Jump to content

subleo

Użytkownik
 • Content Count

  2287
 • Joined

 • Days Won

  15

subleo last won the day on October 11

subleo had the most liked content!

Community Reputation

2134 Wspaniały

About subleo

 • Rank
  ..:: Jego Forumowatość ::..
 • Birthday August 10

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Z pogranicza Beskidów...
 • Auto
  Subaru & Audi

Recent Profile Visitors

3394 profile views
 1. Nie wiem czy wiecie, że:
 2. W załączeniu publikacja. Jest dostępna na ResearchGate. 1-s2.0-S1350630715001028-main.pdf
 3. Chciałbym jedynie zauważyć, że nie każdy właściciel SBD bierze udział w forumowych "tajnych kompletach" i najzwyczajniej może o fenomenie tego silnika nic nie wiedzieć Wszak żadnego oficjalnego komunikatu nie było. A jak nie było, to wiadomo, problemu nie ma To nie jest uwaga wobec SIP lecz FHI. Taką przyjęto politykę i cóż my maluczcy możemy?
 4. A jest jeszcze sprawa nowego Mercedesa, który spłonął na autostradzie powodując śmierć młodej dziewczyny. To jest dopiero tragedia. Jacek Balkan z MotoDziennika próbuje od wielu miesięcy zdobyć jakieś informacje, ale na razie "wykręcają kota ogonem". Żyjemy w czasach, w których duże korporacje mają ogromną przewagę nad jednostkowym klientem. A z tym Mercedesem za 1 mln zł to rzeczywiście jest kabaret. Ciekawe jak się to skończy.
 5. Jak to co? Skodę oczywiście Widzę brak rozeznania we współczesnej motoryzacji i forumowych trendach
 6. Plus to co wyłożyłeś na naprawę SBD. A to już jest ponad 30 tys.
 7. subleo

  Co zamiast XV???

  Być może, ale jest wiele tkanin podobnych np. Aquaclean Energy a dużo tańszych od skóry.
 8. subleo

  Co zamiast XV???

  Rzeczywiście. To bezsensowny kierunek. Jest tyle nowoczesnych tkanin, które mają wiele zalet skór a nie mają ich wad, choćby alkantara. Nie rozumiem po co brną w te skóropodobne ceraty. Pewno tanie są.
 9. Do niedawna Podhale to była skarbnica "dobrych praktyk" drogowych
 10. W PL znaków na drogach jest po prostu za dużo. Traktuje się kierowców jak, nie wypada pisać A jak jest teren niezabudowany z ograniczeniem 90 km/h to niech każdy sam oceni czy ma zwolnić czy nie. W normalnych warunkach jedynym ograniczeniem jest widoczność i ... chyba najczęściej z takiego powodu ograniczenia są stawiane. Z tym, że raczej każdy kierowca widzi, że nie widzi ... co jest za szczytem zakrętu Denerwuje mnie ustawianie w terenie niezabudowanym, często na długich prostych z pełną widocznością, ograniczeń do np. 60 km/h bo jest jakiś wyjazd z fabryki, gdzie 3x na dzień
 11. Pamiętam, że ktoś na forum polecał fajnie miejsce do zatrzymania się na weekend w regionie Tokaju, Nyíregyházy ale nie mogę znaleźć. Ktoś, coś ?
 12. Skierować abderytę z BMW na badania psychologiczne/psychiatryczne i zabrać uprawnienia na kilka miesięcy. W międzyczasie jakaś terapia ... może joga etc. A i może niech mu jeszcze luźniejsze gacie sprawią, może tu leży przyczyna Jak ktoś jest tak impulsywny i nerwowy, to naprawdę nie wróży nic dobrego na drodze. Niezależnie od tego co i jak robił nagrywający, od kierowcy 2-tonowej masy poruszającej się ze sporymi prędkościami, wymaga się jednak więcej, dużo więcej.
 13. Jednak Amerykanie to mają rozmach Europejska limuzyna klasy wyższej (Audi A6) wygląda jak niewielki kompakt przy tym 2-drzwiowym coupe. Obstawiam, że Dodge ma grubo powyżej 5 metrów Ale, tak czy inaczej, fajna ta amerykańska motoryzacja i będąc w USA obowiązkowo trzeba sobie coś takie wynająć do podróżowania.
 14. A propos Diesel-Gate, 86% Amerykanów "zwróciło" swoje samochody. Gdyby coś takiego się wydarzyło w UE, byłoby ciekawie. https://www.wnp.pl/tech/ftc-vw-wyplacil-ponad-9-5-mld-usd-w-ugodach-dot-dieselgate-klientom-w-usa,409260.html
×
×
 • Create New...