Jump to content

ajax

Użytkownik
 • Content Count

  1288
 • Joined

 • Last visited

About ajax

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Z daleka
 • Auto
  Forester MY00

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.poznan.cppa.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Już po miniaturce widzę, że to ten Dawno dawno temu jak pracowałem w Kocarze stał sobie w komisie i sobie nim czasem miałem okazję pojeździć. Bardzo zacna fura Na Kajki bywam w każdy poniedziałek wieczorem.
 2. Pozdrawiam Forka II 2,5XT spotkanego w poniedziałek wieczorem na ul. Kajki. Jeśli to ta maszyna o której myślę to chapeu bas po stokroć
 3. Czarna Impreza stojąca na parkingu podziemnym na Rolnej to forumowa jest?
 4. Polecam zmienić agenta/ubezpieczyciela. Cztery dni przy nowym aucie to jakaś aberracja. Nie spotkałem się z tak krótkim czasem udostępnienia samochodu w porządnym pakiecie ubezpieczeniowym(a przez dobrych kilka lat zajmowałem się ubezpieczeniami) W moim ponad 20 letnim Forku mam auto zastępcze na 30 dni, a za assistance płaciłem jakieś grosze.
 5. Czy ktoś może podesłać kontakt do osób które były na Subariadach Foresterem 1 generacji. Mój wymaga liftu i kilku innych modyfikacji i chciałbym się dopytać o kilka spraw.
 6. Ukłony i podziękowania dobry człowieku
 7. Poszukuję jednej sztuki felgi 15" która wejdzie na zaciski od Forestera 2,5xt 2 generacji. Aktualnie mam team dynamics pro race 1.2. Ale szukam czegoś taniego na zapas. Ktoś ma pomysł co mogłoby pasować ewentualnie jak to sprawdzić bez przymierzania felgi?
 8. ukłony i podziękowania
 9. Czy ktoś z Was wie jak mogę sprawdzić kod koloru do drzwi forestera pierwszej generacji?JF1SF5LD3XG047551
 10. Jakiś dzban zniszczył mi drzwi na parkingu i uciekł. Znalazłem na intercenie drzwi w tym samym kolorze ale od polifta. Moje pytanie jest takie czy te szerokie plastikowe listwy na dole drzwi są takie same w przed i polifcie?
 11. Delik jest spoko ale niestety to jest Forek z 99 roku więc taka naprawa od razu skończy się na szkodzie całkowitej a tego chciałbym uniknąć.
 12. Szukam warsztatu do naprawy szkody parkingowej w Poznaniu dysponującymi autami zastępczymi. Ktoś coś poleca?
 13. To w końcu będzie okazja się piwa napić Mam nadzieję, że Forek i BRZ dalej mają się dobrze
 14. Jak wygląda sprawa z Subariadą do Słowenii miały być zapisy w Grudniu a tu cicho sza niestety Proszę o wpisanie na listę. Chociaż nie ukrywam, że priorytetem jest Słowenia.
×
×
 • Create New...