekcji, ale zanim Dyrekcja się pofatyguję pozwolę sobie podrzucić kilka podpowiedzi https://www.wheel-size.com/size/subaru/xv/2018/ http://uniwers.vot.pl/et/kalkulator_opon/index.php
 5. Michał Krupa

  Nowy XV II-generacji

  @Pitter po pierwsze primo: to "skejt" nie drwal Po drugie primo: Rodzina poprosiła o usunięcie wizerunku Po trzecie primo: uznałem, że jednak jestem najpiękniejszy i czas wszystkich rzucić na kolana ujawniając swoje prawdziwe oblicze
 6. Michał Krupa

  Nowy XV II-generacji

  @yarthecat @Zyzol jeżeli chodzi Wam o to, że kierownica "dobija" do "twardego" punktu skrajnego to też tak mam i w Foresterze z 2015 r. też tak było. Nie wiem tylko o co chodzi z tym, że "efekt jest wyczuwalny nawet na kołach"?
 7. Michał Krupa

  Nowy XV II-generacji

  @Vagabond w mojej ocenie na szkoleniu w kość dostają hamulce reszta to w zasadzie normalna eksploatacja więc nie bardzo rozumiem dlaczego trzebaby na tą okoliczność wymieniać olej? Chyba że zrobiłeś już ze 3kkm ale nie w związku z samym szkoleniem.
 8. Michał Krupa

  Kubica w F1

 9. Michał Krupa

  Android Auto i Car Play w XV II

  Chyba taka "uroda" tego wynalazku. W Foresterze MY2015 było tak samo.
 10. Michał Krupa

  SUBARU XV

  Fotografujcie, wrzucajcie...
 11. Michał Krupa

  Nowy XV II-generacji

  Zapraszam Was do nowego wątku:
 12. Michał Krupa

  Android Auto i Car Play w XV II

  Jak dostać się do takiego menu?
 13. Michał Krupa

  Kubica w F1

  I to też prawda Dla mnie osobiście (w sensie wewnętrznej inspiracji) po prostu Jego droga jest ważniejsza niż jej efekty. W tym kontekście poniżej moje ulubione zdjęcie Pana Roberta Kubicy http://robertscomeback.blogspot.com/2016/07/kubica-to-sell-his-rally-card.html
 14. Michał Krupa

  Kubica w F1

  Panowie, Pan Robert Kubica chyba nie jest typem człowieka szukającym i pilnującym "stref komfortu"? Mam wrażenia, że tak nie buduje się "wyników" tylko "LEGENDĘ". Kontrakty? Hej, tu jak nigdzie indziej pasuje: Racing is life. Anything before or after is just waiting. Wielki Szacunek! Za pasję i wytrwałość. Dla mnie to już teraz jest Gigant.
 15. Michał Krupa

  Nowy XV II-generacji

  Odnoszę wrażenie, że w tej sprawie poziom obsługi związanej ze sprzedażą auta również nie jest bez znaczenia
×