Jump to content

ajax

Użytkownik 500
 • Posts

  1397
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ajax last won the day on October 22 2016

ajax had the most liked content!

About ajax

 • Birthday 07/14/1986

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Z daleka
 • Auto
  Forester SH - "Bujda na resorach"
 • Zainteresowania
  Liczne.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ajax's Achievements

..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

..:: Uzależniony(a) od Subaru ::.. (5/13)

96

Reputation

 1. Jest zaproszenie od Terenwizji, żeby pokazać chłopakom z czym to się je nasze złomki
 2. Nasi tu byli Nawet forumowe.
 3. W USA będzie można kupić bardziej dzielnego terenowo OBK z ATekami w standardzie https://www.motortrend.com/news/2022-subaru-outback-wilderness-edition-first-look-review/
 4. My niestety ze względu na złośliwość rzeczy martwych kolan i więzadeł odpadamy Mamy rezerwację na prom za 1600 PLN z noclegiem w kabinie i autem w dwie strony. Jak ktoś jest zainteresowany prosimy o info
 5. A co to ma do kwestii tego czy stare czy nowe fury jeżdżą na Subariady?
 6. Brzmi prawdopodobnie i tanio w naprawie pójdę tym tropem.
 7. Hmm a nie powinien piszczeć wtedy pod obciążeniem?
 8. A kiedy płyn wymieniałeś? Nie pieni się? Pracuje cicho? Płynu jeszcze nie wymieniałem auto niedawno kupione w przyszłym tygodniu mam zaplanowany serwis, pracuje cicho nie pieni się. (Nawet jak pada to nie słychać żadnych niepokojących dźwięków)
 9. Forek SH 2008 150km Benzyna MT. Po dłuższych i trudniejszych manewrach parkingowych (wymagających kręcenia kilka razy kołami w miejscu) wspomaganie robi się coraz słabsze a następnie pada w ogóle. Problem znika po tym jak auto odstoi chwilę i pojedzie dalej. Pomysły czego szukać? Wycieków/braków płytnu/dziwnych odgłosów nie stwierdzono.
 10. Ciągać można po prostu 4atAT z US mają tendencję do grzania się. Weź przegląd z jazdą próbną (w niektórych serwisach jest to opcja płatna ekstra) trzeba posłuchać jak wszystko chodzi. Sam mam już chyba 5 Subaru, Diesla też miałem i sobie chwaliłem wszystko trzeba kupować z głową.
 11. Przede wszystkim odradzam pośpiech tak jak koledzy. Subaru to nie Ferrari F40 trochę tego na rynku używanych jest. Jeśli silnik 2.5 to wnioskuje, że to wersja US AT nie polecam raczej takiej do ciągania przyczepy. Jeśli to US koniecznie sprawdź Carfax (nie opłaca się ściągać aut innych niż z licytacji ubezpieczycieli). Sprawdź koniecznie czy farba w komorze silnika jest matowa. Ogólnie polecam na spokojnie auto zawieźć do mechanika specjalizującego się w marce. Forków z tych roczników jest sporo na rynku i jest z czego wybierać. Zwróć też uwagę na stan tylnych amorków jeśli auto już siada konieczna będzie wymiana tylnego zawieszenia co trochę kosztuje.
 12. O zgrozo 12 lat w tym kilka pracy za żelazną kurtyna u jednego z dilerów Subaru w Polsce
 13. Mam dostęp do tajnej rządowej strony na której opierane są obostrzenia. Możecie sobie tutaj sprawdzić https://koronawirus.lol/ Tutaj najnowszy zestaw: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów informuje, że od 24 lutego 2021 roku: Zamknięte są biurowce, piekarnie oraz gabinety dentystyczne. Otwarte zostaną sklepy z biżuterią tradycyjną oraz kancelarie prawne, ale wyłącznie w niektóre wtorki. Wszystkie osoby przybywające do Polski z Ukrainy transportem powietrznym i naziemnym są zobowiązane do odbycia kwarantanny przez 13 dni. Nauka zdalna w klasach 4-5 szkół podstawowych, w szkołach średnich oraz w akademiach, za wyjątkiem uczelni katolickich (chyba, że studenci będą oddychać przez nos). Obowiązuje zakaz organizacji wyciągania szybowców oraz rautów Hotele dostępne są tylko dla Jana Borysewicza, mafii, skoczków narciarskich oraz najemników. Żłobki i przedszkola są otwarte dla najmłodszych. W sklepach budowlanych i galeriach handlowych może przebywać maks. jedna osoba na 2 m kw. pomieszczenia. W zgromadzeniach może uczestniczyć maks. 1175 osób (nie dotyczy osuszania bagien oraz wesel).
 14. W moim byłym OBK Diesel podobny efekt dawały wtryski (jeden z nich lał)). Zerknij czy przypadkiem spaliny nie mają nietypowego koloru.
×
×
 • Create New...