Jump to content

przemekka

Użytkownik
 • Posts

  5998
 • Joined

 • Days Won

  52

Everything posted by przemekka

 1. Patrząc na wyniki Alfy i Williamsa zastanawiam się na ile to kwestia kierowców, a na ile bolidów.
 2. Czy Ocon już odbywał karę?
 3. Patrząc na ruchy kadrowe alfy, ale też i innych teamów mam wrażenie, że f1 jako "formuła rywalizacji" najlepsze czasy ma niestety za sobą. Robert pokazał, że pomimo braku kontaktu z bolidem nic mu nie brakuje by być podstawowym kierowcą. Do tego Orlen wpakował w ten team niemałą kasę, przy wątpliwych korzyściach marketingowych (i tak jest monopolistą i dyktuje warunki). Patrząc na to co dostał w zamian, trudno czasem nie przyznać racji hejterom, że to były zmarnowane pieniądze. Do tego te wszystkie wypowiedzi Vassera o tym jaki wkład ma Robert w rozwój bolidu itd., brzmią żałośnie przy decyzji (jeśli się potwierdzi) o nowym pay drajwerze.
 4. A ja jestem pod wrażeniem, choć z drugiej strony mnie nie zaskoczył. Jak na kogoś, kto praktycznie nie jeździ bolidem F1 i na torze, którego nie zdążył dobrze poznać pojechał na max. możliwości auta jakim dysponował. Chciałbym, żeby mógł regularnie startować w przyszłym sezonie.
 5. W Mołdawii już byliśmy. Może w końcu uda mi się skończyć montowanie filmu z tego wyjazdu, bo się też wtedy działo. Liftu jest 3 cale plus jeden cal na oponie. Chciałem SST Pro, ale nie było rozmiaru, który by mi podszedł. Postawiłem więc na AT-ka, który lepiej niż BFG radzi sobie na asfalcie, a podejrzewam, że spędzi tam 90% czasu. Czekam jeszcze na stalowy most do przodu, bo oryginalnie jest aluminiowy i strach zapinać 4x4.
 6. Nie Jimny tylko Grand Vitarę. Kupiłem córce pierwsze auto.
 7. Też i o małych zakupach w Toskanii w drodze powrotnej.
 8. Ale my jedziemy w sierpniu. Pytam głównie o jedzenie, bo nie wiem jak dużą lodówkę kupić?
 9. Sądząc po ilości relacji musiało być słabo ... albo grubo.
 10. A propos "praktycznie" ... Miłosz kiedy wrzucisz na PW jakieś informacje odnośnie wyjazdu? Typu jakie opony, czy brać trapy, ciepłe gacie, liofilizaty i takie tam.
 11. Żałujemy, że nie mieliśmy urlopu. Zdjęcia jak zwykle klasa.
 12. No ale ta jest przymocowana trzema wkrętami po 50 zł za sztukę.
 13. A ja mam plan zrobić sobie coś podobnego samemu. Może nie będzie takie ładne, ale na pewno tańsze i satysfakcja będzie większa.
 14. https://www.facebook.com/100053134251385/posts/317373020043837/
 15. A ja bym już chętnie kupił bilet. Ale czekam na szczegóły.
 16. A miał być nudny wyścig.
×
×
 • Create New...