Jump to content

ajax

Użytkownik
 • Content Count

  1293
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ajax last won the day on October 22 2016

ajax had the most liked content!

Community Reputation

37 Dobry

About ajax

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Z daleka
 • Auto
  Forester MY00

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.poznan.cppa.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ogólnie komisy to ciężka sprawa Osobiście polecam auta z takiego miejsca bez wizty w serwisie nie kupować.
 2. No cóż niebezpieczeństwo w Czarnobylu najlepsi eksperci ocenili na 3,6 Poniżej dokumentacja z analizy
 3. Kiedy mniej więcej zapisy na Czarnobyl?
 4. Z darmowym przewodnikiem to trzymamy za słowo Tego typu "podziały klasowe" są chyba w każdym środowisku nie tylko podróżniczym. No cóż ja tam lubię pizee z ananasem, Whiskey z Colą i subariady z przewodnikiem i jakoś muszę z tym żyć. Chociaż byłem mocno zaskoczony jak duży odzew i zainteresowanie wzbudziła Subariada do Albanii wśród moich znajomych. Pierwszy raz w życiu ludzie wręcz domagali się żebym ich odwiedził ze zdjęciami z podróży i opowiedział co i jak.
 5. Już po miniaturce widzę, że to ten Dawno dawno temu jak pracowałem w Kocarze stał sobie w komisie i sobie nim czasem miałem okazję pojeździć. Bardzo zacna fura Na Kajki bywam w każdy poniedziałek wieczorem.
 6. Pozdrawiam Forka II 2,5XT spotkanego w poniedziałek wieczorem na ul. Kajki. Jeśli to ta maszyna o której myślę to chapeu bas po stokroć
 7. Czarna Impreza stojąca na parkingu podziemnym na Rolnej to forumowa jest?
 8. Polecam zmienić agenta/ubezpieczyciela. Cztery dni przy nowym aucie to jakaś aberracja. Nie spotkałem się z tak krótkim czasem udostępnienia samochodu w porządnym pakiecie ubezpieczeniowym(a przez dobrych kilka lat zajmowałem się ubezpieczeniami) W moim ponad 20 letnim Forku mam auto zastępcze na 30 dni, a za assistance płaciłem jakieś grosze.
 9. Czy ktoś może podesłać kontakt do osób które były na Subariadach Foresterem 1 generacji. Mój wymaga liftu i kilku innych modyfikacji i chciałbym się dopytać o kilka spraw.
 10. Ukłony i podziękowania dobry człowieku
 11. Poszukuję jednej sztuki felgi 15" która wejdzie na zaciski od Forestera 2,5xt 2 generacji. Aktualnie mam team dynamics pro race 1.2. Ale szukam czegoś taniego na zapas. Ktoś ma pomysł co mogłoby pasować ewentualnie jak to sprawdzić bez przymierzania felgi?
 12. ukłony i podziękowania
 13. Czy ktoś z Was wie jak mogę sprawdzić kod koloru do drzwi forestera pierwszej generacji?JF1SF5LD3XG047551
 14. Jakiś dzban zniszczył mi drzwi na parkingu i uciekł. Znalazłem na intercenie drzwi w tym samym kolorze ale od polifta. Moje pytanie jest takie czy te szerokie plastikowe listwy na dole drzwi są takie same w przed i polifcie?
×
×
 • Create New...