Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Cześć :) znalazłem ten wątek na temat spotów w Krakowie. Czy można przybyć na spot nie posiadając jeszcze Subaru i poznać lokalną grupę, porozmawiać na temat doświadczeń jak się żyje z Foresterem? Szukam dla siebie Forestera SF / SG i chciałbym dopytać o wasze doświadczenia. ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szymoff napisał(a):

Cześć :) znalazłem ten wątek na temat spotów w Krakowie. Czy można przybyć na spot nie posiadając jeszcze Subaru i poznać lokalną grupę, porozmawiać na temat doświadczeń jak się żyje z Foresterem? Szukam dla siebie Forestera SF / SG i chciałbym dopytać o wasze doświadczenia. ;)

Jasne, że można :thumbup: Zawsze to człowiekowi jaśniej się w głowie robi jak porozmawia z ludźmi, którzy na codzień użytkują takie auta:) przy okazji dowiesz być może rzeczy, o których nie było wcześniej pojęcia.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, decha napisał(a):

Cześć :hi:, czy planujecie jakiś spocik w najbliższym czasie? Chętnie poznałbym szczęśliwych posiadaczy subarek ;) i wymienił się doświadczeniami :D głównie chcę je pozyskać bo moje są marne póki co... 

Najbliższy spot w drugą niedzielę miesiąca, Makro Bronowice godzina 18:00:)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
27 minut temu, Jendyk napisał(a):

Wiem, że wątek dotyczy głównie spotów, ale czy niebieska Impreza w malowaniu 555 z Przegorzał (z kierą po prawej stronie) jest kogoś z forumowiczów? Mijałem się z nią dzisiaj 2 razy na Ks. Józefa.. piękny wóz. 

Nie tylko spotów :) a imprezy nie kojarzę:huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Nie tylko spotów :) a imprezy nie kojarzę:huh:

Ano parkuje taka na wewnętrznej części ul. Ks. Józefa, chyba nawet pod chmurką, zaraz koło kościoła Jezuitów. Właściciel czasem ją zdaje się odpala i robi przejażdżki po okolicy. Dźwięk mega. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odpadam, pewnie będę już w pracy. Tak ogólnie to możecie mnie z listy powiadomień wyrzucić :(

Aktualnie w Krk jestem z doskoku, może z 5/6 dni w miesiącu,a tak to świętokrzyskie i międzynarodówka. Choć z chęcią będę śledził wątek i pewnie jeszcze wpadnę na jakieś spotkanie Subaru Grand Vitara :biglol:

  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...