Jump to content

Tokio34

Użytkownik
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tokio34

 1. To że droga była prawidłowo oznakowana nie znaczy że może na niej leżeć worek piasku. Możliwe że worek był wcześniej na pachołku ale co z tego? odpowiedzialność spoczywa na barkach zarządcy drogi. Sytuacja nie powinna mieć miejsce a jeśli już ma zawsze dzwoni się na milicję czy to dzwon z jeleniem czy to urwane zawieszenie przez dziurę w drodze.
 2. Odpuść sobie bez protokołu od milicji nic nie ugrasz zostanie Ci walka na drodze sądowej która jak wiadomo w naszym kraju jest długa i ciężka.
 3. Będą chcieli to zagłuszą system bez kluczyka bez sensu wtedy kradniesz na walizkę. Najlepiej zrobić własnoręcznie odcięcie zapłonu dopiero po zrobieniu zwarcia w odpowiedni sposób odpalisz auto do tego bym zamontował mechaniczną blokadę skrzyni firmy bear lock tylko nie naklejaj ich naklejki na szybę bo włamywacz będzie wiedział z czym ma do czynienia.
 4. Volvo ma ale działa tylko i wyłącznie na pojazdy w tym akurat przypadku hamował kierowca.
 5. Październik bardziej klimatyczny ale warunki pogodowe mogą być słabe i może się okazać ze będzie się zwiedzało 2 dni a 3 dni suszyło bety:D
 6. Ankieta zawsze na propsie możesz też dodać do ankiety kto jedzie Subarką a kto leci samolotem będzie bardziej przejrzyście.
 7. Z racji tego że wczoraj wszedł potężny kaliber % niestety jednak mnie nie będzie Bawcie się zacnie pozdrawiam!
 8. Dlatego My jedziemy na pół dziko i nie będziemy tam gdzie ""wszyscy""
 9. Prawnie nie możesz w praktyce rób co chcesz To byś się zdziwił jedni się znają bardziej inni mniej zależy od psa lub człowieka na SKP.
 10. Dodatkowe oświetlenie nie jest dozwolone co do spoilera jeśli np dany model wychodził z światłem stopu zamontowanym w spoilerze to możesz taki spoiler zamontować jeśli nie wychodził i zamontujesz to z godnie z prawem piesek może Ci zabrać dowód.
 11. Za późno przeczytałem wątek bo bym wpadł.
 12. Dzięki za pomoc koledzy jednak docelowo wsadzę na zimę 205/65/15
 13. Obok mnie też miałeś szansę stanąć nie raz
 14. Witam, z racji tego że nie znalazłem wątku dotyczącego wielkości kół do imprezy zakładam nowy. Jak myślicie czy do buga wejdą 205/70 r15 wcześniej te koła siedziały w leśniku pytam ponieważ mam możliwość zakupu opon razem z felgami. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie. Ps. jeżeli był podobny wątek a nie dokopałem się do niego proszę o skasowanie tematu a link do wątku proszę podesłać na pw.
 15. Nie wiem jak to jest wiem jak to jest w moim bugu rok 2002 i całe 2 purchle i nic więcej dodam że parkuję pod chmurką poprzedni właściciele też tak robili.
 16. Osobiście posiadam imprezkę 2.0 szalone 125 qunia do tego narkoman i wychodzę z założenia że jak już ma się napić PB na starcie lub jak się skończy LPG to niech to będzie 98.
 17. Tak jak kolega napisał śruba młoteczkowa powinna dać radę. Jeśli można wiedzieć z czystej ciekawości ile dałeś za spoiler ?:D
 18. Było zacnie jak zawsze dziękuję i do następnego!
 19. Dlatego Ja nie myłem świni
 20. Tokio34

  wloty powietrza na IC

  https://maxtondesign.eu/product-pol-1432-Wloty-Powietrza-Maski-Subaru-Impreza-MK2-01-02.html?fbclid=IwAR1BH6EbF8T0Kg10xxvnLVXStj2gTsLl6npm6udar5dAv6DmBm--ITIgrsc Ktoś zamawiał? Laminat lubi pękać
 21. Rule no3 - Piździ parking podziemny nie piździ parking górny.
 22. Pojawię się ale 22 to trochę późno może 20 pod Plaza a później na kopiec.
 23. Ja niestety nie dotrę dzisiaj na spocik robota wypadła i niestety muszę jechać w delegacje.
×
×
 • Create New...