Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Giresse napisał:

Poco komu taki wielki SUV w Europie? Auto jest przeznaczone na rynek USA.

Pewnie nawet w Europie czasem zdarzają się rodziny większe niż 2+3 (2+2), które chciałyby podróżować razem komfortowym samochodem z dobrej hodowli. ;)

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi Q7 i LR Disco jakoś nabywców u nas znajdują, więc pewnie Subaru będzie oferować swojego kolosa globalnie. Dziś już mało który samochód jest oferowany tylko na jakimś jednym rynku. Skyline stał się światowcem, w salonie Chevroleta  EU można normalnie kupić Camaro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony taki Hyundai Veloster już niedostępny w EU, tak samo jak mocniejsze wersje Subarków, chociaż te już głównie przez regulacje emisji.

Co ciekawe czytałem gdzieś info, że H6 w USA ma udział w granicach 10-20% nowych modeli z nim oferowanych, więc niby się ludzie nie wyrywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Voldemort napisał:

Z drugiej strony taki Hyundai Veloster już niedostępny w EU, tak samo jak mocniejsze wersje Subarków, chociaż te już głównie przez regulacje emisji.

Co ciekawe czytałem gdzieś info, że H6 w USA ma udział w granicach 10-20% nowych modeli z nim oferowanych, więc niby się ludzie nie wyrywają.

Pewnie ze nie. W USA ograniczenia do 120km/h, drakońskie kary za przekroczenia. 2,5 wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tsunetomo napisał:

Pewnie ze nie. W USA ograniczenia do 120km/h, drakońskie kary za przekroczenia. 2,5 wystarcza.

Eeee, a mówią, że to w Polsce jak w lesie… Zburzyłeś mi trochę światopogląd :mellow:

Edytowane przez Voldemort
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna historia aut z serii Fast and Furious. Dennis McCarthy - ich twórca, opowiada o swoich dziełach. Pomijając walory artystyczne filmów, super jest to, że 98% tych aut naprawdę jeździ. Początek chyba najlepszy. :) 
 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Możenie pisali ale w serialu wspomnieli - Suits końcówka czwartej serii, nadziani prawnicy (wożący się lexem LS 430) zarzucają  jednemu prokuratorowi że się skorumpował i bierze łapówki od pewnego milionera. Na co on broniąc się odpowiada (cyt z pamięci): tak biorę lewą kasę i dlatego jeżdżę Subaru.

Wymowę to ma taką, jakby w Polsce powiedział że jeździ Dacią / Skodą.

Na niektórych wątkach czasami toczy się dyskusja czy Subaru to marka premium. Tym zdaniem zamietli temat, może premium u nas ale nie w USA.

Sam serial polecam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jaca68 napisał:

Na niektórych wątkach czasami toczy się dyskusja czy Subaru to marka premium. Tym zdaniem zamietli temat


Ufff, i uchowajcie nas bogowie od premiumowatości! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, bvb napisał:


Ufff, i uchowajcie nas bogowie od premiumowatości! :) 

Premium to w Subaru może jest napęd. Reszta to przyzwoity poziom, daleko do innej marki z gwiazdą, mi wystarcza. Naprawdę w Polsce to premium? Część moich kolegów  jak kupiłem OBK pytała czy na porządne auto nas nie stać... A6 all road to nie jest, ale 200tys w portfelu zostaje :) Kto co lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...