Jump to content

subleo

Użytkownik
 • Content Count

  2293
 • Joined

 • Days Won

  17

subleo last won the day on December 28 2020

subleo had the most liked content!

Community Reputation

2963 Wspaniały

About subleo

 • Rank
  ..:: Jego Forumowatość ::..
 • Birthday August 10

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Z pogranicza Beskidów...
 • Auto
  Subaru & Audi

Recent Profile Visitors

4025 profile views
 1. Jeżeli kierowcy nie radzą sobie w tak ewidentnych sytuacjach, to będzie już tylko gorzej, jak wejdzie nowelizacja ustawy i piesi będą mieć pierwszeństwo przed wejściem na przejście.
 2. Na pewno. Ale tak czy inaczej w PL jest zarejestrowanych blisko 30 mln pojazdów. Choć ciekawe ile z nich to "martwe dusze" ?
 3. A propos miejs postojowych i parkingowych, taka ciekawostka, choć dość zaskakująca. Dzieciaki pełen luz. Dobrze, że tak się to skończyło.
 4. Nazwę wprost, to morderstwo drogowe.
 5. Mam wrażenie, że % debili wśród posiadających kartę rowerową i jej nieposiadających jest bardzo zbliżony. W tym kraju "papier" już dawno przestał świadczyć o czymkolwiek A tym bardziej cokolwiek gwarantować.
 6. Jako "ekoterrorysta" i "święta krowa" niezależnie od pory roku oraz pory dnia jeżdżę z tylnym światłem. Mam takiego Bontrager'a stricte rowerowego, który nawet w dzień jest widoczny. Używanie kosztuje "nic", jedynie trzeba naładować. Nawet jak jest słoneczny dzień to zdarzają się miejsca trudniej widoczne dla kierowców, na przykład wjazd z otwartej przestrzeni (słońce) do lasu (cień). I powiem Wam, że bardzo "szacun na dzielni" to znaczy wśród kierowców wzrósł Ogólnie uważam, że kultura jazdy rośnie. Tak czy inaczej trzeba być bardzo ostrożnym. Jeżdżąc wąskimi, lokal
 7. W załączeniu publikacja. Jest dostępna na ResearchGate. 1-s2.0-S1350630715001028-main.pdf
 8. Chciałbym jedynie zauważyć, że nie każdy właściciel SBD bierze udział w forumowych "tajnych kompletach" i najzwyczajniej może o fenomenie tego silnika nic nie wiedzieć Wszak żadnego oficjalnego komunikatu nie było. A jak nie było, to wiadomo, problemu nie ma To nie jest uwaga wobec SIP lecz FHI. Taką przyjęto politykę i cóż my maluczcy możemy?
 9. A jest jeszcze sprawa nowego Mercedesa, który spłonął na autostradzie powodując śmierć młodej dziewczyny. To jest dopiero tragedia. Jacek Balkan z MotoDziennika próbuje od wielu miesięcy zdobyć jakieś informacje, ale na razie "wykręcają kota ogonem". Żyjemy w czasach, w których duże korporacje mają ogromną przewagę nad jednostkowym klientem. A z tym Mercedesem za 1 mln zł to rzeczywiście jest kabaret. Ciekawe jak się to skończy.
 10. Jak to co? Skodę oczywiście Widzę brak rozeznania we współczesnej motoryzacji i forumowych trendach
 11. Plus to co wyłożyłeś na naprawę SBD. A to już jest ponad 30 tys.
 12. subleo

  Co zamiast XV???

  Być może, ale jest wiele tkanin podobnych np. Aquaclean Energy a dużo tańszych od skóry.
 13. subleo

  Co zamiast XV???

  Rzeczywiście. To bezsensowny kierunek. Jest tyle nowoczesnych tkanin, które mają wiele zalet skór a nie mają ich wad, choćby alkantara. Nie rozumiem po co brną w te skóropodobne ceraty. Pewno tanie są.
×
×
 • Create New...